היועץ הנחה: להקל על משתמשים בסמים קלים - עמוד 6 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

היועץ הנחה: להקל על משתמשים בסמים קלים

MishaK

Recommended Posts

אני לא זוכר באיזו מדינה מדובר, אבל אמרו לי לאחרונה שסגרו את הקופי שופס שהיה מותר לעשן שמה.

עדיף שככה, סמים לא עושה טוב לבן אדם, למרות שהוא עלול לחשוב ככה.

כמו כל מני הדברים שנאמרו פה, "מריחואנה עושה אותך יותר שמח", אם אתם צריכים מריחואנה בשביל להיות שמחים בחיים אז המצב שלכם קשה.

חוץ מזה שאני ראיתי לא פעם אחת השפעה מאוד רעה על כמה וכמה אנשים של מריחואנה (לא חשיש אפילו) שגדלה בבית של מישהו אגב, לא קנוי.

בקשר להתמכרות זה לרוב נכון, יש פחות התמכרות למריחואנה וחשיש, גם מבחינה עובדתית.

ובקשר לאלכוהול אם אתה חושב שגם אלכוהול זה רע, אז תאסור גם את זה, במקום לאפשר עוד משהו רע.

ורק לידע הכללי, נאמר פה שבגלל שמריחואנה זה צמח אז זה לא מזיק... מה קשור? למה ממה מיצרים יין או וודקה? מנעליים?

יין כמובן מענבים, וודקה אפשר לייצר מכל מני דברים כמו למשל תפוח אדמה.

וגם עם אלכוהול משתמשים ברפואה, לרוב לחיטוי פחות אולי לשתייה.

אני חייב להסכים איתך!

זה נכון שגראס זה לא ממכר פיזית אבל לא כל אחד יכול לא להתמכר

ולהיות לא תלותי בזה, וזה גם דופק את המוח מבחינה פיזית, יש חומרים

כימיקאליים בצמח הזה שפשוט מזיקים להליך החשיבה הסדיר של האדם

וכמובן לבעיות , אם למשהו אחד זה לא קרה ל 100 זה ייקרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 168
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני חייב להסכים איתך!

זה נכון שגראס זה לא ממכר פיזית אבל לא כל אחד יכול לא להתמכר

ולהיות לא תלותי בזה, וזה גם דופק את המוח מבחינה פיזית, יש חומרים

כימיקאליים בצמח הזה שפשוט מזיקים להליך החשיבה הסדיר של האדם

וכמובן לבעיות , אם למשהו אחד זה לא קרה ל 100 זה ייקרה.

אין כימיכלים בקנביס, למרות מה שאומרים לך, הקנביס הוא צמח טהור. הכימיכלים מגיעים רק בגלל שהסוחרים מטפטפים טיפות LSD על הצמח בשביל לגרום לך להתמכר יותר. אבל קנביס טהור לא גורם לשום דבר רע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין חומר שאתה יכול להגדיר כ"קנביס". בסיגריה אתה שואף עלי טבק שרופים, שמכילים מאות כימיקלים וחומר ממכר. האופציה האחרת היא לשאוף עלי קנביס שרופים, שמכילים גם הם כל מיני חומרים רעילים שונים ומשונים, וחומר לא ממכר שגורם לתחושת התרוממות רוח. ההבדל היחיד הוא שמריחואנה לא ממכרת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשמעו, למזלי או לרוע מזלי (זה לפי ראות עיניכם), לא יצא לי להתנסות במריחואנה או להכיר ממש מישהו שכן, אבל אני כן חושב שאפילו אם הטענות על כך שמריחואנה זה סם לא מזיק ולא ממכר וכו' נכונות, אני עדיין חושב שהפיכתו לחוקי תפרוץ איזשהו גבול, כי ברגע שסם שמוכר כסם ונאסר על ידי השלטונות הופך פתאום לחוקי, זה יטיל אור שונה לגמרי על כל הסמים ככלל ועלול לעודד שימוש בהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא מדבר על העובדות.

מריחואנה היא חומר ממכר פחות מאלכוהול או מסיגריות, בעלת 0 נזק לטווח ארוך ובעלת השפעה פחותה לטווח המיידי מאשר אלכוהול (אשר חוקי למהדרין, ללא קשר לכמות שאתה רוכש, שבמקרים רבים יכולה להרוג אותך באותו יום/לילה).

הפיכתה לחוקית לא רק תכניס כסף למדינה אלא גם תעלים כמעט כליל את השוק השחור שקיים כיום לסחר במריחואנה (וכפועל יוצא, הדבר יקטין את כמות הפשיעה, כמות ההתמכרויות לסמים קשים וכו' - ממש כמו באמסטרדם).

