השוואה בין 2 כרטיסי מסךלגרפיקה ולשרטוט 3D מסוג 4770 - עמוד 2 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

השוואה בין 2 כרטיסי מסךלגרפיקה ולשרטוט 3D מסוג 4770

avi-noams

Recommended Posts

האמת, אני כבר מתחילה להתיאש.

באמת לא מבינה בתחום, ניסיתי להתיעץ בפורום מפרטים אבל קיבלתי כ"כ הרבה תשובות שונות, עד שממש הלכתי לאיבוד. חזרתי לחנות, ביקשתי שיתיחסו להערות שקיבלתי, והם עדיין טוענים שהמפרט שלהם יותר טוב מההמלצות שנתנו לי בפורום. לכן חשבתי רק לבדוק את העניין הזה של כרטיס המסך שחשבתי שהוא מספיק ספציפי כדי שאבין בסופו של דבר מה הכי טוב בשבילי, אבל גם כאן אני מתחילה להתבלבל....

אולי אני אוכל לשפוך קצת אור... אני הכנתי לך את המפרט בחנות - ולאחר מחשבה מעמיקה יותר - יתכן שטעיתי - עדיף באמת ללכת על כרטיס מסך של עם תמיכה בCUDA לדעתי משהו כמו 9800GT שגם נכנס בתקציב הזה.

בכל מקרה הQUADRO שרצית הוא מוגזם לחלוטין מבחינת המחיר לעומת הצרכים שלך.

מתנצל על ההטעיה (מרוב מפרטי משחקים שאני מרכיב לא התחשבתי בעניין הזה).

בכל מקרה עיקר העומס נופל כאן על המעבד ובזה לא כדאי לחסוך כמו שכתבת לי במייל.

לגבי החברה שכתבו שאנחנו יקרים - כמו כל חנות יש לנו מוצרים יקרים יותר וזולים יותר להגיד שאנחנו סתם יותר יקרים זו השמצה לשמה.

שתהיה שבת שלום לכולם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הי

אז אני יכולה לקבל מכם מפרט מתאים?!

הנה מה שבניתי על בסיס דברים שאספתי מכם ומהחברים בפורום זה ובפורום מפרטים. שמעתי עליכם דברים טובים וגם מיקום החנות נוח לי, אם תוכלו להרכיב לי מפרט על בסיס מה שאציג כאן, עם השלמות של דברים שלא ידעתי לבחור "בעצמי"

(תזכורת: שימושים עיקריים REVIT

AUTOCAD

ARCHICAD

PHOTOSHOP

(שימוש יחסית נמוך ב 3DMAX) עריכת סרטים לא כשימוש עיקרי, הורדות, עבודה משרדית....

וניסית לבנות מפרט ב (לא כולל עדיין לוח אם)SKYPC:

1,323 מעבד Intel Core 2 Quad Q9550 Tray IQ9550ay

49 קרור למעבד GlacialTech Igloo 5063S Igloo5063S

179 מארז ללא ספק CoolerMaster Elite 335 RC-335

259 ספק כח HEC 450TE 450W HEC-450TE

263=131X2 זיכרון Transcend DDR2 2048MB 800MHz CL 5-5-5-18 9TJ228

122 צורב Samsung SH-S223 X22 SATA DVD SH-S223

620=310X2 כונן קשיח Westren Digital WD5000AAKS 3.5" 500GB SATA2 16MB WDC1115

79 הרכבת מערכת מחשב + בדיקה 29

519 כרטיס גרפי GIGABYTE nVIDIA GeForce 9600GT 512MB DDR3 PCIe 44404

12 פריטים

3,412 ¤ סכום כולל מע``מ

הערות:

1. לגבי כרטיס מסך - בחרתי באופן כמעט אקראי את היצרו (GIGABYTE) אם עדיף של יצרן אחר אשמח לשמוע. בנוסף, >> X << המליץ לי דווקא על FX580 הוא כרטיס כניסה חדש ל QUADRO, (http://www.skypc.co.il/sg_product~PNYFX580~8~0.htm) שהוא כמעט כפול במחיר והשאלה היא עד כמה ההפרש בביצועים מבחינתי משמעותי.

2. לגבי כוננים קשיחים בחרתי באופן כמעט אקראי אשמח אם תאשרו את בחירתי או תחליפו אותה בכוננים טובים יותר באותו סדר גודל של מחיר ושל נפח. (http://www.skypc.co.il/pl_products~7~0~16-60.htm)

3. לגבי לוח אם עדיין לא החלטתי ולא מצאתי פה ממש המלצה, חוץ מה- ASUS שאח"כ YZ105 אמר שהוא לא הכרחי אבקש המלצה מתוך האתר

http://www.skypc.co.il/pl_products~10~.htm

4. לגבי הזכרון - אוסיף הערה שנתן לי מוכר בחנות זיגזג, שטען:"בנוסף המערכת כוללת 4 ג'יגה זיכרון של חברת- . בעלי תזמונים נמוכים. ככל שהתזמונים נמוכים יותר

ככה מהירות הגישה לזיכרון קטנה והביצועים עולים. כאשר אנו עובדים בגרפיקה ומבצעים רינדורים מומלץ בעלי

תזמונים נמוכים ככל האפשר" - אם זה נכון לדעתכם - האם בחרתי מתאימים?

5. האם מומלץ להוסיף עוד קרור/אוירור או מוצר אחר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...