בעייה עם Vantec AeroFlow... - עמוד 4 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעייה עם Vantec AeroFlow...

e-d-a

Recommended Posts

מולקס זה החיבור הלבן עם ה 4 פינים, זה שמתחבר לכוננים.

תוציא ת'חוטים מהמאוורר (או שתחבר למתאם 3 ל 4 פינים ואותו תנתח כדי לא לחתוך ת'חוט המקורי), את האדום תחבר לצהוב של המולקס,

ואת השחור תחבר לאדום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 60
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

תוציא ת'חוטים מהמאוורר (או שתחבר למתאם 3 ל 4 פינים ואותו תנתח כדי לא לחתוך ת'חוט המקורי), את האדום תחבר לצהוב של המולקס,

ואת השחור תחבר לאדום.

זה לא משאמרתי?!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מולקס זה החיבור הלבן עם ה 4 פינים, זה שמתחבר לכוננים.

ואת השחור תחבר לאדום.

אפשר לעשות את זה ואני לא יצטרך לחתוך את החוט של המאורר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רגע , אתם מדברים על להוריד את המתח לVANTEC AEROFLOW וע"י כך להוריד את המהירות ?

חבל להתאמץ בחיתוכים ובטח שבקניית מתאמים, יש מוצר בשם :

FANMATE של חברת זלמן

זה פוטנציומטר למאורר עם חיבור ללוח אם קטן שבעזרתו ניתן לכוון את המתח מ 12 עד 5V ואם רוצים להעלות בחזרה אפשר פשוט לסובב את החוגה במקום להתעסק יותר מדי עם חיתוכים ומתאמים ודברים קבועים,ובנוסף אפשר לכוון גם לכל מה שבין 5 ל 12. ולמה אני ממליץ עליו - מחירו רק 19 ש"ח !! יכול לגרום לשקט להרבה אנשים בייחוד לאלו שחשבו שהוונטק שקט לחלוטין (תאמת עד היום אני לא הבנתי אם כן או לא , אם רק היה יוצא לי לשמוע אחד כזה..) והתאכזבו - ובעזרת המוצר הזה שעולה סה"כ 19 ש"ח הם יכולים לטפל בנושא הרעש בלי לגרום לשינוי קבוע או בילתי הפיך. (אני יודע שאני נשמע כמו פירסומת - אבל זה נראה בדיוק כמו מה שאתם מחפשים :) ).

אשמח בעצמי לשמוע מאנשים שהתנסו איתו - בעיקר עם הוונטק הנ"ל.

*ניזכרתי גם שקראתי שאם מחברים את הפלאג של המאורר הפוך בחיבור של הלוח אם מקבלים 5V , זה מאפשר לעשות בדיקה של ביצועים ורעש ברמה הכי מינימלית אפילו בלי להשקיע כסף , אבל אני בספק אם 5V בכלל יספיק למשהו כזה.

מידע על הכל כאן:

http://www.silentpcreview.com/index.php

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רגע , אתם מדברים על להוריד את המתח לVANTEC AEROFLOW וע"י כך להוריד את המהירות ?

חבל להתאמץ בחיתוכים ובטח שבקניית מתאמים, יש מוצר בשם :

FANMATE של חברת זלמן

זה פוטנציומטר למאורר עם חיבור ללוח אם קטן שבעזרתו ניתן לכוון את המתח מ 12 עד 5V ואם רוצים להעלות בחזרה אפשר פשוט לסובב את החוגה במקום להתעסק יותר מדי עם חיתוכים ומתאמים ודברים קבועים,ובנוסף אפשר לכוון גם לכל מה שבין 5 ל 12. ולמה אני ממליץ עליו - מחירו רק 19 ש"ח !! יכול לגרום לשקט להרבה אנשים בייחוד לאלו שחשבו שהוונטק שקט לחלוטין (תאמת עד היום אני לא הבנתי אם כן או לא , אם רק היה יוצא לי לשמוע אחד כזה..) והתאכזבו - ובעזרת המוצר הזה שעולה סה"כ 19 ש"ח הם יכולים לטפל בנושא הרעש בלי לגרום לשינוי קבוע או בילתי הפיך. (אני יודע שאני נשמע כמו פירסומת - אבל זה נראה בדיוק כמו מה שאתם מחפשים :) ).

