ליגליזציה בקליפורניה עד 2010 - עמוד 4 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ליגליזציה בקליפורניה עד 2010

Rockaved

Recommended Posts

• תגובות 85
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

יואב, סמים מתקשרים עם פשיעה מהסיבה הפשוטה שהם לא חוקיים, לא בגלל שהם באמת "מדרדרים לפשע".

קח לדוגמא את שנות 'חוק היובש' בארה"ב, זו דוגמא מובהקת לאיך המדינה והחברה יכולה רק להפסיד מכך שהיא הופכת משהו(מזיק ככל שיהיה) ללא חוקי. כמה המאפיות התחזקו, כמה כסף המשטרה שפכו, השחיתות פשטה בכל דרגות הממשל, רציחות, אונס, גניבות - והכל למה? כי החליטו שאלכוהול מסוכן מדי בשביל להיות חוקי.

ליגלזציה של סמים קלים תעשה את הדבר ההפוך.

ברגע שהסמים יהיו חוקיים המשטרה תפסיק לשפוך כספים לא נחוצים ל"מלחמה" בנושא, אירגוני הפשע המאורגן יאבדו מקור הכנסה, המדינה תרוויח ממיסוי הסם, ייפתחו חנויות רשומות עם רישיון לממכר הסם, מקומות עבודה, מקומות בילוי, יעד תיירותי.

מריחאונה לא ממכרת פיזית אצל 99% מהמשתמשים בה.

כן, היא יכולה למכר "נפשית", אבל גם סקס יכול למכר נפשית, וכל עוד אנחנו לא באוקינייה של 1984 - גם זה חוקי.

לא טענתי שמסומם בהכרח יההי פושע, אבל אדם מסטול, ולא משנה מאיזה סיבה (אלכוהול, סמים או כל דבר אחר) מסכן את הסביבה שלו הרבה יותר, חד וחלק, ואני לא חושב שיש טעם להתווכח על זה. אני לא אומר שאני מתנגד ב-100% ללגליזציה של סמים, אבל ללגליזציה יש חסרונות, מעבר לכסף שמושקע באופן ישיר במלחמה בארגוני הפשיעה שמספקים סמים (אתם חושבים שאם סמים יהפכו לחוקיים ארגוני הפשע יעלמו? מה זה התמימות הזאת.... מעבר לכך, גם הטיפול בתוצאות של שימוש בסמים, ויש לזה הרבה מאוד תוצאות שליליות, עולה לא מעט כסף).

לגבי ההתמכרות - זה שמריחואנה ספציפית היא לא הxם הכי ממכר לא אומר שסמים הם לא ממכרים. מעבר לכך, אתה חושב שהתמכות זו ההשפעה היחידה של סמים? תפתח (אנגלית) בערך מריחואנה, וחפש שם את ההשפעות של הסם.

תביא לי הוכחות,הרי כל טענה מלווה בהוכחה לא?

קדימה.

אם תתאמץ ממש למצוא מאמרים של אל-סם אני ישים פה מאמרים כנים ממקורות אמינים.

אתה ממש רוצה מאמרים רפואיים שאומרים שקפאין ואלכוהול (באנשים בריאים כמובן) בכמויות קטנות כנראה שבכלל לא מזיקים? אין בעיה, חכה קצת.

או שאתה רוצה מאמרים על ההשפעות הבריאותיות של סמים? אתה באמת לא מאמין לעשרות מחקרים רפואיים אובייקטיביים שניתן למצוא את התוצאות שלהם בכל פינה באינטרנט? אם זה ככה, אתה כנראה באמת מכור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ומי אמר שאתה זה שמחליט?

זה החוק...

מותר לתת לחולי סרטן נגיד שמצבם קשה וזה מקל להם על הכאבים. מבין? תשאל מי שבא לך.

ויש סיכוי להפרעות נפשיות קשות אצל מי שמעשן סמים, כל סם. יש מלא סיפורים, נכונים, שאני ועוד מלא אנשים יודעים עליהם של אנשים שלקחו אפילו שאכטה אחת מגראס ונדפקו לכל החיים.. הייתה לנו הרצאה בבית הספר מאיזה פרופסור אחד, אחד האנשים התותחים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה החוק...

למה אסור... זה החוק! :-\

ויש סיכוי להפרעות נפשיות קשות אצל מי שמעשן סמים, כל סם. יש מלא סיפורים, נכונים, שאני ועוד מלא אנשים יודעים עליהם של אנשים שלקחו אפילו שאכטה אחת מגראס ונדפקו לכל החיים.. הייתה לנו הרצאה בבית הספר מאיזה פרופסור אחד, אחד האנשים התותחים...

יש אנשים שמתים מסרטן ראות בכלל עישון או שנדפק להם הכבד בגלל אלכוהול, האם אנחנו צריכים לאסור גם את זה בחוק?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה ממש רוצה מאמרים רפואיים שאומרים שקפאין ואלכוהול (באנשים בריאים כמובן) בכמויות קטנות כנראה שבכלל לא מזיקים? אין בעיה, חכה קצת.

