מייקל ג'קסון מת - עמוד 9 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מייקל ג'קסון מת

אבשה

Recommended Posts

על אותו עיקרון ניתן לומר שמי אתה שתחליט למי מגיע להיות בכלא ולמי לא?

אני(או אתה או כל אחד אחר לצורך העניין) כאינדיבידואל לא מחליט בנושא, החברה מחליטה ובמקרה כזה החברה החליטה שהנורמה המקובלת היא שלאנסים לא מגיע עונש מוות. זה לא אומר שאסור לי להחזיק בדעה שונה.

בדיוק.

הבעיה היא לא הדעות עצמן, הבעיה היא חילוקי הדעות ובכך ניתן לתלות את האשמה בשני הצדדים של המחלוקת.

איך אתה משווה בכלל ? כלא = מוות ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 182
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

יש לי חדשות בשבילך, מייקל ג'קסון צוטט כשהוא מכנה את היהודים מוצצי דם, ובראיון לתקשורת האשים את היהודים בכל בעיותיו. (תקן אותי אם אני טועה.)

שנית, אין לי בעיות עם מוסלמים, אך יש לי בעיות עם מתאסלמים. (וגם עם יפי נפש)

שלישית, אל תכנה אחרים מטומטמים כל עוד אתה לא מכיר אותם.

רביעית, אני לא מקבל את זה שבארץ אנשים כל כך מעריצים אותו, וכל כך מגינים עליו, אחרי שהתבטא כך כלפי העם היהודי.

עריכה: חמישית, אולי אתה לא חזק בהבנת הנקרא, אבל איפה כתבתי שכל מוסלמי הוא אנטישמי?

1. אני לא צריך לתת לך הוכחות נגד, טענת טענה אז תתן סימוכין אליה.

2. מה ההבדל בין מוסלמים ומתאסלמים? כל אחד שיאמין במה שהוא רוצה, אני לא רואה באמונה של אדם עילה לשנוא אותו.

3. אני אכנה מטומטם מי שדעותיו נראות לי ילדותיות וטיפשיות. ובגלל שהעלת את נושא הטמטום שלך, בת'רדים אחרים העלאת שאלה ונתת הצעות לפתרון, ופסלת כל פתרון שלא היה ההצעה שלך. זה עוד סוג של טמטום, שמהול בשחצנות.

4. מזל שבבתי המשפט לא פועלים בגישה שלך. אם קראת לשופט "מוצץ דם", בזמן נתון א', יש בזה העילה להרשעה בזמן נתון ב', כאשר מאשימים אותך באישומים שונים לחלוטין? (אני מניח שדיברת על ההגנה בזמן שהוא הואשם בפדופילה)

אתה יכול לפסול אותו על מה שהוא אמר על היהודים לטענתך (אבל קודם תתן קישור למקור אמין בו זה מופיע), אך אין שום סיבה לצאת נגדו כשהוא מואשם בדברים אחרים לחלוטין, מה גם שחבר המושבעים מצא בו חף מפשע לחלוטין.

5. לא טענתי שאמרת שכל מוסלמי הוא אנטישמי, רק רציתי להבהיר את הנושא שלא כל המוסלמים הם אנטישמים - שזה הטיעון העיקרי לשנאה נגדם, ברוב המקרים.

ולגבי מה ש-NunaTak אמר (אין לי כוח ללכת להודעה שלו ולצטט אותו משם): העלת נקודה שהוגי דעות העלו בעידן האורות - אך הם מצאו לה פתרון פשוט. לשם הסדר, כל פרט בחברה (לאום) נותן לשלטון את הסמכות לאכוף את הזכויות הטבעיות שלו. במילים אחרות, בכך שאתה חי בארץ ומגדיר את עצמך כישראלי - אתה מקנה לשלטון את הפריווילגיה לאכוף את הזכויות הטבעיות שלך, ולפסול אותן במקרה שאתה מסכן את החברה. לכן, אם החוק בארץ לא מתאים לך ואתה חושב שלאנסים מגיעה מיתה - אתה מוזמן להקים מדינה משלך, בה החוק יקבע מיתה לאנסים, ואולי, מי יודע, אולי אנשים יחשבו כמוך ויצטרפו אליך. רוצה לבדוק כמה אנשים ילכו אחריך?

