"קווי לילה? יופי, אבל למה לא בימי שישי?" - עמוד 6 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

"קווי לילה? יופי, אבל למה לא בימי שישי?"

rhin0

Recommended Posts

מצטער, אבל עם אקדח לרקה אני לא עונה בדיון ההוא... אבל במישפט- אתה גם סותר שם את עצמך וגם מניח הנחות ללא ביסוס.

ועוד משהו לנושא- ההפגנו בירושליים נערכו ע"י כל הפלגים החרדיים בעיר. זה רק מוכיח שגם כשמנסים להתרחק כמה שאפשר מהחרדים זה לא מספיק להם ועדיין הם "רוצים" (עם חיתולים משומשים ביד) ש"יתחשבו" בהם (יעשו מה שהם רוצים בלי שום תנאי) בלי שהם מתחשבים באף אחד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 128
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

כמה שטוחנים מים בדיון הזה.

עשרות תגובות שמראות סיבות בעד הפעלת הקווים בשבת,

0 תגובות שמראות סיבות נגד הפעלת הקווים בשבת חוץ מרצונם של החרדים.

תפסיקו לתרץ.

העניין הזה פסול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

rroonnii לא כל כך הבנתי מה רצית שאני אקרא יש אמון חומר שם אבל אני אסכם בכמה מילים.

התנהגות של החרדים כלפי הרוב היא לא מבוגרת לא מכובדת ולא שווה.

וסתם שאני הבסס את דברי תפתח חדשות ותראה:

http://news.walla.co.il/?w=/1/1510026&m=1&mid=68556

לעצלנים אני אתן כמה ציטוטים מהכתבה:

בית המשפט המחוזי בירושלים הורה ביום חמישי האחרון לפתוח בשבת את חניון קרתא, הממוקם למרגלות שער יפו בעיר העתיקה. לדברי בית המשפט, פתרון זה "הוא לטובת כלל הציבור בירושלים
מוקדם יותר התגודדו כמה עשרות חרדים ברחוב בר אילן בעיר ומחו על פתיחת החניון. שניים מתוכם נעצרו במסגרת פעילות סמויה של שוטרי מרחב ציון, לאחר שנתפסו כשהם מיידים אבנים לעבר כלי שנסעו בכביש. מהמשטרה נמסר כי השניים נלקחו להמשך חקירה והכביש נפתח לתנועה. לאחר מכן נעצרו שני צעירים חרדים נוספים שנתפסו כשהם חוסמים שוב את תנועתם של כלי בכביש
שני שוטרים וילד בן שש נפגעו באורח קל מיידוי אבנים וחפצים במהלך ההפגנה שמתקיימת בשעה זו (שבת) בשכונת מאה שערים בירושלים. הילד נפצע מפגיעת חפץ שהושלך במהלך ההפגנה, ואילו השוטרים נפגעו מיידוי אבנים, האחד ברגלו והשני בראשו. הפצועים טופלו במקום על ידי צוות של מגן דוד אדום.

יפה נכון... ומי מתחיל את המלחמת אחים הזאת??? אולי בכלל לא אכפת להם מאוכלוסיה אחרת... רק שהיא תשלם מיסים שיגעיו לידיים שלהם נכון???

כל מי שרוצה להאמין אין לי בעיה ואין לי בעיה עם אנשים לא מאמינים. כל עוד זה בגדר התנהגות נורמאלית.

אבל לחרדים האלו אין שום דרך ארץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא התייחסת כלל לטענות [לגבי הדברים שכתבת]-חבל לי סתם להתאמץ

20 אלף פעם כבר דנתי על הכתבות הללו, זה רק מראה שאתה מאוד ילדון שלא בדוק את הדברים ומצטט לי מהאתר הזה.

יש הפגנה אבל אלה שזורקים אבנים וכדומה זה מיעוט אבל רק את זה התקשורת מראה כדי להכניס שינאה על כלל הציבור החרדי[עלייך היא כבר הצליחה]. הרבנים יוצאים נגד זה תראה בהודעה המפורטת ששלחתי בשבילך

יש כל מיני פלגים בחרדים -יש ליטאים ויש ספרדים ויש העדה החרדית וכו'.. בהפגנות הללו תמיד אני אומר שהתקשורת תציין את הפלג שמפגין [כי לשאר הפלגים אין קשר להפגנות הללו] אבל תמיד כותבים החרדים עשו ככה וככה, שיש גנב חילוני לא כותבים החילונים עשו ככה וככה.

