stereoscopic 3D מבית NVIDIA - תתכוננו לשינוי בחוויית הגיימינג שלכם. - עמוד 6 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

stereoscopic 3D מבית NVIDIA - תתכוננו לשינוי בחוויית הגיימינג שלכם.

djelectric

Recommended Posts

אני רוצה לנסות את ה iz3d.

איך אני יודע באיזה משחקים הוא תומך?

ובאיזה כרטיסים?

יש למטה רשימת משחקים, אבל היא של הדרייבר הסטריאוטופי

וצריך בשבילו לקנות מסך.

אז באיזה משחקים הדרייבר האנגליפי תומך ובאיזה כרטיסים.

ולא הבנתי אם אני צריך מסך מיוחד בשביל זה.

תודה רבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 79
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

iZ3D יעבוד עם כל\רוב הכרטיסים. משחקים שידועים כנתמכים יש כאן:

http://www.iz3d.com/t-supsupportedgames.aspx

אבל בעקרון כל משחק שתעלה (שלא קיים בפרופיל הדריבר) הוא יוסיף לו פרופיל אוטומטי לדריבר. רוב המשחקים יעבדו עם זה אבל לא תמיד

התמיכה תהיה מושלמת. בהתקנה של iZ3D אתה בוחר Custom ואז Anaglyph . לא צריך מסך מיוחד בשביל זה.

ה-Stereoscopic 3D של מאפשר גם Anaglyph (נקרא אצלם 3d vision discover) שלא מצריך מסך מיוחד, רק אדום\ציאן.

וגם shutter glasses (נקרא 3d vision) שמצריך מסך 120hz וקיט אלחוטיות.

רשימת המשחקים שלהם רלוונטית ל-2 הטכנולוגיות, וכמו ה-iZ3D, לא מחייב שמשחק יופיע ברשימה על מנת שיעבוד.

http://www.nvidia.com/object/GeForce_3D_Vision_3D_Games.html

ואם DJ-ElectriC יואיל בטובו לעדכן את העמוד הראשי, אני לא יצטרך לחזור על אותם דברים שוב ושוב ! ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קניתי משקפי מהלינק הנ"ל אבל נראה שהם לא עושים את העבודה. ניסיתי מספר לא מבוטל של משחקים וגם סרטוני הדגמה תלת מימדיים ובכולם אני רואה תמונה לא בפוקוס. רק בHALF LIFE EPISODE 2 הצלחתי לקבל תמונה תלת מימדית. האם המשקפיים לא הוכנו כמו שצריך או שמדובר בליקוי כלשהו בראיה שלי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בהנחה שהמשחקים שבדקת תואמים, נסה להוריד את ה-seperation/depth. אפשר מהדריבר אבל עדיף בזמן משחק.

אצל זה CTRL+F3 / CTRL+F4. ב-iz3d זה -/+

עדיף להתחיל עם הפרדה נמוכה (תחושת עומק פחות טובה) ועם הזמן שאתה מתרגל להגביר את זה.

אם יש דמות קרובה למסך (כמו ב-3rd person shooters או מירוצים) תנסה להתפקס דווקא על המרחק \ כביש ואז תקבל תחושת עומק.

הרבה אנשים מסתכלים על אובייקט אחד קרוב ומנסים להבין אם הוא כן או לא, ובעצם מפספסים את הפואנטה.

יש עניין של פוקוס עם העיניים, תתמקד למרחק.

משחקים שלא תואמים לגמרי לפעמים צריך לכוון להם את ה-convergence (אנוידיה CTRL+F4 / CTRL+F6 לאחר שסימנת enable advanced ב-keyboard shortcuts שבלוח הבקרה). הרעיון של convergence זה לשחק איתו עד שאובייקט מסויים שקרוב למסך הופך לאימג' אחד (בלי משקפיים). ואז כל מה שאחרי האובייקט\מרחק הזה יכנס לעומק וכל מה שלפניו יצא החוצא (popout). ז"א אתה בוחר את נקודת היחוס איזה מרחק\אובייקט עומד בקו אחד עם המסך - זה שנראה כאימג' אחד (בלי אדום\ציאן מסביבו)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...