הדברים הכי מעצבנים-הת'ראד הראשי - עמוד 23 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הדברים הכי מעצבנים-הת'ראד הראשי

ariel-ro

Recommended Posts

יש כזה דבר רוסי חנון? אני מכיר רק רוסים ערסים, רוסים פריקים ורוסים הידיים שלהם בגודל של טיל

כן אני יכול לאשר לך ,רוב הרוסים שאני מכיר (כולל אני עצמי) הם תלמידים מיצטיינים ,ואצל 90% מהאוכלוסיה זה מצטייר בתור חנון .

ועוד דבר מעצבן בלי קשר ,face plant

(חחח אלכס אהבתי את ה gif ,אני עדיין ממשיך לידמיין מאיפה אתה מביא את כל אלו ).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 412
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אתה כותב עם מבטא? :silly:

כן אני יכול לאשר לך ,רוב הרוסים שאני מכיר (כולל אני עצמי) הם תלמידים מיצטיינים ,ואצל 90% מהאוכלוסיה זה מצטייר בתור חנון .

כנראה שכן. ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשמישהו מעתיק ממך במבחן ואז בסוף אתה מקבל 60 והוא מקבל 70 :pissed:

כשאתה מעתיק ממישהו במבחן, אתה מסיים להעתיק ומגיש את המבחן ואז חוזר וקולט את ההוא שהעתקתה ממנו מוחק את כל התשובות ועושה אותן מחדש :kopfpatsch:

כשביציאה מהביניין יושבת חבורה של גופניקים (ערסים רוסיים) ששואלים אותך בקול צרוד וחרוך-" היי ילד, יש'ך סיגריות? ואם אני אמצא?"

כשאתה נוסע באוטובוס עם הגיטרה אז מתיישב איזה אחד שחושב שהוא מבין משהו ומתחיל לתת לך עצות (שלרוב הן לא קשורות לחיים)

כשאתה מתקלח, יוצא מהמקלחת ואחרי 10 דקות אתה מזיע כמו לא יודע מה למרות שאתה יושב מול מאוורר :s07:

כשאתה קונה משהו והמוכר הומו... את זה אני לא יכול לסבול

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשמישהו מעתיק ממך במבחן ואז בסוף אתה מקבל 60 והוא מקבל 70 :pissed:

כשאתה מעתיק ממישהו במבחן, אתה מסיים להעתיק ומגיש את המבחן ואז חוזר וקולט את ההוא שהעתקתה ממנו מוחק את כל התשובות ועושה אותן מחדש :kopfpatsch:

כשביציאה מהביניין יושבת חבורה של גופניקים (ערסים רוסיים) ששואלים אותך בקול צרוד וחרוך-" היי ילד, יש'ך סיגריות? ואם אני אמצא?"

כשאתה נוסע באוטובוס עם הגיטרה אז מתיישב איזה אחד שחושב שהוא מבין משהו ומתחיל לתת לך עצות (שלרוב הן לא קשורות לחיים)

כשאתה מתקלח, יוצא מהמקלחת ואחרי 10 דקות אתה מזיע כמו לא יודע מה למרות שאתה יושב מול מאוורר :s07:

כשאתה קונה משהו והמוכר הומו... את זה אני לא יכול לסבול

כשאיזה ילד רוסי בא לספר על החיים המורמרים שלו בפורום מחשבים.

הערסים הרסו לו את החיים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפעמים אני קושר אותו סביב הקרסול שלי,

אבל יש בזה סיכון, אם תהיה זקפה חזקה מדי אני עלול לשבור עצם או לקרוע גיד, או חלילה לקבל נמק ברגל.

הוא כמו פיתון.

:smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...