I was born in a seat - רמת האנגלית בבתי הספר - עמוד 4 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

I was born in a seat - רמת האנגלית בבתי הספר

qwerty1987

Recommended Posts

• תגובות 79
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מדבר על זאת לפני כל מני רפורמות מפגרות, כשלמורים עוד היה מותר לתקן טעויות דיבור ושגיאות כתיב של תלמידים וכאלה. תסתכל על המאמר ששמתי פה לינק אליו כמה עמודים אחורה לעוד פרטים :)

"בתקופתי" היו עשרות תלמידים עם עשרות הקלות, אז "בתקופתך" הם גם היו.

אולי היית בכיתה שבה לא היו הרבה, אבל... news flash! - אתה ממש אבל ממש לא חלק ממערכת החינוך "הישנה".

גם אני וגם אתה תוצרים של חינוך אוטודיקטי(עצמי) - בזכות האינטרנט, הטלוויזיה, עיתונים וכו'.

אתה לא תוצר של מערכת החינוך החדשה, כי התוצרים של מערכת החינוך החדשה הם מפגרים, בלי שום ויכוח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא, אתה טועה.

המצב היה מזעזע ונותר מזעזע.

אולי הוא אפילו עוד יותר מזעזע.

אבל ב"שנות ה-90" המצב היה מזעזע לחלוטין.

הדבר היחיד שגרם לכך שלא תהיה אהבל מוחלט היא הסקרנות שלך.

וגם האינטלגנציה שלך.

מערכת החינוך לא חינכה אותך, לא הוסיפה לך ידע.

אני לא למדתי דבר וחצי דבר בשיעורי אנגלית, כל האנגלית שלי מקורה ממשחקי מחשב והאינטרנט - והיום אני כותב, קורא ודובר אנגלית ברמה ספרותית גבוהה.

אני לא למדתי דבר וחצי דבר בשיעורי היסטוריה, כל הידע ההיסטורי שלי מקורה במשחקי מחשב, וטלוויזיה.

לא יודע מה הייתי עושה בלי :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כאחד שיודע לקרוא אנגלית ברמה טובה וחראה (עדין) בכתיבה של אנגלית

אני בכל זאת חושב שזה טמטום לתת מילון ולא משנה איזה למבחן באנגלית

חוץ מזה אני חושב שמבחן בגרות באנגלית היה עדיף שיפצלו ל2

1-מבחן רגיל בכתב

2-מבחן של כמה דקות מעשי

פשוט לדבר אם הבוחן באנגלית כמה דקות ושהוא יתן הערכה כמה אתם יודעים לדבר ולהבין אנגלית בזמן אמת

and tihs us the bottom line coze kririn said so

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שהוא אמר - זה היה כל כך כיף, הבוחן היה בהלם מהעובדה שאני מדבר אנגלית טבעית ולא מתרגם ישירות מעברית מה שאני רוצה להגיד ואז מוציא את זה מהפה שלי. בחיים לא היה לי כל כך כיף להוציא 100 בבחינה כלשהי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

and tihs us the bottom line coze kririn said so

איפה הימים של הWWF? תענוג.

בכל אופן מסכים איתך, גפ אצלי זה היה המקרה - אנגלית למדתי מסרטים וסדרות. לא מהבי"ס.

היסטוריה דווקא היה נחמד המורה חילקה לנו דפים מתומצתים עם כל החומר, כך שלא הייתי צריך אפילו להיות בשיעורים =]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למען האמת בגלל שרוב האנגלית שלי היא מהמחשב אני כותב מעולה ואוצר המילים שלי גדול אבל כדאי שאני אשפר את הדיבור...

למרות שנראה לי שרוב הבעיה היא חוסר ביטחון אבל בכל מקרה אני לא משהו....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תעשה מה שאני עשיתי - תתחיל להוריד עונות שלמות של סדרות (הייתי נותן דגש על 10 העונות של חברים), ופשוט לראות. אתה תקלוט מילים ומשפטים שם יותר משנדמה לך, והרבה יותר מהר ומשנדמה לך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...