קפאין אלכוהול זה דבר ממולץ, הכול זה שאלה של פרופורציה.

קפאין למשל לפני פעילות ספורטיבית ואלכוהול כיין אדום למניעת בעיות לב וכדומה.

לגבי מריחואנה אם מישהו פיספס את התרד על עישון סגריות או נרגילות שהיה פה, אז להזכירכם סיגריות מסוכנות לבריאות לא בגלל הניקוטין שבהם אלא בגלל המליון ואחד חומרים אחרים שנצרכים איתם במהלך עישון, לכן עישון סיגריות או עישון קנאביס מבחינה בריאותית זהה (בעיות נשימה/סרטן וכו..)

ההבדל הוא רק באפקט שמקבלים מהסם עצמו, כך שהטענה שאף אחד לא מת מעישון מריחואנה הוא מגוחכך.

מעבר לזה נמצאו גם קשרים לפסיכזה בעיות חרדה ודפרסיה כמו גם שינוים במבנה הנירולגי במוח במעשנים כבדים.

קיצר אם אתם באמת רוצים משהו שיעשה אותכם HI אז תקנו לעצמכם איזה נוגדי דיכאון ותערבו עם אלכוהול

יותר בריא והאפקט מעניין :alcoholic:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קפאין אלכוהול זה דבר ממולץ, הכול זה שאלה של פרופורציה.

קפאין למשל לפני פעילות ספורטיבית ואלכוהול כיין אדום למניעת בעיות לב וכדומה.

יש ויכוח אם מה שעושה טוב זה האלכוהול או חומרים שנמצאים ספציפית ביין האדום, אבל כמו שאמרתי, אלכוהול בכמויות קטנות ומתונות לא מזיק.

בנוגע לשאר מה שאמרת על הסיגריות - זה נכון ולא נכון. מצד אחד, ניקוטין כניקוטין אינו גורם למחלות, אבל מצד שני - הוא החומר הממכר בסיגריה.

יש אנשים שמתים מסרטן ראות בכלל עישון או שנדפק להם הכבד בגלל אלכוהול, האם אנחנו צריכים לאסור גם את זה בחוק?

כבר היה על זה ויכוח די ארוך, אתה רוצה לפתוח אותו מחדש?

חוץ מזה, מוות היא לא הסכנה היחידה משימוש בסם. לסמים יש תופעות לוואי רבות, מחלות רבות שנגרמות משימוש בהם (בדומה לסיגריות). אז כן, קנאביס על כל הסמים שמופקים ממנו נחשבים לפחות רעילים כסמים, אבל יש להם תופעות לוואי רבות ומגוונות, שאחרי 5 דקות בגוגל תמצאו את כולם. אם המדינה תפנה את הכסף שמושקע במלחמה בסמים לצורך טיפול רפואי (פיזי ופסיכולוגי) בנפגעי הסמים, לא הרווחנו כלום (ועוד פעם, 5 דקות בגוגל ותמצאו את כל הנזקים).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שטויות זה פשוט מסווג כמוות מעישון, כשפותחים בן אדם ורואים ריאות שחורות

לא עושים לו בדיקת רקע מה הוא עישן רושמים מת מעישון שאוטמטית מתורגם לסיגריות.

ומבחינת חומרים מזיקים נמצא שבעישון מריחואנה יש יותר חומרים מזיקים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אדם שמעשן מריחואנה מעשן הרבה הרבה פחות מאשר עישון טבק.

ואין שום חומרים רעילים בקאנביס שהיצרנים מוסיפים אבלל יש כאלה שנוצרים בתהליך השרפה.

בכל מקרה השאלה היא אם יחיד יכול לנהל לעצמו את הסיכונים או שהתפקיד של הממשלה הוא גם לשלוט בהרגלים רעים של האזרח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עישון מריחואנה הוא מסוכן בדיוק באותה מידה כמו עישון סיגריות (ירוק או לא ירוק), הטענה היחידה של מעשני המריחאנה היא שמעשנים אותם פחות ולכן יש פחות אפקט אבל כזכור לי היה מחקר על סיגריות שעישון של חבילה ביום ו2 סיגריות ביום מכניסות אותך לאותה משבצת סיכון.

ואילו חומרים רעילים יש בניקוטין? שניהם סמים שניהם יש את אפקט שלהם

האחד יוצר תלות השני דופק לך את המוח ובעצם מכיל שילוב של אפקטים סמים ממריצים, מרגיעים, פסיכוטים והזיות.

כמו שאמרתי עדיף לך לעשות מיקס ממגוון התרופות אצל הפסיכיאטר זה יעלה יותר אבל זה גם יהיה הרבה יותר בריא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...