אשמח בעצמי לשמוע מאנשים שהתנסו איתו - בעיקר עם הוונטק הנ"ל.

*ניזכרתי גם שקראתי שאם מחברים את הפלאג של המאורר הפוך בחיבור של הלוח אם מקבלים 5V , זה מאפשר לעשות בדיקה של ביצועים ורעש ברמה הכי מינימלית אפילו בלי להשקיע כסף , אבל אני בספק אם 5V בכלל יספיק למשהו כזה.

מידע על הכל כאן:

http://www.silentpcreview.com/index.php

לא בכל לוח אפשר לחבר הפוך.

ולשלם 19 שקל בשביל משהו שאתה יכול לעשות בקלות בחינם - זה ביזבוז...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

19 שקל ראיתי אצל הדובים 29 אצל (אין לי מושג למה יש כזה הפרש גדול במחירים) PCH , לא יודע איפה יש עוד..

וזה לא 19 ש"ח למשהו שאפשר לעשות בחינם.. - זה פוטנציומטר בדיוק כמו FANBUS - רק בודד ופשוט - אפשר לכוון לאיזה רמה שאתה רוצה ולא צריך לפרק ולהפוך ולחתוך כלום - זה שני הבדלים גדולים מאוד מסתם להפוך ולקבל 5V בלבד (שלרוב יהיה חלש מדי למעבד).

עידכון - הנה קצת פרטים:

http://www.frostytech.com/articleview.cfm?articleID=883

fanmate1_draw.gif

fanmate1.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדיכונים נוספים מהחזית:

יש תוכנה בשם SpeedFan 4.09,

בעיקרון זאת תוכנה שאני משתמש בה כדי לראות את הטמפרטורות של המחשב ומהירויות המאורר, בנוסף יש לה אופצייה של שליטה במהירות המאוררים - אף פעם לא תליתי בזה תקוות אבל בעקבות התרד הזה החלטתי לבדוק , לא הצלחתי לשנות יותר מדי (יש שם אחוזים מ 0 עד 100) אבל כשכיוונתי ל 0% המאורר פסק וזה אומר שיש מצב שהעסק אולי יפעל אצל אחרים , EDA - אני ממליץ לך לבדוק. מה שכן זה איפשר לי לדעת כמה רעש המאורר של המעבד שלי עושה ומה הוא מוסיף כשאני יושב מול המחשב , והDP101 באמת מוציא רעש אפסי כשאני בודק בעזרת כיבוי את ההבדלים בין פועל ללא פועל דרך התוכנה וזה עוד עם מארז פתוח (מה שכן אין לי שום מאורר והספק חרישי לחלוטין).

*מה שכן חשוב לציין שבדיקב כזאת צריכה להעשות למספר שניות בלבד - כדי שהסינק לא יתחמם יותר מדי.

בשביל השוואת תאימות, יש לי לוח NF7 עם ציפסט NFORCE2 ULTRA400 , אולי לכם זה כן יפעל.

מה שכן אם מישהו מכיר תוכנות אחרות לשליטה במהירות מאוררים - נא לציין 8)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחי יש לי את התוכנה אבל הורדתי את שתי ה100% שיש שם אבל זה לא עצר כלום.

תגיד לי איך אתה אשית אני ינסה גם...

ואיזה ספק יש לך שהוא כל כך שקט?

ואם אתה יכול תן קישור ישיר לדבר הזה כי לא מצאתי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 1 חודש מאוחר יותר...

ice2k יש לוחות אם שאפשר לשלוט שליטה מלאה על מהירות המאורר של המעבד (כל עוד הוא מחובר ישירות ללוח)

בלוח הישן שלי P3V4X אני יכול לשלוט במאורר חופשי ויש אפילו אפשרות ב- probe לגרום למאורר לפעול לפי החום של המעבד

די נחמד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יודע שבציפסטים (לוחות) חדשים יש אפשרות כזאת שלא הכי ממומשת בינתיים , כמו כן יש אופצייה כזאת בתוכנת האוברקלוק של אןוודיה שנמצאת כרגע בפיתוח.

לגבי לוחות ישנים , יש לי גם כן P3V4X באחד המחשבים ולא זכור לי שראיתי אופצייה כמו שאתה טוען שיש - איך בדיוק הגעת אליה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...