שוב אלה שזורקים ירקות ואבנים צריך לטפל בהם -מדובר בברברים[והם מיעוטים בהפגנות] אבל התקשורת[בכתבות הללו רובם שמלאנים ששונאים חרדים] רוצה להכניס בך שכל [רוב] החרדים הם ברברים והם מסוכנים .

החרדים משלמים מיסים בדיוק כמוך. ואותם אילו "הקיצונים" דווקא לא לוקחים מהדינה שום דבר גם לא ביטוח לאומי וכדומה.

אני בכוונה לא שולח לכאן- כדי שלא יגרר [אחר-כך אומרים שאני אשם בזה]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגיד, אתה בכלל קולט מה אתה כותב?!

עשרות אלפי דוסים יצאו להפגין בגלל שמישהו שלא קשור אליהם "מחלל" את השבת- אבל מבחינתם "מיעוט" שהוא חלק מהם ומתפרע בשמם זה בסדר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין שום בעיה בהפגנה- יש בעיה באלימות וכדומה ... הרוב מפגין בסדר אבל מה רוצים רק להראות לך? א-ק-ש-ן.

תשאל בכל מקום של יהדות על זריקת אבנים וכדומה תשאל כל חרדי אמיתי על הנושא הזה- כולם נגד, בכלל אבנים בשבת זה חילול שבת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין שום בעיה בהפגנה- יש בעיה באלימות וכדומה ... הרוב מפגין בסדר אבל מה רוצים רק להראות לך? א-ק-ש-ן.

תשאל בכל מקום של יהדות על זריקת אבנים וכדומה תשאל כל חרדי אמיתי על הנושא הזה- כולם נגד, בכלל אבנים בשבת זה חילול שבת.

תודה באמת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואתה עדיין מסרב לקלוט....

אין לי בעיה עם ההפגנה- יש לי בעיה עם הצביעות שהם מציגים בזמן ההפגנה. הם מפגינים בפנאטיות כי מפרים שבת ולא עושים שום דבר נגד "מיעוט" מהציבור שלהם שמפר שבת בזמן הפאקינג הפגנה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרבנים יוצאים נגד הדברים הללו [של חילול שבת על ידי זריקת אבן ובכלל לסכן בני-אדם] -אבל מה אתה רוצה שהם עוד יעשו שיבטלו את כל ההפגנה?

היה אפשר גם לאסור שימוש במכונות כביסה, שמא ידליק מישהו מכונת כביסה בשבת... מובן שבשביל יחידים [אשר תמיד סוטים מדרך הישר, ללא התחשבות בפסק הרבנים] לא משנים לדוגמא את ההלכה עבור כלל הציבור ירא השמים.

ההלכה תמיד נאמרה רק עבור מי שמקיים אותה באמת ובתמים, ולא עבור המופרעים הסוטים ממנה.

השוטרים צריכים להכנס במופרעים ולטפל בהם -זאת העבודה שלהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רוצה שברגע שרואים אדם מרים אבן מייד יתפסו אותו ויביאו אותו לידי השוטרים שיעצרו אותו עקב סיכון חיי אדם.

ומה אם האבן כבר נזרקה? האנשים באזור יודעים מי הוא ולכן שוב ניתן להביאו לשוטרים למעצר.

וכן,אותו דבר אם אלו היו חילונים/ערבים/נוצרים/דרוזים/[הכנס כל אמונה שבא לך]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שומעים את זה בחדשות- פשוט הרבנים האלה אומרים את זה כדי לצאת "בסדר"... כי אם הייה להם את הכוח לסדר את ההפגנות לשמירה על השבת היה אמור להיות להם גם כוח לגרום לאותו העדר לעצור את אלה שמפרים את השבת ה0קדושה שלהם בשמם... זה לא קורה= זורקים ז.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה אני לא שומע על זה בחדשות?

סוף סוף...

זה מה שאני רוצה תמיד לומר -שבחדשות לא מראים את זה, אני אישית ראיתי כמה מודעות דפוס ברחובות נגד הדברים הללו.

אזהרת רבותינו הבית דין צדק שליט"א

"היננו מגלים דעתנו - דעת התורה בנוגע לקיום דין מחאה. שעל פי דין תורה: אסור להשתמש בשום מעשה אלימות, ולא בהצתת פחי אשפה, וכל שכן זריקת אבנים וכדומה חס וחלילה, שהוא דבר המביא לידי סכנה.

ואין כוחנו אלא בפה. ועל הגדולים להזהיר את הקטנים שלא יעשו כן חס וחלילה. ולשומעים יונעם ותבוא עליהם ברכת טוב.

ועל זה באו על החתום הבית דין צדק, כאן עיר הקודש ירושלים".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...