ליגליזציה בקליפורניה עד 2010 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ליגליזציה בקליפורניה עד 2010

Rockaved

Recommended Posts

"כידוע לכם, בקליפורניה יש אפשרות להעביר חוקים חדשים ע"י משאל עם. כך קליפורניה אישרה שימוש במריחואנה לצורך רפואי (כן גם למיגרנות וכאבי מחזור), כך קליפורניה שללה את האפשרות לנישואים חד מיניים וכך גם ב 2010 תושבי קליפורניה יחליטו אם לאשר את הצמח לכולם. זאת כמובן בתנאי שמציעי החוק יאספו 650,000 חתימות בעד החוק בין אוגוסט לינואר.

אם יש מדינה אחת בארה'ב שיש בה סיכוי להיות הראשונה בשינוי לדעתי זאת קליפורניה.

מה אתם אומרים, אופטימי מידי?

http://www.taxcannabis2010.org/ "

קרדיט לannabannana מהמחירון (joint.co.il)

מה דעתכם ? אני מתרגש! סוף סוף דיון רציני

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 85
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

למיטב זכרוני, למושל המדינה ולבית המשפט העליון הפדרלי יש סמכות לבטל חוקים (המושל יכול להכריז וטו ולהפיל כל חוק שבא לו ובית המשפט העליון יכול לבטל חוקים שמנוגדים לחוקה האמריקאית), למה שזה לא יקרא במקרה הזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני ממש לא בעד ליגליזציה של שרפת תאי מוח .

אגב עם כל הטוב בקליפורניה ,יש שם מספר חוקים מפגרים (כמו הקטע של הזיהום אוויר על ידי רכבים והגבלות מפגרות למיניהן שכמעט מתקרבות להגבלות המפגרות בארץ ) .

לדעתי עם הם יאשרו חוק זה המדינה שלהם תיפול .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני ממש לא בעד ליגליזציה של שרפת תאי מוח .

אגב עם כל הטוב בקליפורניה ,יש שם מספר חוקים מפגרים (כמו הקטע של הזיהום אוויר על ידי רכבים והגבלות מפגרות למיניהן שכמעט מתקרבות להגבלות המפגרות בארץ ) .

לדעתי עם הם יאשרו חוק זה המדינה שלהם תיפול .

gay replay dude.

המלצה לעתיד - אל תדבר על דברים שאתה לא מבין בהם שמץ של דבר.[br]פורסם בתאריך: 16.06.2009 בשעה 02:19:35

למיטב זכרוני, למושל המדינה ולבית המשפט העליון הפדרלי יש סמכות לבטל חוקים (המושל יכול להכריז וטו ולהפיל כל חוק שבא לו ובית המשפט העליון יכול לבטל חוקים שמנוגדים לחוקה האמריקאית), למה שזה לא יקרא במקרה הזה?

יותר מ50% מתושבי קליפורניה בעד ליגלציה.

אתה חושב שהמושל זה מה שיעצור אותם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

gay replay dude.

המלצה לעתיד - אל תדבר על דברים שאתה לא מבין בהם שמץ של דבר.

המלצה לעתיד (עם יש לך כזה ) לא לקרוא לאנשים הומו על סמך תגובה שלהם בפורום ,ובכלל מה אתה חושב שזה שאתה מעשן איזה צמח קטן וירוק (או בעד לעשן זה לא משנה ) עושה אותך גבר ? עם כן ,אז טוב אתה באותה בעייה כמו חצי מהאנשים במדינה הזו .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל הבנת הנקרא הוא לא קרא לך הומו הוא אמר שכתבת פוסט של מתרומם אם זה אומר שאתה כזה או לא הוא לא ציין

דבר שני זה לא קשור ללהיות גבר או לא

אתה שותה אלכוהול רק בשביל פוזה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Rockaved - אם למושל יש סמכות להטיל וטו על כל הצעת חוק, הוא בהחלט יכול לעצור את החוק הזה כמה פעמים שבא לו...

אם הוא רוצה להבחר מחדש, הוא לא יפיל את החוק.

לדעתי המלחמה בסמים היא אבסורדית. כנראה היחס הכי קטן בין עלות לתועלת. סמים חוקיים בפיקוח ומיסוי יפגעו חזק בתזרים המזומנים של אירגוני הפשע, יכניסו כסף ויאפשרו להסיט כוחות משטרה גדולים לטפל במה שנשאר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל הבנת הנקרא הוא לא קרא לך הומו הוא אמר שכתבת פוסט של מתרומם אם זה אומר שאתה כזה או לא הוא לא ציין

דבר שני זה לא קשור ללהיות גבר או לא

אתה שותה אלכוהול רק בשביל פוזה ?

רק שתבין שעם מישהוא אומר על הפוסט שלך שהוא הומו ,מכך אפשר להבין שגם מי שכתב אותו הוא כזה ,בגלל זה לא קיבלתי את התגובה שלו בעיין יפה .

ובקשר לאיך אני שותה (עם בכלל ) תיקרא כמה תרדים אחורה פה בפורום (אני יתן לך רמז:מסיבה מחר-שתיית אלכוהול) ותבין שאני ההפך הקיצוני ממה שאתה אומר .

וזה הכי קשור ל "גבר או לא " כי רוב האנשים שמעשנים עשו את זה פעם אחת בשביל לנסות את זה ו"לצאת גבר " ואז התחילו עוד ועוד ועוד ,בקיצור אני לא רואה אף סיבה שבעולם שבמדינה מתוקנת יהיה בכלל את האפשרות להחזיק דברים כאלה שלא לדבר על לעשן אותם .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ולבית המשפט העליון הפדרלי יש סמכות לבטל חוקים

בית המשפט העליון הפדרלי אמור להתעסק עם עניינים של חוקה בלבד.

ע"פ החוקה יש לקונגרס רשימה מוגדרת של נושחאים שיש לו שליטה עליהם והתיקון העשירי קובע כי:

"סמכויות אשר לא ניתנו לארצות הברית מכוח חוקה זו, או לא נאסרו מכוח חוקה זו על המדינות, הן סמכויות הנתונות למדינות השונות או לעם"

זאת אומרת שסמכות שלא הוענקה לקונגרס (כמו למשל, סמים) אין לו כל סמכות לחוקק שום דבר בעניין.

מזה אפשר להבין כי המלחמה הפדרלית בסמים היא בלתי-חוקתית.

יש מחלוקת משפטית לא מוכרעת אם יש סתירה בין חוק מדינה לחוק פדרלי (כמו חלוקת קנאביס לצרכים רפואיים בקליפורניה) איזה חוק גובר

בשורה התחתונה, המלחמה בסמים זה דבר שגורם לנזקים איומים ונוראים וצריך לעשות לגליזציה מוחלטת, ארחיב על זה בהמשך היום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...