היועץ הנחה: להקל על משתמשים בסמים קלים - עמוד 10 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

היועץ הנחה: להקל על משתמשים בסמים קלים

MishaK

Recommended Posts

לפי מחקרים רוב המשתמשים ה"כבדים" בסמים כגון הרואין, קוק וכיוצא בזה התחילו מסמים קלים.

זאת הסיבה העקרית שסמים קלים לא חוקיים !!!

עשה לי טובה, גם כל המיליונרים הגדולים בעולם התחילו עם אגורה שחוקה.

הכל מתחיל בקטנות, איך ממשיך זה תלוי בבני אדם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 168
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

נו באמת עכשיו שאני חושב על זה-

לא מספיק יש ילדים בני 14 \15 ויש גם בני 13 שמעשנים סיגריות עכשיו אתם רוצים גם שהגראס והמריחואנה יהיו זמינים להם.

לא ככה מישה?

מה אתה מתערב במה שילדים אחרים עושים? שיעשנו חופשי, מצידי שגם ילכו לדחוף נענע.

אני מעשן ואני אמשיך לעשן כי זה כיף ומרגיע. זה שיש ילדים מפגרים שמתחילים בשביל פוזה זה לא אשמתי ולא אשמת אף אחד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עשה לי טובה, גם כל המיליונרים הגדולים בעולם התחילו עם אגורה שחוקה.

הכל מתחיל בקטנות, איך ממשיך זה תלוי בבני אדם.

נכון, אבל שמדובר בסמים זה אחרת. לאחר תקופה של עישון אתה מגיע למצב שהגראס לא משפיע עליך כמו פעם, ואתה צריך לעשן

כמות גדולה יותר כדי להרגיש את הכאפות בראש. אחרי זמן מסוים נמאס לך. זה לא אותו "היי" כמו פעם, אתה רוצה להרגיש בשמיים

אתה עובר להרואין, קוק וכל השאר. ככה זה !!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה אתה מתערב במה שילדים אחרים עושים? שיעשנו חופשי, מצידי שגם ילכו לדחוף נענע.

אני מעשן ואני אמשיך לעשן כי זה כיף ומרגיע. זה שיש ילדים מפגרים שמתחילים בשביל פוזה זה לא אשמתי ולא אשמת אף אחד.

אבל זה סוגיה שהחוק מתחשב בה. אין מה לעשות .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון, אבל שמדובר בסמים זה אחרת. לאחר תקופה של עישון אתה מגיע למצב שהגראס לא משפיע עליך כמו פעם, ואתה צריך לעשן

כמות גדולה יותר כדי להרגיש את הכאפות בראש. אחרי זמן מסוים נמאס לך. זה לא אותו "היי" כמו פעם, אתה רוצה להרגיש בשמיים

אתה עובר להרואין, קוק וכל השאר. ככה זה !!!

שטויות.

אני מכיר מישהו שמעשן שנה רצוף כל יום לפחות שתי ראשים וזה ממשיך להשפיע עליו מצויין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה שאתה מכיר את זה או מכיר את זה , זה לא אומר שזה שטויות. שנה זו תקופה קצרה יחסית.

חוץ מזה - תמיד יש יוצא מן הכלל והיוצא מן כלל לא מעיד על הכלל. זה אתה מכיר איזה מישהו זה לא סותר את מה שאמרתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי מחקרים רוב המשתמשים ה"כבדים" בסמים כגון הרואין, קוק וכיוצא בזה התחילו מסמים קלים.

זאת הסיבה העקרית שסמים קלים לא חוקיים !!!

שמע סוד - הם גם מעשנים סיגריות, אז אולי שגם זה לא יהיה חוקי ???

הם גם אוכלים צהריים - אולי גם זה ???

הם גם מזדיינים ... אז גם זה ???

חשוב לזכות שמי שהוא בעל נטיות להתמכר תמיד יתמכר - כי במקרה שלנו - ואנחנו מדברים על דברים שהם לא ממכרים גופנית -

אם לא לסמים אז לסגריות ואם לא לזה אז לקניות - לאוכל - לנהיגה - לשתיה - לסקס - וכו'

צריך לטפל באנשים עם בעיות התמכרות לא להגיד אסור - זוהי בדיוק מדיניות של בריחה מהמציאות וחינוך של שנים בלי שום סיבה לפחד ולהפחדה מה"סמים" הנוראיים - אתם הולכים כסומים באפילה שהחברה והמדינה הפילו עליכם !!!!!!!!

תפקחו את העניים ותגשו לזה ללא דעות קדומות ותחשבו על הכל (עד לפני כמה שנים גם אלכוהול היה אסור בארהב)

ומשהו כאן יודע שהיו בארהב כ 10 שנים שגראס היה חוקי ? עד ממשל רייגן ?

ומשהו יודע שלא היתה אז עליה בצריכת הסמים הקשים בארהב ? וגם לא היתה עליה בפשיעה ?

ומישהו יודע כמה כסף בזבזו על המלחמה בסמים בארהב מאז ממשל רייגן שהוריד את החוקים לאישור עישון סמים קלים -

ומישהו יודע שכל המלירדים האילו לא שינו בכלום את כמות הצריכה והפשיעה בארהב ??????

חברים.

אנחנו אמנם חיים בדמוקרטיה אבל היא זורעת חול בעניים ומסנברת אותנו עד שאנחנו לא מסוגלים לחשוב בעצמינו,

על החופש שלנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה שאתה מכיר את זה או מכיר את זה , זה לא אומר שזה שטויות. שנה זו תקופה קצרה יחסית.

חוץ מזה - תמיד יש יוצא מן הכלל והיוצא מן כלל לא מעיד על הכלל. זה אתה מכיר איזה מישהו זה לא סותר את מה שאמרתי.

אגב - להיפך יש הרבה הרבה הרבה יותר אנשים שמעשנים סמים קלים ולא צורכים סמים קשים - אז אם כבר אתה לוקח את היוצא מהכלל ומעיד על הכלל.

נק' למחשבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...