ליגליזציה בקליפורניה עד 2010 - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ליגליזציה בקליפורניה עד 2010

Rockaved

Recommended Posts

לדעתי המלחמה בסמים היא אבסורדית. כנראה היחס הכי קטן בין עלות לתועלת. סמים חוקיים בפיקוח ומיסוי יפגעו חזק בתזרים המזומנים של אירגוני הפשע, יכניסו כסף ויאפשרו להסיט כוחות משטרה גדולים לטפל במה שנשאר.

תלוי איזה סמים, אני אישית מותח את הגבול במריחואנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 85
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

המצב בקליפורניה לא כזה רחוק מזה. חלקים נרחבים מהאוכלוסיה נושאים כרטיס "שימוש במריחואנה רפואית" שמאפשר להם לקנות חוקית מריחואנה במעין בתי מרקחת רפואיים.

ואז יצטרכו לגדר את קליפורניה כמו גואנטנמו כדי למנוע הפצת והעברת הסם בכל ארה"ב? ::)

כמויות גדולות של סמים נכנסים בקלות לארה"ב. קצת מריחואנה שנכנסת באופן חוקי דרך קליפורניה לא ממש תשפיע על זה לאף כיוון

לדעתי צריך להיות דרגות שונות של פיקוח, אבל כל הסמים צריכים להיות חוקיים.הנזק שנגרם מהפשע המעורב גדול עשרות מונים מהנזק לו הסם היה נצרך בצורה חוקית ומבוקרת. (וזה בלי להכנס לשליטה באיכות הסמים, רווח ממיסוי, יצירת מקומות עבודה וכו)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק שתבין שעם מישהוא אומר על הפוסט שלך שהוא הומו ,מכך אפשר להבין שגם מי שכתב אותו הוא כזה ,בגלל זה לא קיבלתי את התגובה שלו בעיין יפה .

ובקשר לאיך אני שותה (עם בכלל ) תיקרא כמה תרדים אחורה פה בפורום (אני יתן לך רמז:מסיבה מחר-שתיית אלכוהול) ותבין שאני ההפך הקיצוני ממה שאתה אומר .

וזה הכי קשור ל "גבר או לא " כי רוב האנשים שמעשנים עשו את זה פעם אחת בשביל לנסות את זה ו"לצאת גבר " ואז התחילו עוד ועוד ועוד ,בקיצור אני לא רואה אף סיבה שבעולם שבמדינה מתוקנת יהיה בכלל את האפשרות להחזיק דברים כאלה שלא לדבר על לעשן אותם .

אתה יודע כמה אנשים מתים מאלכוהול וסיגריות רגילות בעולם?.. וזה חוקי לגמרי!

אז בוא נאסור גם מכירת אלכוהול וסיגריות ולא נהיה צבועים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תאמין לי הייתי רוצה ,אבל זה פשוט בילתי אפשרי .

בכלל לדעתי זה טיפשי שהמין האנושי מיתעסק בשטויות האלה ,ורבים טובים נופלים בגלל זה .

לדעתי סיגריות זה הגרוע מכל ,יותר מקנאביס והרבה יותר מאלכוהול אבל גם הם גרועים .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם 50% מהתושבים יתמכו בחוק אז אין סיכוי שהמושל יטיל עליו ויטו

אלא אם כן הוא רוצה לבצע התאבדות פוליטית

ואני חושב שאם יאשרו את החוק הזה אז צריך להעביר את הכסף שהיה מופנה למלחמה במריחואנה למלחמה בסמים הקשים(כימיקלים למיניהם)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שוורצנגר יכול להתאבד פוליטית בגלל שהוא כבר מת.

ובנוסף בקרוב הוא יצטרך BAILOUT מהממשלה הפדרלית כיוון שקליפורניה על סף פשיטת רגל ולא כדאי לו להיות ילד רע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המלצה לעתיד (עם יש לך כזה ) לא לקרוא לאנשים הומו על סמך תגובה שלהם בפורום ,ובכלל מה אתה חושב שזה שאתה מעשן איזה צמח קטן וירוק (או בעד לעשן זה לא משנה ) עושה אותך גבר ? עם כן ,אז טוב אתה באותה בעייה כמו חצי מהאנשים במדינה הזו .

