הדברים הכי מעצבנים-הת'ראד הראשי - עמוד 17 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הדברים הכי מעצבנים-הת'ראד הראשי

ariel-ro

Recommended Posts

מעצבן בפורום? בקשה:

אנשים שמגדילים במהירות את מונה ההודעות שלהם, אבל עושים זאת בדרך של לחזק כל הזמן ולא להוסיף דעה כמו כן על כל דבר קטן להגיד "איזה גבר!!" "אחלה מחשבב" "וואו איזו תוצאת אוברקלוק"

לא אזכיר שמות

אנשים שחושבים שהכל מובן מאליו גם למשתמשים חדשים ולכן חוסכים מראש הסברים ומשאירים אותם מבולבלים.

אנשים שפותחים דיונים בעלי כותרת לא חוקים ולאחר התרעה משנים אותה לכותרת לא חוקית אפילו יותר.

אנשים שפותחים דיונים על שאלות כל כך פשוטות כשבגוגל הפתרון נמצא בלינק הראשון.

אנשים אשר תופסים עמדה באחד המחנות (החבר'ה בכרטיסי מסך יודעים על מה אני מדבר) ומתעלמים לחלוטין מהצד השני.

אנשים שמזלזלים בשהקעה של משתמשים אחרים לתרום לפורום על ידי הוספת מדריכים\הסברים.

אנשים שחושבים שכולם פה עושים להם טובה והם יודעים הכל יותר טוב מכולם (ויש הרבה), ולמרות זאת פותחים דיונים עם שאלות פשוטות.

אנשים בעלי שגיאות כתיב חמורות מאוד (אחשיו במקום עכשיו לדוג').

זאת דעתי האישית, ולא ארחיב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 412
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מעצבן בפורום? בקשה:

אנשים שמגדילים במהירות את מונה ההודעות שלהם, אבל עושים זאת בדרך של לחזק כל הזמן ולא להוסיף דעה כמו כן על כל דבר קטן להגיד "איזה גבר!!" "אחלה מחשבב" "וואו איזו תוצאת אוברקלוק"

לא אזכיר שמות

אנשים שחושבים שהכל מובן מאליו גם למשתמשים חדשים ולכן חוסכים מראש הסברים ומשאירים אותם מבולבלים.

אנשים שפותחים דיונים בעלי כותרת לא חוקים ולאחר התרעה משנים אותה לכותרת לא חוקית אפילו יותר.

אנשים שפותחים דיונים על שאלות כל כך פשוטות כשבגוגל הפתרון נמצא בלינק הראשון.

אנשים אשר תופסים עמדה באחד המחנות (החבר'ה בכרטיסי מסך יודעים על מה אני מדבר) ומתעלמים לחלוטין מהצד השני.

אנשים שמזלזלים בשהקעה של משתמשים אחרים לתרום לפורום על ידי הוספת מדריכים\הסברים.

אנשים שחושבים שכולם פה עושים להם טובה והם יודעים הכל יותר טוב מכולם (ויש הרבה), ולמרות זאת פותחים דיונים עם שאלות פשוטות.

זאת דעתי האישית, ולא ארחיב.

ואני שונא חברות ששמות פס על לקוחות שיש להם כרטיס של אותה חברה בזמן שהחברה המתחרה רק מפנקת ומשפרת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשמכבים לי את המזגן בלילה ואני מתעורר מזיע!

עקב העלות הכספית של העניין והעובדה שהשבוע האחרון היה הראשון שבו הדלקתי מזגן כמעט כל יום, אני מכוון על עצמי כל לילה מאוורר ונרדם איתו.

אחרת באמת אי אפשר לישון :pissed:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עקב העלות הכספית של העניין והעובדה שהשבוע האחרון היה הראשון שבו הדלקתי מזגן כמעט כל יום, אני מכוון על עצמי כל לילה מאוורר ונרדם איתו.

אחרת באמת אי אפשר לישון :pissed:

מה לעשות זה :) תמיד חם אלא אם כן זה חורף וממש טוב בחורף :hi:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן תכלס, נכון שבקיץ אי אפשר לישון פה (בקיץ אני מיתקלח פעמיים ביום בגלל שאני מזיע כל כך בזמן שאני יושן ),אבל בחורף כיף פה ,ברוסיה הייתי צריך לישון עם חימום ופיגמה ארוכה ,פה אני יושן עם תחתונים בחורף :smile1: .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי אין מזגן, אין מאוורר, אני ישן במיטת קומותיים בקומה השנייה ברמה של החלון ותמיד יש לי רוח 8)

אבל הדבר המעצבן הוא שכשאתה מת לישון, אתה שוכב בלי סמיכה וקר לך ועם סמיכה (שמסתכמת בסדין בעובי 0.5 מ"מ) חם לך ואתה לא יכול להרדם...

או כשסוף סוף מצאת איפה לא חם לך עם הסמיכה, אתה נירדם ובבוקר אתה קם בשיא החום, כל המיטה רטובה מרוב זיעה :pissed:

או בתקופות המעבר, כשאתה מתעורר בבוקר כלוא בסמיכה ומבזבז 10 דקות בשביל להחלץ ממנה :bash:

או כשאתה יושן לילה קיצי אחד על הרצפה (איזה כיף זה אתם לא מתארים! כזאת רוח!) ואז בלילה הבא אבא שלך מתחיל ללכת לישון בתשע בערב בשביל לתפוס את הריצפה הנוחה :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מקסים, אתה והמשפחה שלך חבורת מוזרים.

ואתה יודע שאני אומר את זה מאהבה.

למען האמת בתור מי שאני אין לי כ"כ זכות דיבור :-X

לי תמיד יש צורך להשתמש בסמיכה אם היא ישנה, גם אם אין בה צורך. בד"כ אני פשוט מכסה את המותניים ולא את כל הגוף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...