נהדר, במקום להתמודד עם הבעיה אתה בורח ממנה, ועל זה נאמר: אם אתה לא יכול לנצח אותם- תצטרף אליהם.

0 נזק? אני לא חושב:

נמצא כי החומר הפעיל בחשיש ובמריחואנה מומס בשומן הגוף ומצטבר ברקמות התאים, שם הוא מצוי במשך זמן רב גם לאחר צריכת הסם.

שאיפת עשן הסם, המכיל חומרים רעילים, פוגעת במערכת הנשימה ועשויה לגרום לסרטן בדרכי הנשימה.

המריחואנה משבשת את הזיכרון של המשתמש לטווח קצר. המשתמש יתקשה לבצע משימות פשוטות. תלמידים יתקשו ללמוד, הנהיגה תהיה מסוכנת - המשתמש לא יוכל לאמוד מכלי רכב לתמרורים ורמזורים, יתקשה בשמירת מרחק ולא יוכל להגיב מהר במקרה חירום.

במשך הזמן הפגיעה בזיכרון בטווח קצר יכולה להתפתח, ובמקרים קיצוניים - עד לכדי פגיעה בזיכרון לטווח הארוך.

תופעת האי-חשק לעשות דברים בהשפעת הסם יכולה להשפיע לרעה במצבים תפקודיים הדורשים מוטיבציה כמו בצבא.

נלקח מכאן: http://www.antidrugs.gov.il/Drugs7/index1.asp?Count=1&id=2&categoryId=5&admin=

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בוא נגיד דבר כזה...

שהמשטרה משקיעה מאמצים כבדים מדי

בשביל לתפוס צרכני גראס פשוטים, אשר

לא שייכים לפשועים מהעולם התחתון,

אלא אנשים צעירים בני 25-30 אשר

עובדים במשרדי היי-טק וכד'.

עושים דווקא על אנשים כאלה פשיטות

ופותחים להם תיק על לא עוול בכפם.

המשטרה, במקום לרדוף אחרי

אנסים, רוצחים או גנבים, נטפלת

דווקא לצרכנים הפשוטים כי קל

יותר להטפל אליהם וזה גם מראה

"כאילו" הם עושים משהו.

במקום לרדוף אחרי פושע או אנס

רודפים אחרי מסטולים עם עלים בכיס.

שיעשו דבר כזה- או:

1. הוצאת סיגריות ואלכוהול מחוץ לחוק גם כן.

2. הכרזת צמחי הקנאביס לחוקיים ושיעזבו את החפים

מפשע במנוחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בוא נגיד דבר כזה...

שהמשטרה משקיעה מאמצים כבדים מדי

בשביל לתפוס צרכני גראס פשוטים, אשר

לא שייכים לפשועים מהעולם התחתון,

אלא אנשים צעירים בני 25-30 אשר

עובדים במשרדי היי-טק וכד'.

עושים דווקא על אנשים כאלה פשיטות

ופותחים להם תיק על לא עוול בכפם.

המשטרה, במקום לרדוף אחרי

אנסים, רוצחים או גנבים, נטפלת

דווקא לצרכנים הפשוטים כי קל

יותר להטפל אליהם וזה גם מראה

"כאילו" הם עושים משהו.

במקום לרדוף אחרי פושע או אנס

רודפים אחרי מסטולים עם עלים בכיס.

שיעשו דבר כזה- או:

1. הוצאת סיגריות ואלכוהול מחוץ לחוק גם כן.

2. הכרזת צמחי הקנאביס לחוקיים ושיעזבו את החפים

מפשע במנוחה.

אם זה היה 25 עד 30 זה עוד היה טוב, הם מפעילים מאות סמויים בכל הארץ שמחפשים חבורות ומנסים להצטרף אליהם, ילדים בני 15 עד 18 ודופקים אותם יותר מבכלא.

אגב אייבן, מכל עשן אתה תקבל סרטן, אז? וחוץ מזה, דה??!?? ידוע שהחומרים במריחואנה נשארים בגוף עד 40 יום אחרי השימוש גם הכי קטן, מה חדש?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אסור שדבר כזה יקרה.

כי בן אדם יחפש סוטול. הוא יתחיל עם סמים קלים יהנה איתם כמה זמן. עד שהוא כבר יחפש תחושה חדשה אז הוא יתקדם ויתקדם לקשים יותר.

אסור ששום סם יהיה חוקי.

