אני יותר מדי רזה ! - עמוד 5 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אני יותר מדי רזה !

whitiger19

Recommended Posts

זה הקטע, אומנם צריך הרבה חלב כדי להזיק, אבל לא הרבה חלבון.

אבקת חלבון היא הרבה יותר מרוכזת מחלב, והיא דבר שהוא בכלל לא טבעי, אני לא רואה מקום להשוואה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 158
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

שמעו חבובים גם אני בבעיה לא קטנה.

עוד פחות מחודשיים יש לי צו ראשון. עכשיו , הבנתי לא הבנתי או שעבדו עליי אני צריך לשקול מינימום 52 (עכשיו אתם בטח אומרים,ילד בן 17 , בדוק שוקל יותר. )הבעיה שחסרים לי שלושה קילו .

אז לא,אני לא נמוך והגובה שלי הוא 1.75 .

אני אוכל המון. פשוט המון ..יש לי עיכול ממש מהיר והרופאים שלי לא באמת מבינים מה הבעיה (לדעתי הם בכלל לא מבינים כלום מהחיים שלהם אבל שיהיה)

איך אני יכול להעלות שני קילו בשבועיים בתנאים של עיכול מהיר (לדעתי מערכת העיכול שלי עברה OC בלידה..ואני רציני..לדעתי עשו עליי ניסויים או משהו :S ) ?

תודה :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

alexbmw - אולי במקום להמליץ לשתות תוספים אולי תמליץ לו

ללכת לדיאטנית שתעזור לו...?

ולדעתי בשבועיים יהיה קצת קשה לעלות לך (במידה כמו שאתה אומר שיש לך עיכול מהיר) שתי קילו

בכל מקרה בהצלחה לך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

alexbmw - אולי במקום להמליץ לשתות תוספים אולי תמליץ לו

ללכת לדיאטנית שתעזור לו...?

ולדעתי בשבועיים יהיה קצת קשה לעלות לך (במידה כמו שאתה אומר שיש לך עיכול מהיר) שתי קילו

בכל מקרה בהצלחה לך

קודם כל ,עם תיראה את כל התגבות הקודמות שלי תיראה שהמלצתי ללכת לדיאטנית קודם כל ,ודבר שני ,הוא אמר בהתחלה שיש לו רק שבועיים ,וזה זמן קצר ,כי רק כל התהליך של בניית תפריט יכול לכחת יותר משבוע ,לכן המלצתי (אך ורק למיקרים קיצוניים כאלו , או לאנשים שיש להם צורך גופני לזה ) לקחת תוסף מסויים .

אבל עפ יש לו חודשיים כמו שהוא אמר ,הייתי ממליץ מאוד לנסות לשלב הכל ,לדעתי ללכת לדיאטנית + אבקת חלבון או גיינר (במיקרה הצורך) + אימון מסה אינטנסיבי ,יעלו אותו במשקל בכיף 3 קילו (האמת אפילו יותר ) .

וגם תמיד בשלבים הראשונים של האימון ההיתקדמות מהירה לכן אפשר להשיג תוצאות ב חודשיים .

בהצלחה :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תהליך הייצור של אבקת חלבון וכל הגיינרים למיניהם טבעי לחלוטין. זה כמו שתאכלו קוטג'.

אז מי שלא מבין בבקשה שלא ידבר.

אבקת חלבון עצמה אינה מזיקה מאיפה הפלצתם את השטויות האלה.. זה כולה תוסף להשלמת ערכים. טוב שלא נסחפתם.

כמות חלבון גבוהה(אני מדבר על 400-500 גרם חלבון ביום) כן יכולה להזיק לתפקוד הכליות, אבל אף בן אדם נורמלי חוץ מבאדיבילדרים מקצוענים שעל חומרים למיניהם לא מגיע לכמות חלבון כ"כ גבוהה, ואבקת חלבון ממש לא תביא אותך למצב כזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחח וואו 7 עמודים כבר.

לא קראתי את כל התגובות, אבל את רובן,

לא הייתי בדיכאון כבד.

פשוט עברתי הרבה שינויים, וזה הכניס אותי להמון מחשבות, ולחצים.

אז פשוט לא היה לי תיאבון.

ביקשתי ממישהו שמבין שיכין לי תפריט להעלאת מסה, מחר אני אתחיל לזלול :P

אני חייב לעלות לפחות ל-70.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תהליך הייצור של אבקת חלבון וכל הגיינרים למיניהם טבעי לחלוטין. זה כמו שתאכלו קוטג'.

אז מי שלא מבין בבקשה שלא ידבר.

אבקת חלבון עצמה אינה מזיקה מאיפה הפלצתם את השטויות האלה.. זה כולה תוסף להשלמת ערכים. טוב שלא נסחפתם.

