שאלה בנוגע לזכרונות של OCZ.. - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה בנוגע לזכרונות של OCZ..

ZiX

Recommended Posts

אלה הזכרונות שהיו לי במקור.. OCZ2P10664GK

אבל הם עשו בעיות ושלחתי אותם בכדי לממש אחריות ולקבל חדשים , נאמר לי שהם חסרים במלאי והציעו לי את הOCZ RPR10664GK במקום..

ללכת על זה?

תודה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה ברור???

הזיכרונות האלה http://www.noacomp.co.il/Product.aspx?ProductID=3164 יותר טובים ממה שרוצים להציע לך אל תסנוור מהיחידת עליהם

יש לי את שניהם בתדר 800 ..

בכל מקרה זה לא שאתה מקבל זיכרונות זבל גם הם טובים פשוט מה שהיה לך יותר איכותים [מבחינת יציבות מתח /איכות יצור .. ועוד].

וכן אתה אמור להגדיר בדרך כלל תזמונים ידנית בגלל ששלך באים עם CL5 אז נראה לי הוא יקבע אתל זה על CL5 מהתחלה תמיד אפשר להריץ CPUZ ולבדוק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה יש לך אותם על 800 עם ברירת המחדל שלהם זה 1066??

והריפרים יותר טובים

וכן כמו שלוס אמר אתה צריך להגדיר את התיזמונים ידנית בביוס במקרה שלא מתאים לך התזמונים המקוריים שלהם מה שלא אמור להפריע לך ממש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב בזה אתה צודק

הטיטניום נחשבים יותר טובים מהפלטיניום

אבל זה לא ממש קשור לפה

בקיצור זיקס אם אתה לא צריך להוסיף כלום שווה לך לקחת את הריפרים שמציעים לך

סבבה.. מחר אני מקבל.. וכמו שאתם מבינים מהחתימה מדובר על הפלטיניום לא על הטיטניום..

שאגב גם הם ריצו אותי , אני משתמש כרגע בויסטה 64 ביט. ועם 2GB ואני לא יכול לסבול את היאטיות..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קיבלתי את הטיטניום בסוף (כמו שהיה לי)..

איך שהוא היה להם :\

לא משנה .. איך אני מגדיר בביוס את מה שצריך כדי שהם יהיו יציבים?

כי בעיות יציבות זה מה שהיה לי פעם קודמת.. אנלא רוצה לחזור על זה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תבדוק באתר של מה התזמונים, המהירות והמתח המומלצים לזיכרונות שלך ותגדיר אותם בהתאם. פשוט מאוד.

עריכה:

את התזמונים לא תמצא כברירת מחדל, בתפריט הראשי תלחץ Ctrl + F1 ואז תכנס לתפריט של MIT היכן שהתדרים והמתחים, שם תתווסף אופציה לשינוי התזמונים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...