ציטוטים מFXP - עמוד 12 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ציטוטים מFXP

NuNaTaK

Recommended Posts

• תגובות 251
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

-_- ביגלל כאלה תגובות הם יורדים על הפורום דיי בצדק בהיתחשב בעובדה שיש פה 50% ילדי מיפל.. 25% ילדים בני 9-12

ורק 25% נורמליים...

חח אבל תכלס פורום סטלה!!

מריצים שם צחוקים בלי הפסקה ניראה אולי אני נירשם לשם מתישהו..

ד"א תעשו טובה תצטטו אותי ל"ציטוטים המצחיקים שלכם" חח

מישהו שם סוף סוף הסביר להם למה יורדים עליהם חחחח :funn: (וואלה אין לי שמץ למה הכנסתי את הדבר הזה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מצליח להרדם אני חושב על הבניזונות האלה ואני באטרף של נינג'ה הייתי הורג כל אחד!

יש לחברי FXP דוג'ו לשם הם מביאים את בובות הפאוור ריינג'רס שלהם ומתאמנים בסתר על תרגילים קטלניים.

אני אומר כולם לפתוח שם יוזר ולהספים!!!!!

רציני כולם!!!

צפוי מידי בשביל להצחיק...

ועכשיו לחלק הרציני-

פורסם במקור על ידי yagodin16

אפשר לארגן את זה גבר תחפש גוגל תכתבו מדריך פריצה לאתר יש פוללללל מדריכים עם תמצא תביא לפה

הינה אחי בן דוד שלי אמר לי קוראים לזה חדירה חיפשתי בגוגל חדירה וזה ראשון אבל יש לי חסימה באינתרנט אני לא מצליח ליראות את זה

http://forums.nana10.co.il/Message/M...?MsgID=7575303

חח עזר לו עם הפריצה לאתר....

הם מקנאים ש FxP זה קהילת פורומים מאוד מצליחה בישראל עם יותר מ 450,000 משתמשים !

יש לזה הסבר פשוט מאוד, משתמש FXP ממוצע מקבל באן ופותח 3 משתמשים, 1 בשביל לקלל את המנהל שנתן לו באן, שני בשביל להספים ושלישי בשביל לקבל בו באן ולפתוח עוד שלושה משתמשים... + כל האנשים שפותחים משתמש רק בשביל לרדת על מישהו או לפרסם איזה אתר וכו', בקיצור אני חותר לזה שמאחורי ה400000 משתמשים הללו מסתתרים רק 100000 איש.

yagodin16

Fxp Beginner

לקח את זה ברצינות והדבר שמעורר חשש הוא שאף אחד לא ירד עליו בצורה ישירה, אבל הוא מרגיש את עצמו חבר במסגרת FXP, עצם קיום המסגרת מעורר חשש...

YAGODIN, הפורום הזה כ"כ גרוע ומעפן בגלל שהוא פורום מחשבים, לא פורום "בוא ניכתוב כל מה שעולה לראש", מודדים רמה של פורום לפי הסדר ששורר בו והתשובות שאתה מקבל בנושא מסויים. אם תבקש פה מפרט אתה תקבל אותו, לעומת זאת אם תשאל שאלה בייעוץ מיני, את ה40 עמודים של תשובות אפשר יהיה לסכם בשתי מילים = "לך לרופא".

חברה, אם אנחנו צוחקים בואו ניצחק על היציאות המצחיקות ולא על FXP בכללי.

לכך יש כמה סיבות-

א.בשביל להציל את הפורום הזה מכניסה אל הGAY LAND שאלכס הודיע לנו עליו

ב. בשביל שניזכר שאנחנו כבר בוגרים

ג. בשביל שלא יהיו ניפגעי קהילות FXP... למרות כל הטמטום ששורר שם יש שם אחלה חברה (פורום איירסופט למשל)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...