העלאת המע"מ... - עמוד 7 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

העלאת המע"מ...

Born2Kill

העלאת המע"מ...  

2223 הצבעות

1. 1. העלאת המע"מ...

• עוד מעט יהיה מס על האוויר...
    • אני אוהב את ביבי, משמע אני אוהב לשלם יותר
    • זה לא מעניין אותי כי אני טחון

Recommended Posts

אני דיברתי על שנתיים

כשאנו מדברים על שנתיים אנחנו כבר מדברים על גרעון של 80 מליארד, וזה בור גדול שצריך לכסות מאיפשהו.

לכל חברה יש אינטרס להרוויח כמה שיותר כסף, בדיוק בגלל שזה לינארי

האינטרס של חברה היא להרוויח כמה שיותר כסף, אבל לאו דווקא להרוויח כמה שיותר כסף בארץ.

בנוסף, מס חברות גבוה יכול לגרום לחברות לבצע יותר השקעות במקום להצהיר על רווחים ולחלק דיבידנדים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 93
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

כשאנו מדברים על שנתיים אנחנו כבר מדברים על גרעון של 80 מליארד, וזה בור גדול שצריך לכסות מאיפשהו.

זה אתה אומר בגלל תפיסת העולם הכלכלית שלך, אבל רוב הכלכלנים בעולם לא מסכימים בנושא ומאמינים שבזמנים של מיתון עמוק אפשר וצריך לפרוץ את מסגרת התקציב, כשיהיו זמנים טובים יותר (ולמרות שאתה טוען שאנחנו בהתחלה, סוף 2010 או ב2011 יהיה שיפור משמעותי לדעת רוב הכלכלנים) נחזיר חובות

כן, גרעון זה גרוע, חובות זה גרוע מאוד אבל לפעמים זה מה שנדרש כדי לעזור לשוק

האינטרס של חברה היא להרוויח כמה שיותר כסף, אבל לאו דווקא להרוויח כמה שיותר כסף בארץ.

בנוסף, מס חברות גבוה יכול לגרום לחברות לבצע יותר השקעות במקום להצהיר על רווחים ולחלק דיבידנדים.

זה הרבה יותר קשה ממה שנדמה לך להעביר חבות מס לארץ אחרת, הן בגלל שיש אמנות מס והן בגלל שהמיסוי הוא לא רק טריטוריאלי אלא גם פרסונלי

בנוסף, השקעות שחברה מבצעת לא משפיעות על שורת הרווח, בגלל זה זאת השקעה ולא הוצאה

בנוסף, חברה לא יכולה לדחות רווח או להקדים הוצאות משיקולי תכנון מס (וזאת חלק מהעבודה שלי בתור רו"ח :P)

[br]פורסם בתאריך: 7.07.2009 בשעה 20:14:05
אגב, בשורה התחתונה

שנה הבאה מס החברות לא יורד, המס השולי הגבוה ביותר יורד רק באחוז אחד

http://www.nrg.co.il/online/16/ART1/912/790.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...