היועץ הנחה: להקל על משתמשים בסמים קלים - עמוד 11 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

היועץ הנחה: להקל על משתמשים בסמים קלים

MishaK

Recommended Posts

• תגובות 168
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

כשהחזיר עושה קקי החזיר לידו לאכול את הקקי הקקי שמורכב מרעלים יהיה בגוף של החזיר השני

כאשר האדם יאכל את החזיר הוא יאכל גם את הקקי שבתוכו זה יפגע גם בדם של האדם וגם יהפוך אותו לאלים

אצל חלק זה ישפיע אצל חלק לא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשהחזיר עושה קקי החזיר לידו לאכול את הקקי הקקי שמורכב מרעלים יהיה בגוף של החזיר השני

כאשר האדם יאכל את החזיר הוא יאכל גם את הקקי שבתוכו זה יפגע גם בדם של האדם וגם יהפוך אותו לאלים

ROTFLMAO

אני דיי בטוח שזה אחד הדברים הכי מצחיקים ששמעתי בהרבה זמן..... אפילו פעם ראשונה שאני אומר ROTFLMAO....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סלח לי אבל :lol: אנשים בכל העולם אוכלים בשר לבן ותאמין לי כולם חיים באושר. ואף אחד עוד לא מת מזה.

וחוץ מזה מה זה קשור?

ומאיפה הפלצת שחזירים אוכלים את הקקי ? הם לא כמוך!

אתה ידידי, עברת שטיפת מוח מה שנקרא!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום רב לכולם..

קראתי עכשיו את הפתיל מההתחלה עד לפה..

וכמה שטויות רצות פה..

אני ינסה להגיב לכול הדברים...אני רק מקווה שאני יזכור להתייחס לכולם...

אוקיי..

1.לHunter:

על מריחואנה לא מטפטפים שום LSD אין שום סיבה לעשות את זה ...לא על הזרעים (שלא סופחים את זה , ונגיד שכן..אז החומר לא יעבור במידה מספקת לצמח עצמו עד שיגיע למצב של פריחה. במצב של טפטוף על הפרחים עצמם זה גם לא משנה כי ה:LSD מתפרק בחום הגבוה של האש ולא יעבור לגוף דרך הריאות) ולא על הפרחים\עלים שזה בעצם מה שמעשנים.

עוד סיבה שלא יעשו את זה היא מחיר הLSD שהוא גבוה מאוד ולא משתלם לסוחר\מגדל, והעובדה שהוא לא ממכר פיזית..

K600 זה סיפור אחר..אני אישית לא מאמין לסיפורים אבל שמעתי על סוחרים שמשפריצים חומרי ריסוס והדברה על החומר...(במטרה לגרום להתמכרות והשפעה חזקה יותר) .

2.גידול

החומר הפעיל בצמח לא מגיע בשום מקרה ל90%

המחקרים מצביעים על משהו בסביבות ה 5% שנשמע יותר הגיוני..

בכל מקרה , ככל שריכוז החומר הפעיל בצמח גבוה יותר , יש צורך בפחות כמות צריכה כדי להגיע להשפעה הרצוייה במקרה של עישון לדוגמא:

במקום 2 סיגריות מריחואנה\חשיש(ג'ויינט) תעשן אחת , או אפילו חצי.

3.נהיגה

אני מעדיף לסוע עם מסטול מאשר לסוע עם שיכור...

ככשיכורים , חושבים שמבינים ועושים את הכל נכון(ומתמלאים בבטחון עצמי) וכמו שצריך אך זהו איננו המצב, האלכוהול גורם למחשבה הזאת..

כשאתה תחת השפעה של מריחואנה אתה מודע לכך! ויש לך יותר אפשרות להפעיל שיקול דעת נכון..

מחקר שנעשה הראה שנהיגה אצל מסטולים בטוחה במידה קטנה יותר מאשר נהיגה אצל שיכורים.

4.נרקומנים

95% מהנרקומנים(מזריקים או משתמשים בסמים קשים, -=שימו לב שאקסטזי וLSD לא מוגדרים כסמים קשים אלא כהזייתיים=-)

התחילו ב"קטנה" הכוונה למריחואנה, זה דבר ברור במצב שלנו..כאשר ילד\נער\ איש הולך לסוחר שלו לקנות ממנו כמות מסויימת של מריחואנה

ולסוחר אין\נגמר\רוצה לתת לו משהו אחר הוא מציע לו " בוא קח את הכדור הזה..זה יותר טוב מהמריחואנה..וממריץ אותך יותר " ובקיצור מנסה לגרור אותו לסמים כאלה..

ההפרדה שתעשה (או שנעשתה בהולנד למשל) תגרום לכך שאת הסמים הקלים יוציאו מהמכירה ברחובות ויתנו לבתי עסק (כלומר "קופישופס") אשר להם ינתן רישיון מיוחד למכירה עם סעיפים מגבילים ביותר (דוגמאות מהחוק בהולנד:אסור למכור מתחת לגיל 18, אסור למכור מעל 5 גרם במכירה אחת) והעקיפה של חוקים תעשה הרבה יותר קלה..

כסף

אם תעשה המריחואנה חוקית בארצנו הקטנה המדינה תרוויח , והרבה.