כמות חלבון גבוהה(אני מדבר על 400-500 גרם חלבון ביום) כן יכולה להזיק לתפקוד הכליות, אבל אף בן אדם נורמלי חוץ מבאדיבילדרים מקצוענים שעל חומרים למיניהם לא מגיע לכמות חלבון כ"כ גבוהה, ואבקת חלבון ממש לא תביא אותך למצב כזה.

גם תהליך הייצור של חומצת מלח טבעי לחלוטין, לרוויה :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך אני יכול להעלות שני קילו בשבועיים בתנאים של עיכול מהיר (לדעתי מערכת העיכול שלי עברה OC בלידה..ואני רציני..לדעתי עשו עליי ניסויים או משהו :S ) ?

כל כך מוזר לשמוע דבר כזה :smile1:

אלה הפתרונות שלי להשמנה מהירה, לאכול מהקופסה מול הטלוויזיה עם כפית :

- שוקולד השחר

- ממרחית של עלית, רצוי הגרסה הלבנה

- קופסאות גלידה של בן וג'ריס או האגן דאז

- משהו פצצה - חלב מרוכז ממותק בקופסת שימורים. זה פשוט משמין וטעים בטירוף.

- מממ . . . לאכול שוקולד לבן, והרבה.

- מיונז הלמנס הרגיל, לא הדיאטטי. על פסטרמה על לחם (או סתם לזלול את הגרסה הדיאטטית כי היא יותר טעימה.

הנ"ל מכילים כ-600-900 קלוריות ל-100 גרם וגורמים להשמנה מהירה בטירוף.

כמה קופסאות או ערבוב שלהם יחדיו מדי יום ואתה נכנס ל"לרדת בגדול 4".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמעו חבובים גם אני בבעיה לא קטנה.

עוד פחות מחודשיים יש לי צו ראשון. עכשיו , הבנתי לא הבנתי או שעבדו עליי אני צריך לשקול מינימום 52 (עכשיו אתם בטח אומרים,ילד בן 17 , בדוק שוקל יותר. )הבעיה שחסרים לי שלושה קילו .

אז לא,אני לא נמוך והגובה שלי הוא 1.75 .

אני אוכל המון. פשוט המון ..יש לי עיכול ממש מהיר והרופאים שלי לא באמת מבינים מה הבעיה (לדעתי הם בכלל לא מבינים כלום מהחיים שלהם אבל שיהיה)

תודה :xyxthumbs:

אתה יכול להספיק הרבה בחודשיים.

תתחיל מזה שתתחיל להתאמן, תתחיל לאכול כמו בהמה - אין דרך אחרת. אם קשה לך להכניס אוכל אתה יכול להשתמש בגיינר, יכול להיות אחלה דבר למי שקשה לו לעלות במשקל. (וזה טבעי אז שלא יקפצו פה..)

ולא חייב גם גיינר, אתה יכול לטחון מלא ג'אנק פוד בנוסף, אוכל שקל לאכול ולא שבעים ממנו ממש. אבל הכי חשוב גם שתתאמן כי עדיף לך לעלות במסת שריר מאשר לעלות רק בשומן.

אתה חושב שאתה אוכל המון, אבל בדיעבד אתה לא אוכל מספיק. אתה לא עולה במשקל? תאכל עוד.

הפוש של האימונים בשילוב עם התזונה יובילו אותך לאחלה תוצאות ותעלה במשקל כמו שצריך.

לצורך העניין, אחי הקטן עד לפני שנה היה 1.76 על משקל 56 קילו, ממש ממש שחיף. לקחתי אותו תחת חסותי והתחלתי להדריך אותו כמו שצריך בכל מה שקשור לפיתוח גוף ובכלל עלייה במשקל.. עברה שנה והיום הוא 1.78 על משקל 77, עשה שינוי ממש אדיר, 21 קילו בשנה. (ובאמת פיתח אחלה גוף, היום האימונים זה חלק מהסדר היומי שלו כנ"ל התזונה, ספרוטאי למהדרין :cool2:)

וכן, גם לו היה קשה לעלות במשקל, אבל אין דבר העומד בפני הרצון. :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוף עם כל הדיבורים על אוכל שמן נהיה לי מגעיל כשבחנתי היום מה הזמנתי לי לעבודה לשבועיים הבאים. תראו מה הייתי אוכל למטה ולאיזה ארנב הפכתי :D

אז שיניתי את כל התפריט (זה תפריט ההזמנות ממסעדות באזור) לסלטים עם שני חטאים קטנים באמצע. הקטע המודגש זה החל מהיום.

11vqlv7.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...