בעייה עם Vantec AeroFlow... - עמוד 3 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעייה עם Vantec AeroFlow...

e-d-a

Recommended Posts

• תגובות 60
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

תמיד אמרתי שזה היטסינק חרא! אבל אף אחד לא מקשיב לי!! גם אני תקוע עם החרא הזה וגם אני טוען שהוא רחוק מלהיות שקט והוא לא מקרר בשיט !

אני עכשיו ב IDLE על 43 מעלות . וזה לאחר שחיברתי ממש חזק את ההיטסינק עם איזיקונים כי החיבור של המאורר הזה פשוט גרוע הוא לא מתחבר טוב לסוקט! לפני שהוספתי את האזיקונים הטמפ' היו 46 ב IDLE . אין שיפור בינו לבין המאורר המקורי של אינטל!!! עוד משהו שאני רוצה להגיד זה ש PC SPOT הם אתר שקרן שמפליץ תוצאות לא נכונות לגבי ההיטסינקים ! עלק ה VANTEC הזה מוריד את המעבד לטמפ' החדר ! WTF ???

ואצלי הוא מסתובב על 4500 RPM גג. אני יודע שזאת המהירות המאקסימלית שלו בגלל שבלוח עשיתי שהמאורר של המעבד יעבוד על כל המהירות שלו.

נ.ב המארז שלי מאורר טוב יחסית 2 מאוררים מוציאים 2 מאוררים מכניסים.

אבל תזכור דבר אחד, הקירור המקור של הוא הרבה יותר גרוע מהמקור של אינטל, כך שגם אם הביקורת שם שנויה במחלוקת זה לא אומר שהסינק הזה לא אמור לקרר מעבדי , לא לטמפ' החדר אבל עדיין למשהו מכובד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם תוכל לפרט על המארז שלך, מאווררים, סידור חוטים אז תודה רבה כי לא הגיוני שפלומינו יהיה פחות חם משלי, ועוד עם אותות .

ושוב, ואיך אני מוריד ל 7v? וכמה rpm זה יתן?

אתה מעביר את החוט של הGROUND של המאוורר לחוט האדום במולקס ואת השני משאיר על הצהוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המארז שלי פתוח כי אין לי מקום לשים מאוררים מכניסי אויר

אז יש לי אחד מוציא מלמעלה

ואחד מוציא מאחורה

אני רוצה לעשות גם בדלת אבל זה יקח זמן עד שאני אתחיל בכלל

מארז ג'נרי

SP - SuperPower

אין סידור חוטים

מבולגן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מעביר את החוט של הGROUND של המאוורר לחוט האדום במולקס ואת השני משאיר על הצהוב

עיברית בקשה ??? :-\

וזה בסדר אני ביקשתי ממנו בשביל להשוות אז הנה תראו מה קורה אצלו ומה אצלי......... :o

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם פשוט לא יודעים לחבר מאוררים וזה תוצאה אם מחברים אותו נכון יהיה לכם הפרש גדול בינו לבין הזה שבא עם המעבד

אז לא צריך לבלל את השכל תרכיבו נכון ותהנו.

זה בין הטובים לא להשוות לslk -800 וכדומה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לך בחיבור של המאוורר ללוח אם שלושה חוטים, אחד מהם הוא מדווח מהירות (בו אתה לא נוגע)

השניים האחרים נותנים למאוורר את הזרם להיסתובב, תגיד מה הצבעים של החוטים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואיך זה קשור לתראד הזה? ::)

אם תוכל לפרט על המארז שלך, מאווררים, סידור חוטים אז תודה רבה כי לא הגיוני שפלומינו יהיה פחות חם משלי, ועוד עם אותות .

ושוב, ואיך אני מוריד ל 7v? וכמה rpm זה יתן?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני שהכנסתי את התשובה באתי לצטט, אבל אז מישהו שלח לי הודעה באיי סי קיו ואז כשבאתי לענות תשובה שכחתי מהלצטט ואוטמטית בלי להרגיש עניתי רגיל..

בשיא הרצינות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנשים אני מאוד מאוד מעריך את העזרה אבל בקשה בוא נתמקד בנושא.

ל-subx יש חוט אחד

ולמקרה שהתבלבלתי אז http://www.ocaddiction.com/reviews/cooling/vantec7040s/Vantec%20VA4-C7040/Picture%20011.jpg.

וגם עמה שאלות בקשר למוד הזה:

1. כמה rpm זה יתן?

2.האם זה מקצר את החיים שלו\מזיק לו?

3.האם זה מוריד את האחריות?

שוב תודה מראש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1.זה יתן לך כ60% מהמהירות המקורית של המאוורר

2.לא (זה רק מאריך אותם :-X)

3.אין אחריות על מאווררים

תעשה דבר כזה:

1.תוציא את החוט השחור והאדום מהחיבור של המאוורר

2.את האדום תחבר לצהוב בחיבור של המולקס ואת השחור לאדום בחיבור המולקס, וקיבלת 7V.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...