כשתפסיק לשתות קפה על הבוקר,

ולתת איזה כוסית וודקה בערב עם החבר'ה תדבר איתי על כמה ההשלכות של הצמח האלה משפיעות על ה"גבריות" שלי ::)

ואז יצטרכו לגדר את קליפורניה כמו גואנטנמו כדי למנוע הפצת והעברת הסם בכל ארה"ב? ::)

אם כבר,לדעתי כשהמודעות בקליפורניה תעלה גם מדינות אחרות יתחילו לשנות את דעתן.

הנפילה בכלכלה אכן פותחת דלת לליגליציה אשר תפיק רווחים מאוד נאים למדינה.

רק המס על מריחואנה מדבר על 3 בליון דולר בשנה , בקליפורניה בלבד.[br]פורסם בתאריך: 16.06.2009 בשעה 21:38:26

בכלל,alexbmw תפסיק לבלבל לאנשים את השכל בנושאים שאתה לא מבין בהם - פעם שניה.
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשתפסיק לשתות קפה על הבוקר,

ולתת איזה כוסית וודקה בערב עם החבר'ה תדבר איתי על כמה ההשלכות של הצמח האלה משפיעות על ה"גבריות" שלי ::)

אם כבר,לדעתי כשהמודעות בקליפורניה תעלה גם מדינות אחרות יתחילו לשנות את דעתן.

למען האמת, קפאין בכמויות לא גדולות(מדובר על 4-5 כוסות קפה ביום) כנראה לא מזיק ואלכוהול בצורה מתונה כנראה לא יגרום לך לבעיות רפואיות (או התמכרות) ברמה ששימוש בסמים (או סיגריות) יגרום (ולו רק כי סמים וסיגריות ממכרים הרבה יותר מאלכוהול וקפאין). אז, תפסיק לדבר על דברים שאתה לא מבין בהם :)

בכל מקרה - יש בעיה עם לגליזציה של סמים, ע"ע אמסטרדם - יש אזורים שממש מפחיד להסתובב בהם, במיוחד בשעות הערב. לא חסרים אנשים שמסתובבים שם מסוממים ברחובות, גם בשעות היום. בנוסף, אין בכלל ויכוח על כך שסמים מזיקים בצורה בלתי הפיכה גם בלי להזריק 3 פעמים ביום הרואין (בדומה לסיגריות ובניגוד לאלכוהול שנצרך בצורה שפויה - לא מכורים). אל תגידו שרק טיפשים ילכו לנסות לעשן סמים כי זה בולשיט. מצד שני, עלה פה הנושא של הפשיעה, ואין על זה בכלל ויכוח. WELL, אין לזה ממש תשובה אחת נכונה. ברמת העיקרון אני נגד - ואם כן, אז רק באזורים תחומים ובצורה שתקשה יציאה של מסוממים לאזורים אחרים, בנוסף להגבלת גיל נוקשה הרבה יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שאמרת גורם לי באמת לחשוב..

אטולי אפשר לעשות שיהיה מותר לקנות בחנויות רשומות מיוחדות לזה

ושיהיה מותר לעשן רק בבית ..

ולא לצאת את הבית שמעשנים...

או לא לעשן ברחוב וכאלה....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יואב, סמים מתקשרים עם פשיעה מהסיבה הפשוטה שהם לא חוקיים, לא בגלל שהם באמת "מדרדרים לפשע".

קח לדוגמא את שנות 'חוק היובש' בארה"ב, זו דוגמא מובהקת לאיך המדינה והחברה יכולה רק להפסיד מכך שהיא הופכת משהו(מזיק ככל שיהיה) ללא חוקי. כמה המאפיות התחזקו, כמה כסף המשטרה שפכו, השחיתות פשטה בכל דרגות הממשל, רציחות, אונס, גניבות - והכל למה? כי החליטו שאלכוהול מסוכן מדי בשביל להיות חוקי.

