צריך המלצה למסך מחשב 22 אינץ בתקציב של 1200 ש"ח למשחקים וסרטים - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריך המלצה למסך מחשב 22 אינץ בתקציב של 1200 ש"ח למשחקים וסרטים

ori123

Recommended Posts

אוקי אז אני צריך מסך 22 ואני רוצה שהוא יהיה בעל פאנל tn מכיוון שאני לא עומד

לשלם 65-70 % יותר על מסך שהיתרון שלו זה זויות צפיה (יש לי ישן 17 אינץ ואני מסתדר מצויין עם הזויות)

וחוץ מזה אני עומד לקנות גם אז אני לא יכל להסתפק ביציאה אחת.

אני צריך המלצה למסך tn עם איכות התצוגה הטובה ביותר ושיהיו לו לפחות 2 יציאות (עדיפות לhdmi אבל לא חייב)

תודה ולילה טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 31
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

1000 זה הסכום שאני בערך רוצה להשקיע (יש יותר במידת הצורך)

מה עם צימי 222h ?? הוא מושלם בשבילים מבחינת חיבורים אבל איכות התצוגה שלו שווה ל-t220 או שיש הבדל גדול??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי אז אני צריך מסך 22 ואני רוצה שהוא יהיה בעל פאנל tn מכיוון שאני לא עומד

לשלם 65-70 % יותר על מסך שהיתרון שלו זה זויות צפיה (יש לי ישן 17 אינץ ואני מסתדר מצויין עם הזויות)

וחוץ מזה אני עומד לקנות גם אז אני לא יכל להסתפק ביציאה אחת.

אני צריך המלצה למסך tn עם איכות התצוגה הטובה ביותר ושיהיו לו לפחות 2 יציאות (עדיפות לhdmi אבל לא חייב)

תודה ולילה טוב.

אני הבנתי שהיתרון זה לא רק בזוויות הצפיה,

אלא גם בעומק הצבעים ,

ועד כמה שהצבעים אמיתיים,

ושהתמונה "אמיתית" יותר,

או שטעיתי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בהחלט.

ה-2253BW שהומלץ לך לא רע. גם ה-Chimei 222H. בסופו של דבר ברמות האלה אין הבדלים ניכרים בתמונה. ה-T220 לא רע, אבל לא מצדיק את מחירו.

עוד מסך שאנו ממליצים עליו זה ה-2243BW של , שיש לו יתרונות ארגונומיים (יכולת לשנות גובה ולסובב את המסך).

באופן כללי, 1200 זה לא תקציב טוב ל-22", שכן בין 1000 ל-1500 אין ממש מה להמליץ. או שלוקחים ב-800-900, או שכבר משדרגים תקציב ל-1300 ולוקחים 2443BW ב-24".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא באמת משנה, האחריות היא של היבואן - חיון, ולא משנה מאיפה שאתה קונה. הייתי ממליץ בכל מקרה לחפש חנות שקרובה לבית ושאתה יודע שהאנשים בה אדיבים ושהשירות סביר, אישית קניתי מא.ד.ס בירושלים והם היו סבבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...