הדברים הכי מעצבנים-הת'ראד הראשי - עמוד 16 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הדברים הכי מעצבנים-הת'ראד הראשי

ariel-ro

Recommended Posts

שאתה מת מרעב, עוד שניה הסדרה מתחילה, אתה שוטף ידיים ופתאום בא לך להשתין (בגלל המים) ואז אתה בדילמה: לגמור לשטוף ידיים ואז להשתין? או להשתין עם ידיים רטובות? או בעצם לא להשתין וללכת לאכול.

או שאתה הולך ופתאום עובר דרך קורי עכביש ואז אתה מתחיל להוריד חוטים בלתי נראים מהפנים שלך בזמן שאתה הולך ברחוב, וכולם חושבים שהשתגעת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 412
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

כשאתה בפעם הראשונה רוצה לגלח את הנחש ואין לך איך מושג איך לעשות אתזה ואין לך מכונת תספורת ורק סכין גילוח אתה חושב חושב ואומר בסוף יאללה יגדל שוב אם מה .

אתה נכנס להתקלח , ממלא אמבט מים שוכב בסתלבט מגרבץ טיפה, לוקח שמפו הוואי שם על הידיים מורח את השמפו על הפום פום, מקלח את האנקונדה בעדינות גולש עם אצבעות היד בעדינות על הקבב אתה מסתכל עליו בחיוך והוא מחייך אלייך בחזרה, זוהר ונקי שערותיו הגולשות מנוקות היטב ומוכנות להחתך.

אתה לוקח את סכין הגילוח, מתחיל מלמעלה מוריד גוש שיער אומר לעצמך יאלה איזה פשוט , ממשיך מוריד עוד גוש וכך הלאה מסיים לגלח מגיע לביצת הפתעה, מעביר תסכין גילוח על הביצה הימינית בום שפריץ דם, אתה מפיל את הסכין וקם מהאמבטיה בהיסטריה שישך דם על ביצת הקינדר אתה לוקח מגבת עוטף סביב המותניים ואזור המלפפון ויוצא אל עבר המטבח לחפש פלסטר לעגבניה שנפגעה..

400_F_5169816_ZdXUibPyhIZjqPemhCJMx90oFhP8ujuJ.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:lol: :lol: :lol:

אלכס, יש כאלה שפשוט צריך לתת להם פרס. הבחורציק פה הוא מינימום שחקן פורנאו " העילוי " הבא בהתהוות.

פנק אותו באיזו פוטו משובחת מבית תורובסקי.

אני פה חופר ברצפה מרוב צחוק :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשאתה בשריפת , כל הרחוב מלא בקצף ומים, אתה בלי מכנסי מגן (רק מכנסי דגמ"ח), במשך שעתיים אתה רץ ומדלג בין השלוליות ולא נרטב. וכשאתה חוזר לתחנה וממלא את הרכב במים ניתז עליך שפריץ ענקי שמרטיב את כולך (וכמובן שהפלאפון בכיס של המכנסיים)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אדוני הכבאי

מכל הת'רד הזה אני מסיק דבר אחד ברור:

כבאי זה המקצוע הכי מעצבן בעולם!

אז אולי פשוט תתפטר ולך תיהיה משהו אחר? שלא מעצבן אותך?

אם אני לא טועה הוא מתנדב ולא עובד ככבאי ככה שאני לא בטוח שמתנדב יכול להתפטר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...