עזרה| קניית לוח אם עד 450 ש"ח - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה| קניית לוח אם עד 450 ש"ח

GoldenGold

Recommended Posts

בהתחלה שהרכבתי את המפרט למחשב ידעתי שאני יקנה את הלוח ep43-ds3l אבל עכשיו אני כבר לא בטוח...

כעיקרון אני לא יעשה שום OC, אני כנראה לא ירחיב את הזיכרון מקסימום 4GB, הכרטיס קול חשוב לי שהוא יהיה איכותי (עד כמה שאפשר) אבל אין צורך ביותר מ-5.1... השאלה האם אני צריך בכלל p43 אולי אני יכול p31 או בכלל g31? וכרטיס מסך ב-g31 בה בנוסף למאיץ הגרפי או במקום? אם הוא בה בנוסף זה מעלה את היכולות הגרפיות של המחשב?

מפרט:

מעבד: q6700

כרטיס מסך: hd4830/hd4850

זיכרון: 2GB 800MHz

מארז: CM 334/5

ספק: hec 450/500W

אופציות אפשריות:

Asus P5KPL-CM מחיר 260 ש"ח

Gigabyte GA-G31-ES2L מחיר 260 ש"ח

Gigabyte GA-P31-ES3G מחיר 315 ש"ח

Gigabyte GA-P31-DS3L מחיר 335 ש"ח

Gigabyte GA-P43-DS3L מחיר 430 ש"ח

בקשר לזכרונות, כדי לקנות 1066MHz או שרצוי להשאר עם ה-800MHz?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

800Mhz זה מספיק.

אתה בהחלט יכול לקחת לוח G31, לא תהיה בעיה אם אתה לא צריך את הפיצ'רים הנוספים של הלוחות היקרים יותר.

ה-P5KPL-CM הוא ה-G31 היותר מפוצ'ר, באופן יחסי כי ההבדלים מזעריים, המחיר שלו גם טוב ביחס לאחרים. כנס לדף הלוח באתר של , תראה את התמונה שלו או את מאפייני הלוח ותראה שהוא אכן מתאים לך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי תודה, עוד תגובות... ולא עניתה לי על השאלות "כרטיס מסך ב-g31 בה בנוסף למאיץ הגרפי או במקום? אם הוא בה בנוסף זה מעלה את היכולות הגרפיות של המחשב?" ועוד שאלה אני קונה כרטיס מסך אז יהיו לי את היציאות שלו ולא של המאיץ גרפי נכון? ויש בו כרטיס רשת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"כרטיס מסך ב-g31 בה בנוסף למאיץ הגרפי או במקום?"

לא הבנתי את השאלה. יש לך כרטיס מסך מובנה על הלוח ויש לך כרטיס מסך עצמאי שאתה קונה בנפרד ומרכיב על חריץ PCI-E. בסה"כ יהיו לך שני , הכרטיס המובנה יכול לשמש כגיבוי אבל מלבד זה אין לו תועלת כשקיים כרטיס מסך עצמאי שהרבה יותר חזק.

"אם הוא בה בנוסף זה מעלה את היכולות הגרפיות של המחשב?"

ולא, הם לא מתאחדים ומשתפים פעולה.

"אני קונה כרטיס מסך אז יהיו לי את היציאות שלו ולא של המאיץ גרפי נכון? ויש בו כרטיס רשת?"

היציאות של הכרטיס המסך המובנה נמצאות ביחד עם שאר היציאות של הלוח, בין היתר חיבור רשת (שייך ללוח, לא לכרטיס המובנה. מה הקשר בין לוידאו בכלל? :screwy:.) לכרטיס המסך העצמאי יהיו היציאות שלו ובשביל להשתמש בו אתה תצטרך לחבר את המסך ליציאות שלו (ולא לאלו של הכרטיס המובנה.)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התכוונתי אם בלוח אם יש כרטיס רשת מובנה... ולא ממש הבנתה אם אני מחבר את הכרטיס מסך ללוח האם היציאות שיהיו לי הם שלו, של המאיץ הגרפי או של שניהם?

ובקיצור אם אני יקנה P5KPL-CM הוא יהיה מבחינתי אותו דבר כמו ה-GA-P43-DS3L?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כרטיס מסך מובנה בא כמו כרטיס קול מובנה מולחם על הלוח אם לרוב [בלוחות היקרים אתה מקבל כרטיס קול ביחידה נפרדת]

במידה ורכשת כרטיס מסך בנפרד אתה מחבר אותו ליציאת ה PCI-E והוא בא במקום זה לא הופך להיות "מיזוג" של כרטיסים ליחידה אחת יותר חזקה.

בקשר ליציאות אז אם תרכוש כרטיס מסך יהיה לך גם את היציאות של הכרטיס מסך המובנה /וגם החיצוני כמובן שאתה מנטרל את המובנה[מסיר את מנהלי ההתקנים וקובע במנהל ההתקנים כ"לא זמין" " שלא יהיה לך בעיות עם שתי התקני מאיץ גרפי.

בקשר לכרטיס רשת אני מניח שיש לשני הלוחות האם, לא יוצאים לשוק כבר לוחות אם בלעדיהם זה דבר בסיסי כבר בלוחות אם.

אם אתה רוצה להיות בטוח גש לגוגל הקלד את דגם הלוח ופשוט תראה מה הלוח מכיל או כנס לאתר החברה של המוצר או אחרים...

ובקשר ליכולות גרפי אז תעשה לך סדר בראש .

כרטיס גרפי מובנה נועד לרוב רק שתהיה לך תמונה על המסך ולהריץ את המחשב בצורה סבירה סרטים/משחקי פלאש/ ואולי משחקי 3D מדור קודם

אם בעתיד תרצה לשדרג את היכולות של המחשב מבחינה של מדיה ב FULL HD /משחקים מהדור האחרון ועוד דברים שכרטיס מסך אחראי עליהם לרוב אז אתה תרכוש כרטיס מסך חיצוני בנפרד ושפשוט תחבר אותו ללוח אם שלך והיו שיפורים די נכבדים בגלל שזה מעבר מכרטיס מסך מובנה ליחצוני .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...