שוקל לקנות DS lite האם כדאי? - עמוד 3 - קונסולות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שוקל לקנות DS lite האם כדאי?

iakovl

Recommended Posts

בגדלים קטנים תוספת 0.25 אינץ' מאד מורגשת. המסכים יותר איכותיים ובהירים. המכשיר מרגיש ביד יותר איכותי. לא רואים טביעות אצבע. משחקים בלעדיים יתחילו לצאת בקרוב. המעבדים של DSi פי שתיים יותר מהירים וכמות הזיכרון גדולה פי ארבע. תיאורטית השדרוג יאפשר למפתחים לפתח משחקים יותר יפים ומורכבים. הורדת תוכן מאד שימושית.

כל אחד יעשה את השיקולים. אני החלטתי ללכת על DSi ולא מצטער על כך לרגע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 41
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

המעבדים בDSI הם אחד כמו של בDSL ועוד אחד במהירות 200 ומשהו מגה הרץ, לא את שניהם החליפו.

בכללי, אם מישהו מוכן לשלם עוד 70$ על קונסולה בשביל משחקים בלעדי פעם ב... (שהם לא כמו המשחקים הטובים ממש שיש לDS) אז שיהנה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המעבד בDSI הוא בודד במקום 2 נפרדים אחד

ARM 7 ואחד ARM9 שיש בדגמים לפני

ספק אם ינצלו את הכוח העודף בכלל ובכל מקרה זה כניראה לא שדרוג כוח רציני

לאיפון ולPSP יש יכולת גרפית הרבה יותר גדולה גם מהDSI

הDSI הוא יותר שדרוג שייתן חיי מדף גדולים יותר לDS

אבל הוא לא DS 1.5 או משהו בסגנון

אפילו השדרוג החדש שעשו לאיפון זה שדרוג הרבה יותר רציני יחסית -שם באמת שיפרו את המעבד והכרטיס הגרפי משמעותית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ב-DSi יש שני מעבדים: הראשי במהירות 133MHz (ב-DSL 66MHZ), השני ממה שהבנתי באותה המהירות. הזיכרון שודרג ל-16MB בהשוואה ל-4MB במקורי. מדובר על שדרוג משמעותי בעוצמה הפוטנציאלית של המכשיר. תיאורטית בעתיד יצאו משחקים בלעדיים ל-DSi שלא יעבדו על הגרסאות הקודמות של DS. הגימור כל כך יותר איכותי. צריך להחזיק את המכשיר ביד כדי להבין. היו לי את שלושת הדורות של NDS.

תוספת בבהירות מבורכת. לא פעם נסעתי בתחבורה ציבורית והרמה הנוספת של הבהירות אפשרה לשחק. חלק בוכים על איבוד תמיכה ב-GBA, אני אומר ברוך שפטרנו. אף פעם לא התחברתי למשחקים של GBA. סתם SLOT מיותר. מצלמות גימיק נחמד ותו לא. השירות המקון ממש מגניב. אתמול הורדתי סודוקו ל-DSi. בעתיד יהיה מבחר עצום של משחקים להורדה.

גם לי הייתה דילמה בסוף בחרתי ב-DSi. כל אחד והשיקולים שלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל עוד יש לך מגני מסך שמונעים השתקפות הבהירות של הDSL מצוינת (לפחות ממה שיצא לבדוק בטיול עם DSL של חבר).

לא נראה לי שיצאו כאלו משחקים טובים בלעדיים לDSI, מכרה 96.98 מיליון DSL וDSים (מתוכם 75M DSL וסביר להניח שרובם לא שידרגו) ואם היא תפתח/ יפתחו בשבילה משחקים רציניים בלעדיים לDSI היא תירה לעצמה ברגל, מה יהיו התוצאות של זה אני לא יודע אבל יהיה המון זועם :smile1:

יכול להיות שהגימור באמת יותר איכותי (רק חבל על המצלמה שגורמת לו להראות כמו צעצוע ג'נרי) לא יצא לי להחזיק אותו, דרך אגב יש את הDSL קרימסון בלאק וקובלט בלו שהחלק המוחזק הוא בעל אותו גימור של הDSI.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ב-DSi יש שני מעבדים: הראשי במהירות 133MHz (ב-DSL 66MHZ), השני ממה שהבנתי באותה המהירות. הזיכרון שודרג ל-16MB בהשוואה ל-4MB במקורי

עדכנו את המפרט בוויקי

לפני זה אמרו שיש מעבד אחד משודרג וכרגע אומרים שיש 2 שאחד מהם משודרג

ושיש גם תוספת משמעותית

בכל מקרה אל תצפה לגרפיקה כמו באיפון\PSP

הDSI עדיין משמעותית יותר חלש מהם וגם ככה בDS עדיף משחקי 2D או בזווית מלמעלה ולא משחקי 3D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתור אחד שמתעלק לא מעט על האייפון של חברו לא ראיתי שום יתרון גרפי על פני ה-DS. המשחקים של נחמדים ותו לא. לא מגרדים את העומק של משחקים ל-DS. לעשות השוואה בין משחקים של פלאפון ל-DS זו פשוט בורות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה כרגע של האייפון הוא שהוא לא משווק למפתחות הרציניות כאפשרות, ולכן רוב המשחקים שלו הם אנשים בודדים שרוצים כסף קל ממשחק שהם כתבו בשעה וחצי. מתכוונת לשלב הילוך בקטע הזה וכנראה להאיץ את השיווק של האיפון כפלטפורמה למשחקים. האיפון החדש חזק כמעט כמו אקסבוקס1 (ובהתחשב ברזולוציה ובמסך, אפשר לאמר שאפילו חזק יותר)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש מפתחות רציניות אבל הם מיצרות בעיקר זבל

חוץ מזה המשחקים נמכרים במחיר מאוד נמוך אפילו פחות משמעותית ממשחקי DS אז אתה מקבל בעיקר משחקים

כמו שיש ב360 ארקיד\WIIWARE ולא באמת משחקים נחשבים

חוץ מזה אין לו כפתורים סטנדרטים כמו D-PAD וכפתורים אחרים אפשר אומנם לישתמש בזיהוי תנועה ובמסך מגע

אבל בניגוד לDS יש רק מסך מגע אחד אז שאתה משתמש בו זה מסתיר לך חלק נכבד מהמסך

אולי בעתיד ניראה איפון סלידר ואז חלק מהבעיות יפתרו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...