Bionic Commando - הדיון הראשי - עמוד 3 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Bionic Commando - הדיון הראשי

--Shadow--

Recommended Posts

• תגובות 176
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

יש ב-Controls אופציה בשם Run by default - סמן אותה.

אגב, אפשר ליצור קיצור דרך למשחק עם תוספות לדילוג על splash screen וסרטוני פתיחה, לדוגמא:

"D:\Games\Bionic Commando\Bionic Commando\bionic_commando.exe" -s -nointro

לגבי AA, המנוע לא תומך ואי אפשר להכריח מהדריבר לפי מיטב ידיעתי (גם מנסיון וגם מקריאה ברשת), כולל compatibility flags מהדריבר

Originally Posted by Carnivol (Moderator) - Troubleshooting FAQ

I am unable to activate Anti-Aliasing! Activating it seems to make graphics go missing and layers vanish!

Because Bionic Commando Rearmed uses something called Deferred-Rendering, AA is not supported/compatible with Rearmed. It is recommended that you disable any custom and/or forced graphics settings for Bionic Commando Rearmed in the Control Panel for your Graphics Card to avoid any potential issues with forced AA.

המשחק היה אמור לתמוך DX10, אבל הוא לא - קבצי הפעלה של DX10 חסרים (אפילו בדריבר של רשום שאמור להיות קובץ

בשם bionic_commando_dx10.exe). אם הוא היה DX10 היה אפשר להכריח AA כמו שהיה עם UT3. אולי יצא איזה פאץ' בהמשך...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי

המשחק לא דורש מעבד חזק במיוחד, עובד אצלי חלק על מעבד AMD3800 כפול, אבל אני לא אוהב את האימונים שלפניי המשחק, מיותר מאוד, צריך להכנס לאקשן ישר, ורק אז ללמוד את המשחק, חבל שאין אםשרות לכוון את ההגדרות של הגרפיקה כמו משחקים חדשים של היום , חבל.....

רוני

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם הוא היה DX10 אז היה אפשר להכריח AA ככל הנראה, ואני מאמין שרק בגלל זה הוא אמר שחבל ואני מחזק.

אבל לא נורא, נחייה גם בלי AA, מה שבטוח - AA היה משפר את האיכות. לא חסרים jaggies (חיתוכים) במשחק, גם ברזולוציות גבוהות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי בעיה

אני מפעיל את המשחק(התקנתי אותו עכשיו)

הוא רץ עד שהוא מגיע לחלון של משחק חדש

ואז מופיע לי Bionic Commando הפסיק לפעול,והווינדוס יינסה למצוא פיתרון.

יש למישהו פיתרון? :yelclap:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שיחקתי במשחק קצת באמת חבל על הזמן... משחק מעולה! :D

הגרפיקה הרבה הרבה יותר טובה משל פרוטוטייפ זה בטוח, אבל הגרפיקה במשחק דיי טובה הייתי אומר והמשחקיות ממש כפית.

ודיי מעצבן אותי שכמעט בכל שלט שם כתוב ... תגידו משלמים לפירסומים כאלו במשחקים וכו' נכון?

בקיצור, זה אחלה משחק, מי שלא משחק מפסיד, אני אחוז 23 אם אני לא טועה...

-Shadow- איזה אחוז אתה? :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המשחק נתקע אחרי שאני לוחץ NEW GAME מראה תסרטון וקופץ למסך שחור ולא זז

הצעות לפתרון?

אצלי הוא יוצא

יש לי בעיה

אני מפעיל את המשחק(התקנתי אותו עכשיו)

הוא רץ עד שהוא מגיע לחלון של משחק חדש

ואז מופיע לי Bionic Commando הפסיק לפעול,והווינדוס יינסה למצוא פיתרון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שיחקתי במשחק קצת באמת חבל על הזמן... משחק מעולה! :D

הגרפיקה הרבה הרבה יותר טובה משל פרוטוטייפ זה בטוח, אבל הגרפיקה במשחק דיי טובה הייתי אומר והמשחקיות ממש כפית.

ודיי מעצבן אותי שכמעט בכל שלט שם כתוב ... תגידו משלמים לפירסומים כאלו במשחקים וכו' נכון?

בקיצור, זה אחלה משחק, מי שלא משחק מפסיד, אני אחוז 23 אם אני לא טועה...

-Shadow- איזה אחוז אתה? :)

אני ב 47%

;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...