לימוד עצמי של 5 יח"ל מתמטיקה. - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לימוד עצמי של 5 יח"ל מתמטיקה.

amd@ati

Recommended Posts

• תגובות 90
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

ללמוד 5 יחידות לבד, זה לא עניין של מה בכך. רוב האנשים עושים קורס בנושא, ומדובר על קורס מאוד אינטנסיבי של 4 חודשים בממוצע.

התפלגות הציונים היא לרוב באיזור ה-70-80 אם החריגים לפה ולשם.

בכדי להוציא ציון 100 אתה צריך לפתור המון תרגילים (ים , אוקיינוס..) וזאת על מנת שתגיע לרמת-על למבחן.

המיקודיות של אידית כהן הם מעולות עבור אדם שמעוניין להגיע מוכן למבחן, ולפי המיקוד הנוכחי.

בכדי לדעת מתמטיקה 5 יח"ל אתה צריך ספרי לימוד לפני המיקודיות או לפחות תוך כדי..

אני אישית מסכים פה עם החברה לגבי העדפה של ספרי גבי יקואל (בכלל יש מגמה בשנים האחרונות של מעבר מבני גורן לגבי יקואל בתיכונים).

כמו כן

www.g-math.co.il -> אתר נפלא שמכיל המון מצגות ויכול לבהר עבורך הרבה נושאים שיראו בלתי מובנים בהתחלה..

נ.ב:

במידה ואתה מעונין לקנות יד שניה, יש לי ספרים של גבי יקואל ועוד מספר 3 ספרים של פתרונות לבגרויות. אלו הם מעין סקיצות לא תמצא אותם בשום מקום.

בכל אופן, אני אשמח להשאיל לך אותם. בכל מקרה אם תצטרך עזרה הרגש חופשי לפנות אלי בפרטי.

g0vner_t.s.y

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני ממליץ לך לבקש מבוגר י' ומבוגר י"א שאתה מכיר וסומך עליהם את המחברות שלהם מהשנה. בד"כ בספרים לא מסבירים את הנושאים בצורה הכי טובה, ומניסיון שלי המורים דווקא עושים את העבודה הזאת טוב. לכן, מחברות מתמטיקה של תלמידים יכולות להיות מועילות במיוחד בלמידה לשאלונים 005 ו-006 (אני לא חושב שתוכל להספיק ללמוד גם ל-007 ולהגיע להישגים גבוהים בשלושת השאלונים במועד קיץ תש"ע.לכן, אני ממליץ לך לעשות את שאלון 007 במועד קיץ, ואולי אפילו חורף - אם תספיק, תשע"א).

מלבד זאת, כיוון שאתה לומד לבד ואתה חסר ניסיון לחלוטין, כדאי לך לדבר עם מורה למתמטיקה מבית הספר ולבקש שייעץ לך מה לדעתו יהיה במיקוד - ולהתאים את תוכנית הלמידה שלך לפי מה שהוא אמר. זה יכול לחסוך לך המון זמן של למידה (ואני מניח שאתה לא באמת לומד בשביל לדעת, אלא לצורך ה"דאווין").

חוץ מזה, אני ממליץ לך אחת לתקופה להיבחן עם כיתות י'/י"א במטרה לוודא שהבנת את הדברים בדיוק כפי שהם. יהיה חבל אם תבין נושא כלשהו לא נכון ולא תהיה לך שום אינדיקציה לכך.

אה, ורק שתדע שתצטרך להעביד את ההורים קשה בלהשיג אישורים מבית בספר. לפחות ככה זה היה במקרים שאני מכיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה, המטרה העיקרית שלי היא הכרת נושאים חיוניים במתמטיקה לקראת לימודים באו"פ, לא תיהיה לי בעיה להבחן במועד בו כולם נבחנים.

הלמידה של נושאים אלה בקיץ תאפשר לי להגיע מוכן יותר ללימודים באו"פ, וכמו כן תחסןך לי הרבה זמן בבית הספר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי לא תספיק ללמוד את כל הנושאים החשובים ("חיוניים") עד תחילתו של סמסטר א' תש"ע, אלא אם תחפף ברמות ותדלג על חלק לא קטן מתתי-הנושאים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין כמעט שום דבר שהוא חיוני בשביל הלימודים באוניברסיטה. כמעט הכל מלמדים אותך מההתחלה.

בכל מקרה, מומלץ לחזור על אנליזה (חקירת פונקציות, אינטגרלים) ועל מספרים מרוכבים (אלה הנושאים היחידים שהשתמשתי בהם באוניברסיטה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...