היועץ הנחה: להקל על משתמשים בסמים קלים - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

היועץ הנחה: להקל על משתמשים בסמים קלים

MishaK

Recommended Posts

• תגובות 168
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מה שחסר לנו בארץ זה גם נרקומנים המעודדים על ידי החוק.

אישור סמים קלים יפתח פרצה שכדאי שלא תפתח.

אתה בטח מתכוון לפרצה שקיימת עכשיו, דרכה מריחואנה "מעובדת" מגיעה לכל מי שרק רוצה ובמחירים מופרזים.

עריכה: אני גם מתנגד לשימוש במילה 'נרקומנים', שכן זהו מושג מטומטם, שבוחר להתייחס למי שצורך סמים (ללא הבדל בין סמים קלים וקשים) ולא למי שצורך אלכוהול (סם *הרבה* יותר מסוכן וקטלני ממריחואנה).

כבר כיום ישנם בארץ מאות אלפי, אם לא מיליוני, נרקומנים המעודדים על ידי החוק - בכל פינת רחוב ניתן לקנות בקבוק וודקה ב 20 ש"ח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שחושבים על זה יש בעיה עם ההשואה לאמסטרדם...אחרי הכל מדובר פה בישראלים שיראו את זה כלגיטימציה להתמסטל ככל הרצוי...

בולשיט.

נכון, בחודש הראשון אולי יהיה הייפ ענקי ביותר מזה ותראה אנשים מפילים חופשי ברחובות ובעיקר מול תחנות המשטרה והשוטרים השנואים עליהם. אבל אח"כ זה ירד, ואנשים יעשנו רק כשבא להם לתפוס ראש או בזמן הנאה. תאמין לי שלהיות מסטול כול הזמן זה ממש לא כיף, אבל פעם בכמה ימים, זה פשוט מצויין.

אתה פשוט יושב וזה משחרר אותך לעולם משלך... אתה פשוט יושב שם עם חיוך ענקי על כל הפרצוף ונהנה מהחיים.

מריחואנה עושה אותך לבנאדם הרבה יותר שמח ואופטימי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישה, מצטער אחי, אבל אתה נשמע כמו איזה נרקומן שיושב בראש מפלגת עלה ירוק ::)

FFS!!!!!!!!!

מתי לכל הרוחות תקלוט שעישון מריחואנה וחשיש לא הופך אותך לנרקומן! זה הופך אותך לסטלן! נרקומן זה מישהו שמכור לסמים קשים ותלוי בהם גם פיזית וגם נפשית. במריחואנה וחשיש אתה ממש לא תלוי פיזית, אבל אולי טיפה נפשית, וגם זה עובר בקלות.

אני לא מכור לכלום, אבל אתה כנראה מכור לטיפשות וטימטום יחד עם חוסר הבנה. זה הרבה יותר קשה לרפאות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נרקומנים זה באמת לא המושג הנכון.

ואכן אלקוהול כל כך הרבה יותר גרוע! הוא הורס לך את הכבד ואת המוח! וגם אחרי לילה של שיכרות (אמנם אצלי לא...) לרוב תקיא את נשמתך...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה אני אגיד לך... ::)

לא התנסתי בזה, ככה שאני לא יודע בוודאות, אבל לפי מה ששמעתי/קראתי מי שאומר שזה סתם "לתפוס ראש", הוא מכור..

זה פשוט שטויות שסמים קלים לא ממכרים. אין כזה דבר סמים קלים!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואכן אלקוהול כל כך הרבה יותר גרוע! הוא הורס לך את הכבד ואת המוח! וגם אחרי לילה של שיכרות (אמנם אצלי לא...) לרוב תקיא את נשמתך...

שזה לאומת לילה של סוטול, שבו לא תהרוס שום חלק בגוף, לא תקיא שום נשמה ורק תהנה מהחיים ותשמח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא התנסתי בזה, ככה שאני לא יודע בוודאות, אבל לפי מה ששמעתי/קראתי מי שאומר שזה סתם "לתפוס ראש", הוא מכור..

לפי מה ששמעתי/קראתי, אלביס בחיים.

אם לא התנסית, ואתה לא מכיר אישית אף אדם שהתנסה, אז להגיד שכל מי שאומר שזה סתם "לתפוס ראש" הוא מכור - זו בורות מדרגה ראשונה.

תמשיך להאמין לכל המחקרים שמביאים נתונים מפוצצים ("120,000 מכורים למריחואנה מטופלים מדי שנה!!") ומציגים חצאי אמיתות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא נכנס לכל הויכוח, אבל מסר אחד אני מעביר

במסיבות אני שותה, כי אני יודע שבמסיבות אני מרשה לעצמי מבחינה התנהגותית "לדפוק ת'ראש".

אבל אני לא שותה ביום יום "סתם" כי אני יודע שההשפעה על התנהגות של הבנאדם היא רעה

לא נעים לראות שאתה חוזר מבצפר שיכורים ו"מסטולים" (רק מחשיש)

והאנשים שמעשנים את החומרים האלה עושים את זה תמיד כדי לתפוס ראש תמידי ומיצדם תמיד להיות "סטלנים"...

ושסמים קלים יהיו במסגרת החוק זה יתן להרבה אנשים לעבור את המחסום פחד של החוק ולנסות (הפעם המחסום המפחיד של החוק הוא חיובי)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה אני אגיד לך... ::)

יש, וזה נקרא מריחואנה וחשיש. הם אולי ממכרים טיפה נפשית, אבל אפשר לטפל בזה יפה מאוד בעצמך.

אז כדאי שתנקה את העניים והאוזניים שלך, מריחואנה היא בשביל לעזור לכיף ולעשות כיף. more, less.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

MiniMizer.

אני לא התנסתי, זה נכון (אני מניח שגם אתה לא, ככה שגם אתה לא יכול סתם להסיק מסקנות [תקן אותי אם אני טועה]).

בכל מקרה, אני לא מגיע למסקנה הזאת רק עפ"י מה שקראתי/שמעתי במחקרים (גם, אבל לא רק), אלא גם שמעתי ממכרים שלי..

ודיבור כזה, מראה על התמכרות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא נעים לראות שאתה חוזר מבצפר שיכורים ו"מסטולים" (רק מחשיש)

והאנשים שמעשנים את החומרים האלה עושים את זה תמיד כדי לתפוס ראש תמידי ומיצדם תמיד להיות "סטלנים"...

אתה לא תראה שיכורים ומסטולים בדרך שלך חזרה מבית ספר, למה? כי כל בני הנוער שמעשנים עושים את זה כשהם במסיבה או סתם יש מצב רוח מצויין, או לרגל ארוע מיוחד אחר משמח. סתם ככה אין טעם לעשן, זה לא כיף לעשן לבד וסתם.

למה לא? זה לא פוגע בך בכלל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...