חוץ מזה, בארץ, ההכרעה היא על פי רוב. כל אדם בעל זכות הצבעה בוחר מקרב הציבור את המתמודדים, שלפי דעתו מגנים על הזכויות הטבעיות שלו ועל הדעות שלו בצורה הכי טובה, וזה תפקידם בכנסת. החל מהשנה הבאה כנראה תהיה לך זכות הצבעה (אם אני זוכר נכון, ציינת קודם שאתה בן 17) - ותוכל לבחור במתמודד שיציע מיתה לאנסים, ואם אין כזה (ואני חושב שלא יהיה) תוכל להקים מפלגה שהחזון שלה יהיה עיגון המיתה לאנסים בחוק. לך תדע, אולי תהיה אפילו ראש ממשלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יאללה העיקר שהוא מת

האיש היה בושה למוסיקה שלו

למרות שאפשר לעשות אותו איזה דמות מפוחלצת כמו הכלבה של אניטה פללי

הצחיק והיגעיל אותי בעת ובעונה אחת הפרצוף ( אם אפשר לקרא לזה פרצוף ) שלו בעעע בן אדם דוחה ומגעיל אני די בטוח שיעשו חורים בארון קבורה שלו כדי שהתולעים יכלו לצאת ולהקיא , בעעע , הוא ניראה כאילו הוא רקוב עוד בחיים .

:puke:

זה בסיכום מה שיש לי להגיד עליו בתור בן אדם , והרי רק בתור בן אדם הוא מת , בתור מוסיקאי ותופעה הוא יחיה הרבה זמן , יהיה זיכרווווו בעעעערווךך !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. אני לא צריך לתת לך הוכחות נגד, טענת טענה אז תתן סימוכין אליה.

2. מה ההבדל בין מוסלמים ומתאסלמים? כל אחד שיאמין במה שהוא רוצה, אני לא רואה באמונה של אדם הילה לשנוא אותו.

3. אני אכנה מטומטם מי שדעותיו נראות לי ילדותיות וטיפשיות. ובגלל שהעלת את נושא הטמטום שלך, בת'רדים אחרים העלאת שאלה ונתת הצעות לפתרון, ופסלת כל פתרון שלא היה ההצעה שלך. זה עוד סוג של טמטום, שמהול בשחצנות.

4. מזל שבבתי המשפט לא פועלים בגישה שלך. אם קראת לשופט "מוצץ דם", בזמן נתון א', יש בזה ההילה להרשעה בזמן נתון ב', כאשר מאשימים אותך באישומים שונים לחלוטין? (אני מניח שדיברת על ההגנה בזמן שהוא הואשם בפדופילה)

בחיאת, עילה. הילה זה בדרגון בול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המממ, זה משפט לא רע... לא רע בכלל שאפשר להשתמש רבות נראה לי.

"האיש היה בושה למוזיקה שלו"... אהבתי, אהבתי מאוד.

אפשר להשתמש בזה רבות... על פוליטקאים, על משוררים, על מוזיקאים, על חיילים, על מפקדים.

NICE.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ERL מה אתה משווה את קורט קוביין למייקל ג'קסון?!

קורט קוביין פגע בעצמו הוא לא הזיק לסביבה כמעט...לפחות לא באופן ישיר.!!! וגם זה שאחריו התאבדו 70 אנשים, זאת לא אשמתו...והוא לא התאבד, הוא נרצח.

ערן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ERL מה אתה משווה את קורט קוביין למייקל ג'קסון?!

קורט קוביין פגע בעצמו הוא לא הזיק לסביבה כמעט...לפחות לא באופן ישיר.!!! וגם זה שאחריו התאבדו 70 אנשים, זאת לא אשמתו...והוא לא התאבד, הוא נרצח.

ערן.

הוא התאבד.

תיאוריית הקונספירציה לא אמינה. לא יותר מהתיאוריה על רצח רבין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא חושב שהוא אנס שום ילד וכל השטויות האלה לא מעניינים אותי, כמו גם המוזיקה שלו.

מה שכן אני לא מאמין לסיפור מחלת העור שלו, לדעתי הוא רצה להיות לבן וקצת הגזים עם הניתוחים הפלסטים והרס את האף.

ועל זה אפשר לומר: הוא רצה להיות לבן, ועכשיו הוא לבן כמו גופה, אבל האדמה תמיד תישאר שחורה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין סיבה לחשוב שהוא רצה להיות לבן....

חוץ מזה שאיך שהוא נהיה עשיר הוא התחיל להחוויר בהדרגה יחד עם שלל ניתוחים פלסטים ש"במקרה" שינו את פרצופו שלב שלב כך שיראה פחות אפריקאי ויותר אירופאי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...