מיסים גבוהים (בדומה לסיגריות) שילכו למדינה במקום לעולם הפשע ,ערבים וארגוני הטרור)

תיירות שתגיע לארץ ותפתח את הענף המצוי במשבר קשה,

והכי חשוב...חיסכון של מליוני שקלים שמבוזבזים על מלחמה כושלת וחינוך כושל בנושא הסמים. (וייעול עבודת השוטרים והעסקתם בנושאים שיהיו חשובים יותר למשל : רצח, גניבה, התעללויות, טרור, וכו'...וכן גם סחר בסמים קשים)

5. הולנד

כן אני הייתי בהולנד...

וראיתי ...שיכורים מסטולים וגם מסוממים.

המריחואנה נמכרת בכל פינה ומעושנת בכל מקום (לידע: החוק מתיר עישון של המריחואנה רק בקופישופס= אסור לעשן ברחוב כפי שתיירים רבים עושים)

פטרייות הזיה וחומרים ממריצים (כמו אפדרין ) גם הם נמכרים בחנויות יעודיות (סמארט-שופס)ובצורה חוקית לכל דורש מעל גיל 18

אך גם הסמים הקשים\הזייתיים נמכרים חופשי... אתה הולך ברחוב ואיזה בנאדם עובר לידך ומזמזם "קוק אקסטזי.וכו'..." (סמים אלה אינם חוקיים בהולנד!)

לעומת זאת אחוז המכורים לסמים קשים שם דומה ואף קטן יחסית לשאר מדינות אירופה..

6. פוליטיקה

הרבה מדינות באירופה מנסות להאשים את הולנד בבעיות הסמים שלהם...אך הן טועות..(ואין לי כוח להרחיב בעניין , מה גם שאינני זוכר את הטענות המדוייקות כרגע)

אכן, המריחואנה הוצאה מחוץ לחוק בארה"ב בשנות ה 20 (אם אני לא טועה) בעקבות אינטרסים כלכליים של חברות גדולות ומנהליהן אשר היו קשורים לממשל (ההמצאה של הניילון והחומרים הסינטטיים שבאו במטרה להחליף את מוצרי הקנביס שממנו ניתן לייצר :דלקים,שמנים,סבונים,חבלים,נייר ,בגדים ועוד המון דברים אחרים.)

בהולנד..רק שתדעו המריחואנה לא חוקית לגמרי, כן כן...מה שאתם שומעים החוקים לגביה עברו דה-קרימינליזציה כלומר הפכו מעבירה פלילית לעברה מנהלית שגוררת קנס..(ישנה גם "העלמת עין" של המשטרה בנושא מהסיבה שאין צורך שהם יתערבו בכך)

לפי מה שקראתי , כרגע חתומה על אמנה אירופאית של איסור ואכיפת סמיםף מה שיקשה על ליגליזציה או דה קרימינליזציה של הנושא בארץ

אך זה לא מונע מכמה חברי כנסת (שאת שמותיהם איני זוכר כרגע) להציע הצעות חוק שיקטינו את העונש על שימוש בסמים קלים .

חוץ מזה..

ליגליצזיה לא נותנת לגיטימציה...

הכל טמון בחינוך...אם מהבית ואם מהסביבה..

הרי אתה לא רואה את כל עם משתכר באופן קבוע...

טוף...זה הכל להפעם ילדים :P..תגובות יתקבלו בברכה..

ואני ימשיך לכתוב בפעם אחרת...גם בנושא ההשוואה בין אלכוהול\סיגריות למריחואנה.

תודה על ההתעניינות והזמן שהקדשתם לקריאה!

עובדות מעניינות

החוקה הראשונה של ארה"ב נכתבה על נייר עשוי מצמח הקנביס -מריחואנה.

בתקופה מסויימת בארה"ב היה חוק ש-=חייב=- חקלאים לגדל מריחואנה לצרכי תעשייה!

הנשיא גורג' וושינגטון(אם אני לא טועה) היה מגדל מריחואנה ואף כתב על כך ביומניו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוף...זה הכל להפעם ילדים :P..תגובות יתקבלו בברכה..

ואני ימשיך לכתוב בפעם אחרת...גם בנושא ההשוואה בין אלכוהול\סיגריות למריחואנה.

תודה על ההתעניינות והזמן שהקדשתם לקריאה!

PRAISE THE LORD...

WE'VE GOT A WINNER!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1.לHunter:

על מריחואנה לא מטפטפים שום LSD אין שום סיבה לעשות את זה ...לא על הזרעים (שלא סופחים את זה , ונגיד שכן..אז החומר לא יעבור במידה מספקת לצמח עצמו עד שיגיע למצב של פריחה. במצב של טפטוף על הפרחים עצמם זה גם לא משנה כי ה:LSD מתפרק בחום הגבוה של האש ולא יעבור לגוף דרך הריאות) ולא על הפרחים\עלים שזה בעצם מה שמעשנים.

עוד סיבה שלא יעשו את זה היא מחיר הLSD שהוא גבוה מאוד ולא משתלם לסוחר\מגדל, והעובדה שהוא לא ממכר פיזית..

K600 זה סיפור אחר..אני אישית לא מאמין לסיפורים אבל שמעתי על סוחרים שמשפריצים חומרי ריסוס והדברה על החומר...(במטרה לגרום להתמכרות והשפעה חזקה יותר) .

תתפלא, יש גם אוגרים שמטפטפים LSD, ותאמין לי שאפשר להשיג קרטונים במאוד זול, 30 שקל לקרטון. אז זה שבנאדם חסר כל קשרים צריך לשלם בערך 300 על קרטון, זה בעיה שלו.

החומר הזה מאוד זול אם יש לך קשרים, ואם אתה אוגר יש לך המון קשרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...