המלצה למחשב,פשוט וטוב-וגם יפה! עד 4K - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצה למחשב,פשוט וטוב-וגם יפה! עד 4K

ShOw-Time

Recommended Posts

אני צריך המלצה למחשב בעיקר לעבודות משרדיות

שיהיה מהיר ויעיל שאפשר לקנות אותו בחנות ממשית לא באינטרנט,

אם אפשר שיראה גם טוב (זה לאחותי,סטודנית בערך :jump:)

מחיר עד

ראיתי מלא מחשבים במחירים האלו בבאג ואופיס דיפו אבל אני לא ממש מבין בתחום והכל נראה לי דומה וטוב

יש איזה דגם בולט שידוע כאמין וטוב?

תודה רבה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מחשב טוב ואמין זה לא מספיק תפרט עד כמה אתה רוצה לנייד אותו , כמה חשובה לך חיי הסוללה, איזה גודל מסך אתה רוצה משקל רצוי וכו'

הייתי הולך על משהו כזה , משהו אמין וטוב ויפה:

http://www.hi-fi.co.il/Product.asp?Pid=1545T6400&Cat2Cat1ID=31&Cat2ID=219&aff=Zap〈=HE

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בשביל סטודנטית בתקציב כזה, אני הייתי מנסה להשקיע כמה שיותר בניידות ולהמנע כמו אש ממחשבי 15.4". אפשר ללכת על משהו ב-13.3" כמו ה- Vostro 1310, SL300, או E310 שאולי יתאים להגדרתך "יפה" אם כי זה כמובן עניין של טעם. לדעתי הוא הרבה יותר מכוער מה-Vostro 1310.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על ההמלצות אני אבחן אותן,

בקשר לגודל מסך אחותי מעדיפה יותר גדול מ13" , שיהיה נוח לגלישה באינטרנט ולסרטים,

הקטע של הניידות חשוב אבל לא יותר מדיי,היא סטודנית אבל בקטנה

היא יוותר עובדת מאשר לומדת אז המחשב גם לבידור ודברים כאלו...

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תמיד מדהים אותי למה אנשים חושבים שיש משהו נורא לא נוח במחשבי 13.3" לשימושי גלישה או אבל אין שום דבר לא נוח בלסחוב 3 קילו כל היום :D

פשט לא מבינה את זה, אבל כנראה שלא אני אשנה את המגמה... :nixweiss:

Just saying.

להתרשמותי סטודנטים שקונים מחשבי 15.4" מתחרטים אבל כמובן שזה שיקול שלה, זו רק דעתי האישית. אולי אפשר לחשוב על משהו כמו 14.1" כפשרה בין ניידות לגודל. אם היא רוצה מחשב ב-15.4" יש הרבה מאד אופציות. יש לה העדפה למסך מאט/ מבריק?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תמיד מדהים אותי למה אנשים חושבים שיש משהו נורא לא נוח במחשבי 13.3" לשימושי גלישה או אבל אין שום דבר לא נוח בלסחוב 3 קילו כל היום :D

פשט לא מבינה את זה, אבל כנראה שלא אני אשנה את המגמה... :nixweiss:

Just saying.

Quoted for truth

:xyxthumbs:

באופן עקרוני, רוב האנשים רוצים 15", כי זה מה שיש לרוב האנשים האחרים, זה הסטנדרט. כמעט בכל מצב - 14" יהיה עדיף, אבל כשהתקציב נמוך, אני אפילו לא טורח לציין זאת, כי אין כל-כך אפשרויות.

אם כבר טרחתי להציע לאנשים להתבונן במשהו יותר קטן מ-15" ולהסביר למה, והם מתעקשים, אני לרוב מוותר מיד, כי ההחלטה העקרונית על איזה סוג מחשב לחפש היא של הקונה, לא של הממליץ. הממליץ רק בוחר את מה שנראה לו הטוב ביותר במסגרת הדרישות והמגבלות שהוצבו לו. :)

יתחרטו בהמשך? אם כן, עדיף שיתחרטו על זה שלא הקשיבו למישהו, מאשר על זה שהקשיבו. ;D

ובכל מקרה, לא כולם מתחרטים, כי אם מחשב גדול זה מה שהם רוצים, יכול להיות שהם יהיו מרוצים בהחלט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...