Bionic Commando - הדיון הראשי - עמוד 8 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Bionic Commando - הדיון הראשי

--Shadow--

Recommended Posts

• תגובות 176
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

zyimzdxjygkw.jpg

כן כן כן, זה לא זיוף! אני מקום ראשון! :P

עוד אחת אבל מקום שני...

eoznfmtgmj3w.jpg

הלאגים עיצבנו אותי... מה חשבתם שעשיתי? ניצלתי אותם חעחעחע!

כל מי שמנסה לירות בי לא מצליח בגלל שאני תקוע ואני מנצל את זה ותוקף חחעחעח איזה חכם אני אה? :D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה רואה את העמודים האלו באדום? תחץ על המקש הימיני ואז תלחץ מקש ארוך פעמיים מהר. ומתי שתסיים לעשות אותם יש את הדבר הזה באמצע, תחץ מקש ימיני בעכבר ואז F במקלדת, משם אתה כבר תבין לבד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^

לכולם...לפעמים לוקח לי 2-3 משחקים עד שאני מתחבר לשרת כמו שצריך.

ויש אינדקציה לפני שהוא מתנתק...אם הקריין מקריא לי את הספירה 5 שניות לאחור זה בסדר ותקין ..שזה מתנתק זה בכלל לא מגיע לקטע שהוא סופר לאחור 5 שניות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה רואה את העמודים האלו באדום? תחץ על המקש הימיני ואז תלחץ מקש ארוך פעמיים מהר. ומתי שתסיים לעשות אותם יש את הדבר הזה באמצע, תחץ מקש ימיני בעכבר ואז F במקלדת, משם אתה כבר תבין לבד.

תודה, הצלחתי, אבל זה מעביר אותי לעוד אימונים , אני רואה שעברתי רק 5 % , לא ניתן לעבור למשחק ישירות? , אני שונא משחקים כאלו .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^

לכולם...לפעמים לוקח לי 2-3 משחקים עד שאני מתחבר לשרת כמו שצריך.

ויש אינדקציה לפני שהוא מתנתק...אם הקריין מקריא לי את הספירה 5 שניות לאחור זה בסדר ותקין ..שזה מתנתק זה בכלל לא מגיע לקטע שהוא סופר לאחור 5 שניות.

כן,אני יודע..הבעיה היא שאצלי הוא יכול להתנתק עשרה פעמים ברצף..וכמובן שאין שום הסבר או אינדיקציה מה הסיבה לניתוק(פינג גבוה שבמידה והשרת לא מקבל ממך אות בזמן קצוב הוא מנתק אותך,או שאולי הבעיה היא בפורטים חסומים במחשב..)

בקיצור,המולטי עצמו לא רע,אבל הממשק-מהגרועים שיצא לי לפגוש..כמו בהרבה משחקים אחרים,המולטי מרגיש כמו חלק מאולץ שהושקעה בו פחות משניה של מחשבה,רק כדי לסמן "עוד וי"..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן,אני יודע..הבעיה היא שאצלי הוא יכול להתנתק עשרה פעמים ברצף..וכמובן שאין שום הסבר או אינדיקציה מה הסיבה לניתוק(פינג גבוה שבמידה והשרת לא מקבל ממך אות בזמן קצוב הוא מנתק אותך,או שאולי הבעיה היא בפורטים חסומים במחשב..)

בקיצור,המולטי עצמו לא רע,אבל הממשק-מהגרועים שיצא לי לפגוש..כמו בהרבה משחקים אחרים,המולטי מרגיש כמו חלק מאולץ שהושקעה בו פחות משניה של מחשבה,רק כדי לסמן "עוד וי"..

מסכים איתך ב100%...הם בסה''כ היו צריכים להשקיע עוד טיפה בממשק של המולטי ונגמר הענין....אולי זה בר תיקון באיזה פאטץ עתידי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מסכים איתך ב100%...הם בסה''כ היו צריכים להשקיע עוד טיפה בממשק של המולטי ונגמר הענין....אולי זה בר תיקון באיזה פאטץ עתידי.

הוא מרגיש כאילו המפתחים מראש לא קיוו או ציפו שמישהו ישחק בו..מעין SHOWCASE שהמבקרים יוכלו לכתוב עליו עוד שתי מילים בביקורת..אתה יודע,בשביל הפרוטוקול ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...