היועץ הנחה: להקל על משתמשים בסמים קלים - עמוד 5 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

היועץ הנחה: להקל על משתמשים בסמים קלים

MishaK

Recommended Posts

א. לא יודע מה איתכם אבל נמאס לי שכל המדינה מסטולית .

ב. בסופו של דבר 80-90 אחוזים מהנרקומנים התחילו מגראס וחשיש .(ויש לי מגע כמעט יום יומי עם נרקומנים לשעבר כך שיש לי מושג, כל נרקומן לשעבר יאמר לכם שהיום שבו הוא ניסה לעשן גראס וכו' בפעם הראשונה זהו היום שבו נהרסו חייו)

ג. אני עובד במקום שבו אנשים מעשנים יום יום ואני יכול לומר מניסיוני איתם שיש בהחלט התמכרות נפשית לעניין.

ד. מעניין אותי למה שכשאני שואל אנשים שמעשנים אם ירצו שילדיהם יעשנו "סמים קלים" התשובה היא כמעט תמיד לא (ואז באים הסברים דפוקים למה הם לא מעוניינים בכך , משהו כמו:תראה זה לא שאני נגד אבל אם הוא יעשן אז....)

ה. גם גראס וכו' יכולים לחשוף מחלות נפש חבויות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 168
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

א. לא יודע מה איתכם אבל נמאס לי שכל המדינה מסטולית .

ב. בסופו של דבר 80-90 אחוזים מהנרקומנים התחילו מגראס וחשיש .(ויש לי מגע כמעט יום יומי עם נרקומנים לשעבר כך שיש לי מושג, כל נרקומן לשעבר יאמר לכם שהיום שבו הוא ניסה לעשן גראס וכו' בפעם הראשונה זהו היום שבו נהרסו חייו)

ג. אני עובד במקום שבו אנשים מעשנים יום יום ואני יכול לומר מניסיוני איתם שיש בהחלט התמכרות נפשית לעניין.

ד. מעניין אותי למה שכשאני שואל אנשים שמעשנים אם ירצו שילדיהם יעשנו "סמים קלים" התשובה היא כמעט תמיד לא (ואז באים הסברים דפוקים למה הם לא מעוניינים בכך , משהו כמו:תראה זה לא שאני נגד אבל אם הוא יעשן אז....)

ה. גם גראס וכו' יכולים לחשוף מחלות נפש חבויות

א. לי לא.

ב. נכון, מה לעשות. כשמתחילים לעשן צריך להתחים עם חוק ברזל שלא יהופר לעולם, נגד כימיקלים.

ג. ברור שיש התמכרות נפשית לזה, לכל דבר אפשר לפתח התמכרות נפשית, אבל זה לא משהו שאי אפשר לרפא.

ד. אין לי בעיה שהילדים שלי יעשנו.

ה. גם אלכוהול חושף לאנשים בעיות נפשיות קשות, מניסיון רב עם כמה אנשים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א. כל המדינה מסטולית? ממתי ואיפה?

ב. הם התדרדרו לסמים קשים ולפשע דווקא בגלל שמריחואנה היא לא חוקית ! ואנשים שרוצים להשיג אותה צריכים לקנות אותה בשוק השחור, שבו בקלות רבה ניתן להסתבך בעולם הפשע ולהתדרדר לסמים הרבה יותר קשים.

ג. ישנם אנשים רבים שמכורים נפשית לקפה, למשקאות תוססים ולעוד אלף ואחד דברים לא מזיקים לכאורה, וזאת בלי להזכיר את הסיגריות והאלכוהול.

ד. *רוצים* ? גם אני לא רוצה שילדי יעשנו, ולא רק מריחואנה אלא בכלל. אני גם לא רוצה שהם ישתו או יכניסו לגוף שלהם חומרים רעילים אחרים. מה בדיוק הקשר? אין ספק שמריחואנה היא לא הסוד לחיים ארוכים, אבל כאשר ישנם כל כך הרבה דברים חוקיים שהם מסוכנים פי עשרות מונים ממריחואנה, אי אפשר להצדיק את העדר הלגליזציה שלה בשום אופן (מלבד האכיפה בנהיגה, אבל אם הממשלה תרצה ניתן יהיה לפתור גם בעיה זאת בעזרת מכשירים שיבדקו נוכחות חומרים כאלו ואחרים בדם הנהג).

ה. גם אלכוהול. מה הנקודה?

ל tornado, אני לא מדבר מתוך בורות; יש לי מושג טוב מאוד מה קורה באמסטרדם.

נכון שאנשים שם מעשנים מריחואנה בכל פינה, אבל לא שמעתי מאף אחד (ואני מכיר מספיק אנשים שהיו שם, לא אחד ולא שניים) על אנשים שמזריקים סמים ברחוב.

זה גם נשמע לי די תמוה, כי אני יודע שבעוד שהחוק מאפשר שימוש בסמים קלים, הוא מאוד קפדני ותקיף כנגד סמים קשים.

על כל פנים, מאז הלגליזציה של הסמים הקלים ניתן לראות ירידה מתמדת הן בכמות המכורים לסמים קשים (שכן אנשים רבים כבר לא מגיעים אליהם מלכתחילה) והן בכמות הפשיעה באמסטרדם בכלל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

LOL

מזכיר שהייתי במשלחת בפולין אז היינו גם בפראג.

אז הסתובבנו מן הסתם בחבורה של 50 ילדים בערך. בלי בושה לפחות פעם ביום נעמד בצד "סוחר" (מקיסקאני צעיר עם מבטא ומעיל אפור) ושאל לדעתי את רובנו "? do you want mrijuana man" / "do you want has man?" זה היה מצחיק אחרי זה כולם התלהבו סוחר סמים פנה אלי ואז מישהו אחר אמר גם אלי ועוד ועוד יצא שכולם....

