התלבטות בין מעבדים. תקציב בערך 5K, לשימושי גרפיקה ושרטוט 3D - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התלבטות בין מעבדים. תקציב בערך 5K, לשימושי גרפיקה ושרטוט 3D

avi-noams

Recommended Posts

• תגובות 39
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

כשאתם אומרים "גרפיקה" אתם מתכוונים גם לעבודה בתוכנות שרטוט תלת מימדי כגון REVIT ARCHICAD 3DMAX?! כי זה יותר משמעותי אצלי מפוטושופ למשל, למרות שגם פוטושופ שמיש אצלי ביותר...

המפרת שצירפתי עבורך, יענה על כל הדרישות והצרכים שלך.

רצוי מאוד להתקין הום-פרימיום 64 ביט, על מנת ניצול יעיל של 6GB במפרט.

עריכה:

רינדור בתוכנה REVIT דורש מינימום 3GB.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מכיר רק 3D MAX, מכיר, לא מומחה, ולמרות שהתוכנה עובדת עם קוואדרו, לדעתי עדיף כרטיס מסך יותר חזק

מה -9500 שהוצא במפרט האחרון, כמו ATI HD 4770 שיקר רק בעוד 230 ש"ח בערך ( עדיין נשארת בתקציב )

וייתן תוצאות לא פחות טובות מהקוואדרו הבאמת חלש שהוצא לך קודם.

לא צריך להיבהל מה CL הגבוהים של הזכרונות, ברור שעדיף נמוכים יותר, אבל הם יקרים יותר ובאמת שווים במיוחד

לאוברקלוקינג, זה אולי לא אידאלי אבל באמת שלא נורא.

שורה תחתונה ( לבינתיים ) - מערכת עם מעבד I7 920 עדיפה לך מכל המפרטים הקודמים. אם אינך מתכננת המהרה ( )

תלכי על הבדיקה הזולה בחנות.

:xyxthumbs:

D

לתוכנות האלו עדיף כרטיסים של , יש להם תאימות טובה יותר.

מדובר בפרנסה, לא משחקים... ככה שכרטיס 9500 יעשה את העבודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה אורי, הצלת את הבטחון שלי במערכת הפורומים, כי כבר הייתי בדרך לכתוב את התגובה הבאה כשפתאום ההודעה שלך קפצה...:

יודעים מה הבעיה הכי חמורה שלי?!

שבכל פורום כאן באתר אני מקבלת המון המלצות (וכמובן הכל עם המון רצון טוב אבל עם נסיון שונה, מדרג עדיפויות שונה וכו') וכל פעם משהו שונה. עד שכמעט "הכריחו" אותי לקחת כרטיס גרפי קוואדרו בפורום מפרטים, פתאום כאן ממליצים לי על ATI. זו רק דוגמה. כבר קיבלתי המלצות סותרות לקרור, ספק, (כאן למעלה...) ומי זוכר מה עוד...

יש מישהו, סמכות על שאפשר לקבל ממנה יעוץ, שכמו החברים בפורום אין לה אינטרסים של חנות, אבל שיודעת את התשובות לכל הנושא הזה של גרפיקה ושרטוט 3D?!

אני כבר די ממוטטת מכל החיפוש אחר המפרט האולטימטיבי שלי, והמחשב הקיים כבר מאיים בקריסה, כך שבימים הקרובים אצטרך להזמין חדש, אופטימלי או לא...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממש לא הבנת נכון!

אין לי שום טענות כלפי כל אחד ואחד מהאנשים כאן בפורומים.

כתבתי שאני חושבת שמדובר באנשים ללא אינטרס מסחרי שנותנים מנסיונם ומהידע שלהם, ובאמת אני מכבדת ומעריכה.

דיברתי על היאוש לי כמישהי שלא מבינה כמעט כלום בחומרה (האמת - היום כבר קצת יותר מאשר לפני שבועיים שלושה כשהתחלתי לחפור כאן....) וממש עובדת עצות אם כל פעם כותבים לי דעה הפוכה וממליצים על רכיב שונה לגמרי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש מישהו, סמכות על שאפשר לקבל ממנה יעוץ, שכמו החברים בפורום אין לה אינטרסים של חנות, אבל שיודעת את התשובות לכל הנושא הזה של גרפיקה ושרטוט 3D?!

אני כבר די ממוטטת מכל החיפוש אחר המפרט האולטימטיבי שלי, והמחשב הקיים כבר מאיים בקריסה, כך שבימים הקרובים אצטרך להזמין חדש, אופטימלי או לא...

בעלי אינטרסים בפורום חייבים להזדהות! ע"פי החוק של הפורום HZW.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הייתי בטוח שבכרטיס מסך הזה היה הכרחי.... :screwy: ולכן שמתי אותו במפרט....