ליגלזציה של סמים קלים תעשה את הדבר ההפוך.

ברגע שהסמים יהיו חוקיים המשטרה תפסיק לשפוך כספים לא נחוצים ל"מלחמה" בנושא, אירגוני הפשע המאורגן יאבדו מקור הכנסה, המדינה תרוויח ממיסוי הסם, ייפתחו חנויות רשומות עם רישיון לממכר הסם, מקומות עבודה, מקומות בילוי, יעד תיירותי.

מריחאונה לא ממכרת פיזית אצל 99% מהמשתמשים בה.

כן, היא יכולה למכר "נפשית", אבל גם סקס יכול למכר נפשית, וכל עוד אנחנו לא באוקינייה של 1984 - גם זה חוקי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יואב, סמים מתקשרים עם פשיעה מהסיבה הפשוטה שהם לא חוקיים, לא בגלל שהם באמת "מדרדרים לפשע".

קח לדוגמא את שנות 'חוק היובש' בארה"ב, זו דוגמא מובהקת לאיך המדינה והחברה יכולה רק להפסיד מכך שהיא הופכת משהו(מזיק ככל שיהיה) ללא חוקי. כמה המאפיות התחזקו, כמה כסף המשטרה שפכו, השחיתות פשטה בכל דרגות הממשל, רציחות, אונס, גניבות - והכל למה? כי החליטו שאלכוהול מסוכן מדי בשביל להיות חוקי.

ליגלזציה של סמים קלים תעשה את הדבר ההפוך.

ברגע שהסמים יהיו חוקיים המשטרה תפסיק לשפוך כספים לא נחוצים ל"מלחמה" בנושא, אירגוני הפשע המאורגן יאבדו מקור הכנסה, המדינה תרוויח ממיסוי הסם, ייפתחו חנויות רשומות עם רישיון לממכר הסם, מקומות עבודה, מקומות בילוי, יעד תיירותי.

מריחאונה לא ממכרת פיזית אצל 99% מהמשתמשים בה.

כן, היא יכולה למכר "נפשית", אבל גם סקס יכול למכר נפשית, וכל עוד אנחנו לא באוקינייה של 1984 - גם זה חוקי.

+1 :xyxthumbs:

בדיוק.

למען האמת, קפאין בכמויות לא גדולות(מדובר על 4-5 כוסות קפה ביום) כנראה לא מזיק ואלכוהול בצורה מתונה כנראה לא יגרום לך לבעיות רפואיות (או התמכרות) ברמה ששימוש בסמים (או סיגריות) יגרום (ולו רק כי סמים וסיגריות ממכרים הרבה יותר מאלכוהול וקפאין). אז, תפסיק לדבר על דברים שאתה לא מבין בהם :)

תביא לי הוכחות,הרי כל טענה מלווה בהוכחה לא?

קדימה.

אם תתאמץ ממש למצוא מאמרים של אל-סם אני ישים פה מאמרים כנים ממקורות אמינים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש משהו בדברייך

אבל מצב שני

אני לא רוצה שאיזה פאנק יעשן סמים יעלה על הכביש ויכנס באמאמא שלי...

או לסרוגין יהיה תחת השפעת סמים , וינסה לאנוס או כדומה ... (למרות שיש כאלה שעושים זאת גם תחת השפעת אלכוהול וזה עדיין בגדר שליטה)

וסמים קלים כמו גראס וחשיש זה ממכר!

בדוק!

זה תופעות לוואי הקאות בחילות וזה אשכרה גמילה קשה!!!

פעם בשבוע זה סבבה.

ושלא נדבר שזב עולה , מלא , מלא , מלא כסף גם ככה וגם למי שאין בחינם. (ושורה תחתונה גם אין דבר כזה בחינם)

ואני יגיד לכם את האמת

בא לי שיהיה חוקי

אבל לא בא לי שיהיו מסטולים מסתובבים כל היום בחוץ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...