לא מצליח לפתוח פורטים ברוטל RTA1320 ושאלה לגבי אייפי סטטי - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לא מצליח לפתוח פורטים ברוטל RTA1320 ושאלה לגבי אייפי סטטי

Cereal  Killer

Recommended Posts

אהלן,

אני מנסה לפתוח פורטים ב RTA1320

קיבעתי אייפי סטטי בלפטופ רצתי על המדריך ה portforward בניסיון לפתוח פורט ליוטורנט ונאדה.. אין הצלחה...

יש למישהו רעיונות למה לא עובד?

שאלה נוספת

האם יש אופציה ברשת שלי להשאיר את האיפי סטטי ובשאר שיקבל מDHCP?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

IP סטטי היאהגדרה מקומית, על המחשב בלבד, ולא משפיעה על אופן חלוקת הכתובת ברשת.

אם הנתב מוגדר כשרת DHCP, הוא ימשיך לתפקד ככזה, רק שהמחשב שבו מוגדרת הכתובת הסטטית לא ישתמש בו כדי לקבל כתובת (כלמור - כן).

בקשר לבעיית הפורטים - תבודק שוב שהוא מוגדר לפורט הנכון, ולמחשב הנכון, ושלא פועלת לך ברקע שום תוכנה שיכולה לחסום תעבורה ברשת (Firewall-ים למינהם,כולל זה המובנה ב-, ובחלק מתוכנות ה-Anti Virus).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברור שהגדרת האייפי היא על מחשב הקצה.

לא הבנת כלל את השאלה שלי, אני משתמש באופן יומיומי במחשב בכ4-5 רשתות. רק בבייתית שלי אני צריך שיהי לו אייפי סטטי, איך אני מגדיר למחשב התנהגות שונה בכל (בבייתית להשתמש בסטטי, בשאר לקבל מ DHCP)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://code.google.com/p/netprofiles/

תוכנת קוד פתוח חינמית ונחמדה לניהול פרופילי רשת.

חלופה נוספת-

יש נתבים שבהם אתה יכול להגדיר שיוך של IP קבוע לכתובת של כרטיס רשת מסויים

וע"י כך להבטיח שהמחשב שלך תמיד יקבל את אותו IP מהנתב, בלי להגדיר זאת במחשב - ההגדרה תהיה בנתב בלבד.

לא לכל יש את האפשרות הזו, אתה יכול לחפש בנתב שלך אם זה קיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר לבעיית הפורטים - תבודק שוב שהוא מוגדר לפורט הנכון, ולמחשב הנכון, ושלא פועלת לך ברקע שום תוכנה שיכולה לחסום תעבורה ברשת (Firewall-ים למינהם,כולל זה המובנה ב-, ובחלק מתוכנות ה-Anti Virus).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אבדוק את העניין, יש למישהו רעיון למה יוטטררנט לא מקבל תקשורת?

יש טריק קטן שמאפשר לך ליישם על כרטיס הרשת שתי כתובת -- אחת סטטית שתהיה תקפה לבית ואחת דינמית שתהיה תקפה למקומות אחרים -- קרא כאן -- http://www.netcheif.com/Articles/DoubleIP/DoubleIP.htm

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...