היועץ הנחה: להקל על משתמשים בסמים קלים - עמוד 4 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

היועץ הנחה: להקל על משתמשים בסמים קלים

MishaK

Recommended Posts

כל מי שהגיב ובעד ליגליזציה, נגיד שגראס וחשיש מאושרים.

שוטר תופס מישהו שנראה לו מסטול, איך הוא יכול לדעת אם הוא עישן לפני שעלה לאוטו או שעישן לפני שבוע וחצי?

אל תגידו לי שלנהוג מסטול זה לא נורא, זה גרוע הרבה יותר מלנהוג שיכור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 168
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

נהפוך הוא, לא היתי מעיז לעלות על אותו של מכר שלי אם הוא *לא*. כשהוא "פיקח" הוא נוסע במהירויות מטורפות, חותך, ניצמד וכו' - ואילו במצב זה היה נסע לאט, בכיף, לא עובד 70-80 וכו'...

זה עניין של השפעה אישית.

לגבי השוטר - הוא תופס את החומר עליך (החזקה לשימוש אישי) או על חם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל מי שהגיב ובעד ליגליזציה, נגיד שגראס וחשיש מאושרים.

שוטר תופס מישהו שנראה לו מסטול, איך הוא יכול לדעת אם הוא עישן לפני שעלה לאוטו או שעישן לפני שבוע וחצי?

אל תגידו לי שלנהוג מסטול זה לא נורא, זה גרוע הרבה יותר מלנהוג שיכור.

לכן צריך לחוקק בנוסף לחוק הליגילזציה עוד חוקים כמו שעשו עם אלכוהול (אם שותים לא נוהגים), צריך אותו דבר לעשות לסמים הקלים (אם מפילים לא נוהגים) וכו'.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשר להעתיק את החוקים מאמסטרדם.

מה שגם אפילו לתת כנסות גבוהים במיוחד! ולפרסם את זה. אני מאמין שזה יתריע הרבה אנשים. אפילו לומר שהכנס יטול על כל מי שנוסע באוטו ככה אם יש לפחות מישהו אחד שקצת חושב יותר בצלילות הוא ינסע לשכנע את החברים שלו אחרת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התרת השימוש בסמים קלים תגרום להמוני אנשים לעשן אותם בקביעות, ובמקרה שייגמר להם הכסף (מה שיקרה לכולנו בשנים הבאות אם לא נברח מהארץ) אז הם יעשנו מכל הבא ליד, כולל הדברים הכבדים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מריחואנה זה הסם בין הזולים ביותר אם לא הזול ביותר. קוקאין בלתי אפשרי להשיג בארץ, אבל הרואין שהוא הכי יקר עולה בסביבות ה-500 עד 800 שקלים למנה קטנה.

עכשיו תסביר לי איך יוכל מישהו שנגמר לו כסף לקנות קוקאין או הרואין?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא מדבר על העובדות.

מריחואנה היא חומר ממכר פחות מאלכוהול או מסיגריות, בעלת 0 נזק לטווח ארוך ובעלת השפעה פחותה לטווח המיידי מאשר אלכוהול (אשר חוקי למהדרין, ללא קשר לכמות שאתה רוכש, שבמקרים רבים יכולה להרוג אותך באותו יום/לילה).

הפיכתה לחוקית לא רק תכניס כסף למדינה אלא גם תעלים כמעט כליל את השוק השחור שקיים כיום לסחר במריחואנה (וכפועל יוצא, הדבר יקטין את כמות הפשיעה, כמות ההתמכרויות לסמים קשים וכו' - ממש כמו באמסטרדם).

דבר ראשון אים זה כל כך בטוח ולא מזיק למה זה לא חוקי?

דבר שני הייתי באמסטרדם בזעזוע קשה,ראיתי מסוממים מסתובבים ברחוב בהמונים וראיתי אנשים

עושים עיסקאות סמים מול העיניים וראיתי גם אנשים מזריקים להם לוריד סמים.

תמונה אחת שווה אלף מילים אתה יכול להמשיך לכתוב מתוך בורות על מה שהולך שם בהרבה מילים אבל מה שאני ראיתי

זה עובדות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מספר התייחסויות:

א. איך אפשר לתת קנסות על אחזקה של סם חוקי שיבי? זה כמו שלא ייקנסו אותי מעשן, אבל ייקנסו אותי על נהיגה עם אחזקה של קופסאת סיגריות על הדש-בורד.

ב. התרה של סמים קלים אשר מופקים אך ורק מצמח הקנביס ייתרמו לתיירות וכמובן אנשים ייקבלו את הגראס בצורה הטבעית שלו

ולא מרוסס בK600 וLSD.

ג. בנאדם שמכור לגראס וייגמר לו, לא ייקפוץ ופתאום ייקח מזרק ליד ויתחיל להשתמש בהרואין או לא יתחיל להסניף קוקאין.

אנשים מתדרדרים מסמים קשים לסמים קלים בדרך כלל בגלל הנסיבות של העולם שהם נכנסים אליו ברגע שהם נוגעים בסם.