זה יגרום גם לעוד לחץ חברתי על הבני נוער של היום זה יגרום לסמים קלים להיות בכל פינה ואז התתמכרות תתחיל בקטן. ולאחר כמה שנים יש לכם נרקומן!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אסור שדבר כזה יקרה.

כי בן אדם יחפש סוטול. הוא יתחיל עם סמים קלים יהנה איתם כמה זמן. עד שהוא כבר יחפש תחושה חדשה אז הוא יתקדם ויתקדם לקשים יותר.

אסור ששום סם יהיה חוקי.

זה יגרום גם לעוד לחץ חברתי על הבני נוער של היום זה יגרום לסמים קלים להיות בכל פינה ואז התתמכרות תתחיל בקטן. ולאחר כמה שנים יש לכם נרקומן!

אוי אוי אוי.. אין לי אפילו כוח להגיד לך כמה אתה מדבר שטויות, אולי אם לא הייתי שיכור עכשיו.

בכל מקרה, קרא את הת'רד ותבין שלא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מזל טוב לפליקס חלפון כבר אמרת?

http://one.msn.co.il/next.asp?id=40558&Bz=3

בלי קשר, הפוץ שנתפס מפגר. לא מביאים קוקאין מחו"ל. לפליקס חלפון אין מצב להיות משתמש, הבדיקות שתן היו מגלות את זה מזמן. אני מכיר מישהו שהיה פעם מכור להרואין, עד עכשיו הוא בקושי מרגיש משהו בגוף ויש לו ריאות שבקושי מתפקדות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקצור, אם אתם לא יודעים, גאנג'ה הפכה להיות לא חוקית מאינטרסים כלכליים, כמו שאלכוהול וטבק הם כן חוקיים מאינטרסים כלכליים. היא מזיקה בערך כמו סיגריה, אבל מלבד הנזק לריאות, היא לא עושה כלום.

אלא אם אתם בני אדם עם בעיות, וכולנו כידוע, בעלי בעיות. גראס מאלץ אותך להתמודד עם דברים שבד"כ אפשר לברוח מהם. זה לא יהרוס לך את החיים, אבל זה יכול לתסבך אותך לא מעט.

בקיצור נמרץ, תטחנו גאנג'ה, אין יותר טוב מזה לצאת מהשגרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נמצא כי החומר הפעיל בחשיש ובמריחואנה מומס בשומן הגוף ומצטבר ברקמות התאים, שם הוא מצוי במשך זמן רב גם לאחר צריכת הסם.

שאיפת עשן הסם, המכיל חומרים רעילים, פוגעת במערכת הנשימה ועשויה לגרום לסרטן בדרכי הנשימה.

המריחואנה משבשת את הזיכרון של המשתמש לטווח קצר. המשתמש יתקשה לבצע משימות פשוטות. תלמידים יתקשו ללמוד, הנהיגה תהיה מסוכנת - המשתמש לא יוכל לאמוד מכלי לתמרורים ורמזורים, יתקשה בשמירת מרחק ולא יוכל להגיב מהר במקרה חירום.

במשך הזמן הפגיעה בזיכרון בטווח קצר יכולה להתפתח, ובמקרים קיצוניים - עד לכדי פגיעה בזיכרון לטווח הארוך.

תופעת האי-חשק לעשות דברים בהשפעת הסם יכולה להשפיע לרעה במצבים תפקודיים הדורשים מוטיבציה כמו בצבא.

למה אתה חושב שבאתר ששמו הוא אנטי-סמים יגידו לך את האמת על סמים? אתה עד כדי כך תמים? משקרים לך כל היום כל החיים, קלוט את זה.

אני נוהג קבוע מסטול רצח, ואני לא אגיד שאני נוסע טוב יותר, כי זה בולשיט, אבל אין שום הבדל. חוץ מזה שאני נהנה מהנסיעה הרבה הרבה הרבה יותר :)

כבר שלוש שנים שלא עוברים הרבה שבועות בלי עישונים אצלי, והזיכרון בדיוק אותו דבר. זוכר את הדברים החשובים, שוכח את כל התפל, כמו כולם. מוטיבציה בצבא? הצבא זה הארגון הכי מחורבן בעולם, כתור אינדיבידואל נהנתן הצבא הוא שני רק לכלא. ברור שאם אתה מעשן ואתה נהנה להנות אתה תבין שהצבא זה זבל, ותסבול מ"ירידה במוטיבציה" בשירות שלך. תופעת האי חשק מתבטאת באי חשק לקום להביא צ'יטוס וקולה, את הדברים האמיתיים בחיים שלך מן הסתם תעשה, כי אתה רוצה לעשות אותם. מי רוצה לעשות בכלל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...