אגב אם הגראס והחשיש יהיו חוקיים זה אומר שלסוחרים יורד המון עסקים. והם יאלו להסתמך רק על סמים כבדים ופשעים. מה שאומר שיהיה יותר קל לעלות עליהם.

אגב, גראס חוקי= החמרה כבדה בנוגע לסמים כבדים!

לגבי נהיגה תחת השפעה.

א. לרוב שוטר לא יעצור אותך סתם, רק אם תבצע אבירה או תראה סימנים של אי יציבות.

ב. אחרי ששוטר יעצור אותך אני מאמין שהוא ישים לב אם אתה תחת השפעה. גם אפשר לבצע מבחנים בדומה לאלכוהול של הליכה בקו ישר נגיעה באף ושטויות כאלה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משהו שמעשנים לפני שבוע וחצי לא משפיע עלייך.

זה בעיה לבדוק אם עישנת או לא, אבל אני מאמין שיש איזה דרך, חוץ מהסתכלות על העניים או הריח.

נכון, אבל מה שעישנת לפני 20 דקות כן, ואסור לך לנהוג ככה.

בבדיקות שתן אפשר לבדוק האם עישנת את הסם בתקופה האחרונה, ולא בהכרח כשנהגת. האכיפה תהיה בלתי אפשרית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אגב אם הגראס והחשיש יהיו חוקיים זה אומר שלסוחרים יורד המון עסקים. והם יאלו להסתמך רק על סמים כבדים ופשעים. מה שאומר שיהיה יותר קל לעלות עליהם.

סמוך עליי שאם הם יתעסקו רק בסמים קשים, יהיה פי שתיים יותר קשה למצוא אותם. הם לא ימכרו לכל ילד מסכן, הם ימכרו לנרקומנים אמיתים שמוכנים לשלם אפילו 1200 שקל ל-5 גרם הרואין. חוץ מזה, מתי פעם אחרונה ראית תפיסה של קוקאין בארץ? לא ראית. למה? כי האנשים שמבריחים את זה ומשתמשים בזה הם חכמים צעד אחד על המשטרה ומאוד מאוד פרנואידים.

יש לי הרגשה שהסתובבת כנראה יותר מידי ב-Down town אמסטרדם או בשכונות הגטו שם. אני ועוד מלא אנשים שאני מכיר לא ראינו שום הזרקה ושום הסנפה ואף סוחר ברחובות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון, אבל מה שעישנת לפני 20 דקות כן, ואסור לך לנהוג ככה.

בבדיקות שתן אפשר לבדוק האם עישנת את הסם בתקופה האחרונה, ולא בהכרח כשנהגת. האכיפה תהיה בלתי אפשרית.

גם אחרי 40 ימים שעישנת החומרים יהיו בדם שלך.

סתם בלי קשר, למשטרה לוקח בערך 20 ימים להוציא אישור לעשות לך בדיקות שתן, ובזמן הזה אתה יכול בלי בעיות להעיף את החומרים בשיטות שונות (בואו נגיד שתחזיקו המון בננות בבית).

זה באמת בעיה, אני מסכים איתך מאוד שיהיה מאוד קשה לאכוף את הנהיגה תחת סוטול, אבל אני בטוח שיש איזה שהוא פיתרון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סמוך עליי שאם הם יתעסקו רק בסמים קשים, יהיה פי שתיים יותר קשה למצוא אותם. הם לא ימכרו לכל ילד מסכן, הם ימכרו לנרקומנים אמיתים שמוכנים לשלם אפילו 1200 שקל ל-5 גרם הרואין. חוץ מזה, מתי פעם אחרונה ראית תפיסה של קוקאין בארץ? לא ראית. למה? כי האנשים שמבריחים את זה ומשתמשים בזה הם חכמים צעד אחד על המשטרה ומאוד מאוד פרנואידים.

יש לי הרגשה שהסתובבת כנראה יותר מידי ב-Down town אמסטרדם או בשכונות הגטו שם. אני ועוד מלא אנשים שאני מכיר לא ראינו שום הזרקה ושום הסנפה ואף סוחר ברחובות.

מזל טוב לפליקס חלפון כבר אמרת?

http://one.msn.co.il/next.asp?id=40558&Bz=3

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא זוכר באיזו מדינה מדובר, אבל אמרו לי לאחרונה שסגרו את הקופי שופס שהיה מותר לעשן שמה.

עדיף שככה, סמים לא עושה טוב לבן אדם, למרות שהוא עלול לחשוב ככה.

כמו כל מני הדברים שנאמרו פה, "מריחואנה עושה אותך יותר שמח", אם אתם צריכים מריחואנה בשביל להיות שמחים בחיים אז המצב שלכם קשה.

חוץ מזה שאני ראיתי לא פעם אחת השפעה מאוד רעה על כמה וכמה אנשים של מריחואנה (לא חשיש אפילו) שגדלה בבית של מישהו אגב, לא קנוי.

בקשר להתמכרות זה לרוב נכון, יש פחות התמכרות למריחואנה וחשיש, גם מבחינה עובדתית.

ובקשר לאלכוהול אם אתה חושב שגם אלכוהול זה רע, אז תאסור גם את זה, במקום לאפשר עוד משהו רע.

ורק לידע הכללי, נאמר פה שבגלל שמריחואנה זה צמח אז זה לא מזיק... מה קשור? למה ממה מיצרים יין או וודקה? מנעליים?

יין כמובן מענבים, וודקה אפשר לייצר מכל מני דברים כמו למשל תפוח אדמה.

וגם עם אלכוהול משתמשים ברפואה, לרוב לחיטוי פחות אולי לשתייה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...