לא בגלל שהתמכרות בגראס גורמת לזה מבחינה פיזית, לצורך התלותי הזה בסמים קשים יותר.

בניגוד לכך ניקוטין, קפאין ואלכוהול אלה סמים אשר ממכרים פיזית וגורמים לתלות פיזית בגוף.

לעומת גראס טבעי אשר לא מכיר חומרים כאילו ויש המון מחקרים בנושא אשר מוכיחים את זה.

ד. כאילו עכשיו אין נרקומנים ושיכורים שמסתובבים ברחובות, לך לרחוב אלנבי!

ה. יש תופעות שליליות בגראס וזה גם דבר שלא ניתן להתווכח איתו, יש חומרים בגראס אשר פוגעים

בתאי המוח האחראים לזיכרון לטווח ארוך וקצר, נזק מוחי חזק יותר יכול להגרם כאשר הגראס

מעורבב בכימיקאלים חיצוניים כגון LSD או ACID או אפילו מחסלי חרקים ורעל עכברים.

ו. פעולת העישון מסרטנת לא משנה מה אתה מעשן! נרגילה, סיגריות או חשיש

יכולים לפגוע ולסרטן את הגוף, עובדה שלא ניתן להתווכח איתה (כמובן דרגות הנזק הן שונות).

ז. מישה, תרגע בבקשה, לכל אורך הדיון TheShark לא הטיח בך עלבונות ואילו אתה לא הפסקת להפציר שדעויתיו

מטומטמות, לדעתי הן אולי לא ממש נכונות אבל יש בהן גם מן הנכון. בעוד אתה במקום לראות את זה, התגוננת והטחת

בו עלבונות, אל תשכח שלהיות כל הזמן במצב של "סוטול" גורם לך להרגיש טוב עם להיות משועמם וזה בעצם מוציא ממך

את המרץ להגשים את עצמך בעולם הזה, וזו לדעתי תופעת לוואי די חמורה, כמובן לא מספיק מספקת בשביל לאסור חוקית

את הגראס.

עוד דבר מישה, עם כל הפוזה שלך, נראה לי בחיים שלך לא ראית אפילו ג'וינט בעיניים אז B QUITE PLZ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד דבר מישה, עם כל הפוזה שלך, נראה לי בחיים שלך לא ראית אפילו ג'וינט בעיניים אז B QUITE PLZ.

ממש אבל ממש לא בא לי לספר פה לכל הפורום מה ראיתי ומה עשיתי, אתה מוזמן לשאול אותי בפרטי.

btw, hit the bong

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ד. כאילו עכשיו אין נרקומנים ושיכורים שמסתובבים ברחובות, לך לרחוב אלנבי!

מה את מספר סיפורי מעשיות אני מדבר על עיסקאות סמים כולל הזרקות סמים לוריד ברחובות רגילים דבר שאין במדינת .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניצן

אתה יודע טוב מאוד שיש ויש, ויום אחד אתה יכול לנהוג טוב מאוד ויום אחר משהו יכול להפיל אותך לרצפה.

מהנסיון הלא גדול במיוחד שלי, זה מסוכן מאוד.

כל עוד אין דרך לבדוק אם נהג מסוים עישן ונהג, אי אפשר לאשר את זה.

מישה,

אפשר לחוקק אבל בלתי אפשרי לאכוף, איך אפשר לדעת אם בחור עישן לפני 10 דקות או לפני שבוע וחצי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך אפשר לתת קנסות על אחזקה של סם חוקי שיבי? זה כמו שלא ייקנסו אותי מעשן, אבל ייקנסו אותי על נהיגה עם אחזקה של קופסאת סיגריות על הדש-בורד

אני לא אמרתי כזה דבר...

אגב, מה החוקים בהולנד?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניצן

אתה יודע טוב מאוד שיש ויש, ויום אחד אתה יכול לנהוג טוב מאוד ויום אחר משהו יכול להפיל אותך לרצפה.

מהנסיון הלא גדול במיוחד שלי, זה מסוכן מאוד.

כל עוד אין דרך לבדוק אם נהג מסוים עישן ונהג, אי אפשר לאשר את זה.

מישה,

אפשר לחוקק אבל בלתי אפשרי לאכוף, איך אפשר לדעת אם בחור עישן לפני 10 דקות או לפני שבוע וחצי?

משהו שמעשנים לפני שבוע וחצי לא משפיע עלייך.

זה בעיה לבדוק אם עישנת או לא, אבל אני מאמין שיש איזה דרך, חוץ מהסתכלות על העניים או הריח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה הרי ברור כשמשהו מסטול...וכשהוא אחרי ההשפעה

הוא כבר בסדר גמור וכשיר לנהוג יותר ממשהו בהאנגובר, לפחות לפי עניות דעתי.

טורנדו, אני לא מספר מעשיות, זה שאתה רואה את המדינה הזאת דרך ורודות

זאת בעייה שלך :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...