הנה משהוא מעט יותר משתלם (מסתבר שמאוד דומה לשל urib רק עם ספק שונה ומערכת הפעלה):

מעבד:

[..] INTEL i7 S1366 2.67GHz 920 - STEPPING D0 : SLBEJ - BOX ₪1546

לוח אם:

[..] X58 FLAMING GTI ₪1024

כרטיס מסך:

[..] GAINWARD 9500GT 512MB - RETAIL ₪288

דיסק קשיח:

[..] F1 1TB 32MB SATA2 7200 RPM : HD103UJ ₪463

צורב:

[..] SH-S223B x22 SATA BLACK ₪125

זיכרון:

[..] G.SKILL 6114MB (2048MBX3) 1333 CL9-9-9-24 - F3-10666CL9T-6GBNQ ₪521

מארז:

[..] THREE HUNDRED w/o ₪316

מערכות הפעלה:

[..] WINDOWS HOME BASIC - 64 BIT - HEB - OEM ₪496

ספק כוח:

[..] SEASONIC 400W : SS-400ET ₪271

שירותי מעבדה:

[..] הרכבת מחשב + בדיקת מאמץ 24 שעות + בדיקות מקיפות (מבצע לחברי הפורומים) ₪0

מחיר סופי: ₪5050

המפרט הורכב ב - www.IQPC.co.il

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת, לא חשבתי להתעסק עם 64BIT...

שמעתי על בעיתיות של תאימות תוכנות, והיות ובעלי גם ישתמש במחשב, והוא משתמש בכל מיני תוכנות קטנות והרבה פעמים חינמיות, תוכנות קול ועוד, לכל מיני עיסוקים, אני לא רוצה שהוא יתקל בקשיים בשימוש בהן. כמוכן אם כבר יש ברשותי

גם העלות של הויסטה יותר גבוהה ושמעתי עליה גם דברים בעייתיים.

חוץ מזה מעדיפה לקנות ב-SKYPC כי שמעתי עליהם המלצות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הי, שוב אני (איזו נודניקית...)

אז עכשיו אספתי את כל ההמלצות (וה"לא-המלצות") של כל אנשי הפורומים כאן באתר, ועדיין קשה לדעת מה כדאי...אני מצרפת את הקובץ של הסיכום.

בסוף יש גם רשימת התוכנות השימושיות ביותר אצלי (ארכיקאד כרגע עובדת בגרסה 10 אבל יש אופציה שאשתרג בקרוב) עם דרישות המערכת כפי שכתובות באתרי היצרנים. ב3DMAX אני משתמשת מעט מאוד כך שלא הייתי רוצה לבחור רכיב רק לטובתה...

אשמח אם עוד נותרה לכם סבלנות, להגיב על מה שרשום....

עיקר השאלות - מעבד, כרטיס מסך, .

לא חושבת שאני מעונינת לעבור ל-64BIT, להסתבך עם תאימות של תוכנות וכו', אז זה ישאר בXP HOME...

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקייי........

נראה כמו דיון בפורום מפרטי מחשב.

:anim-jjd:

avi-noams, ניצבות בפנייך שתי אפשרויות, האחת היא שהדיון יועבר לפורום מפרטי מחשב והשנייה היא שמהודעה זו והלאה לא תדונו בשום רכיב פרט למעבדים, לוחות-אם וזיכרונות.

הייתי גם כן שמח להגיב ולעזור אך קודם כל יש לשמור על סדר.

אנא אמרי לי מה החלטתך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקייי........

נראה כמו דיון בפורום מפרטי מחשב.

:anim-jjd:

avi-noams, ניצבות בפנייך שתי אפשרויות, האחת היא שהדיון יועבר לפורום מפרטי מחשב והשנייה היא שמהודעה זו והלאה לא תדונו בשום רכיב פרט למעבדים, לוחות-אם וזיכרונות.

הייתי גם כן שמח להגיב ולעזור אך קודם כל יש לשמור על סדר.

אנא אמרי לי מה החלטתך.

כפי שכתבתי, מה שמעניין אותי ביותר הוא , מעבד וכרטיס מסך...עם השאר אני עוד יכולה להתמודד לבד על בסיס מה שכבר יעצו לי ... תודה לכולם

[br]פורסם בתאריך: 5.07.2009 בשעה 20:46:20

avi-noams - לפחות שתי תוכנות שברשימה הן 32 ביט ( כמו גם revit ), לפי הבנתי, בהתייחס לדרישות

המערכת של התוכנות ולעובדה שהשימוש ב - 3D MAX כדברייך יהיה משני, המערכת עם I7 920 גדולה על

הצרכים, יעני היא טובה והכל סבבה, ובוודאי תעמוד במשימה / משימות, אבל :

1. כמיטב המסורת בפורום ,ממליצים על מערכת הכי מאוזנת מבחינת עלות / תועלת וכאן אפשר לרדת באיפיונים ( לדעתי ).

2. שוב , לפי הבנתי מערכת ההפעלה תיהיה 32 ביט, דבר המשליך על הזכרונות ( כמותית ב - GB ).

3. כלקח עד כאן, לי ולכל הקוראים, מומלץ להציג דרישות / צפי של מוד הפעלה כולל פירוט תוכנות שיעשה בהן שימוש,

כי העדכון שלך די הופך את הקערה על פיה ( מבחינתי לפחות ), ואפשר להגיד שלא במעט הבדלי ההמלצות נבעו מפירוש שונה

של הדרישות ( ראו 3D MAX ברור שעדיף I7 וכו' ).

בקיצור, בחזרה ללוח השרטוט :silly:

:xyxthumbs:

האמת - כבר בהודעה הראשונה שלי פרטתי באילו תוכנות אני משתמשת.

עכשיו אשמח לקבל המלצות מה כן (להבדיל מ"מה לא כדאי")

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...