שוקל לקנות DS lite האם כדאי? - קונסולות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שוקל לקנות DS lite האם כדאי?

iakovl

Recommended Posts

• תגובות 41
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

ה-DS Lite כרגע זול משמעותית מה-DSI, בדיקה קצרה מגלה הפרשים של 50 דולר ואף יותר לטובת ה-DS Lite:

http://cgi.ebay.com/Nintendo-DS-Lite-Handheld-System-NDS-NDSL-DSL-New_W0QQitemZ220429843218QQcmdZViewItemQQptZVideo_Games?hash=item3352a47b12&_trksid=p3286.c0.m14&_trkparms=65%3A15|66%3A2|39%3A1|240%3A1317|301%3A0|293%3A3|294%3A50

http://cgi.ebay.com/Nintendo-DS-Lite-DSL-Console-System-Gift-ICE-BLUE-d_W0QQitemZ230349299837QQcmdZViewItemQQptZVideo_Games?hash=item35a1e3607d&_trksid=p3286.c0.m14&_trkparms=65%3A15|66%3A2|39%3A1|240%3A1318|301%3A0|293%3A2|294%3A50#shId

פחות מ-120 דולר לקונסולה עם משלוח חינם (ואחד המוכרים טוען שהוא מסמן את המשלוח כמתנה כדי שהקונה לא ישלם מכס בארצו).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההבדל במחיר הרשמי הוא 40 דולר (170 דולר לעומת 130 דולר) אך כמובן שהמחיר הרשמי אינו מייצג את המחיר שבו נמכר מוצר בשוק הפרטי. לגבי ההבדל בין הקונסולות עצמן - ל-DSI אמנם יש מצלמה, תושבת לכרטיס ואפשרות לקנות משחקים דרך חנות אונליין אך מצד שני זמן הסוללה נמוך יותר ועקב כך אני אישית בחרתי להישאר עם ה-DS Lite במקום לשדרג ל-DSI.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בהנחה שניקח DSL איזה עוד "תוספות" אני צריך מלבד הR4?

תוך כדי אני גם מחפש גם מכירות יד שניה (מה לעשות, כסף לא גדל על עצים)

יש לי גם אופציה לקנות בארץ DSL עם R4 ב700 ש"ח. יחסית לעובדה שה R4 עולה סה"כ 15$~ עם משלוח חינם מDX שזה בערך 60ש"ח

וDSL חדש עולה לי 170$ (לקחתי את אמזון כדוגמה) מה שמגיע ל680 ש"ח...

מחיר לא רע אני חושב או שעדיף שגם יוריד את המחיר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המחירים הזולים שאתה רואה ב-ZAP הם ל-DS הרגיל ולא ל-DS Lite, תוסיף עוד בערך מאה ש"ח אם לא יותר רק למחיר הבסיסי של הקונסולה. אם אתה מסתכל על המחירים בחו"ל של ה-DSI, אל תשכח שאתה צריך לשלם על משלוח ו-170 דולר יהפכו בקלות ל-200 דולר לפני מכס ומע"מ.

לגבי R4 - מדובר בנושא גבולי בחוקיות שלו (נינטנדו תובעת את יצרני ה-Flashcart אך עדיין לא זכתה בתביעה מכיוון שה-Flashcart מאפשר שימושים נוספים כגון אופציה להשמעת מוזיקה ולא רק הורדת משחקים. זאת בניגוד לסוני למשל שתבעה בהצלחה מפיצים ויצרנים של צ'יפים ל-PS2) אך שים לב שלא להיכנס לדיון לגבי הורדת או העתקת משחקים, זה כבר לא חוקי בעליל.

http://www.bit-tech.net/news/gaming/2008/07/29/nintendo-launch-mass-lawsuit-against-r4/1

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רוצה ליתערב ?

נתתי לאחי כבל מיני שיהיה לו יותר נוח לקחת את הכבל הקטן במקום הארוך המקורי לצבא

ותנחש מה זה טוען כמו גדול (נתתי לו מפצל להטענת גגאגטים -כזה שיש לו חיבור לחשמל )

בכל מקרה זה מתחבר וזה טוען מניסיון

זה לא מעביר מידע או משהו לא יודע אם בגלל החומרה או התוכנה של

אבל זה כן מטעין את המכשיר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

העיקרון של איך לטעון אותו די לא מעניין אותי. לגבי מטענים העניין בכל מסובך אני חייב לארגן עכשיו עמדת הטענה עם ה7 מטענים השונים שיש לי.

הנושא עכשיו הוא האם שווה לקנות אותו בכלל או לא... אני נזכר עכשיו בימים הנחמדים שלי עם הGBA שהיה לי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא חיב לקנות מתאם לחשמל כי אפשר להטעין דרך פשוט

(לDS חריץ "מיני" ואפשר לקנות כבל כזה בזול ולהטעין דרך מחשב או קונסולה )

נכון שיש אפשרות להטעין בעזרת חיבור של ה-DS למחשב בעזרת , הבעיה היא שהטענה כזו נמשכת בערך פי שתיים מהטענה דרך החשמל. דרך אגב, בארץ ראיתי חנות שמוכרת מטען ל-DS Lite במחיר של 69 ש"ח, אני רכשתי מ-DX את אותו מטען בדיוק ב-1.5 דולר כולל משלוח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה הוא כמו GBA משודרג

הרבה משחקים די דומים אבל יש גם משחקים חדשים שעושים שימוש בסטילוס (מסך מגע) בשתי המסכים ובמיקרופון

מבחינת תמיכת מפתחות יש המון

מבחינה גרפית זה כמו N64 נייד אבל בגלל שהרבה מאוד משחקים הם ב2D זה לא מפריע

בכל מקרה למשחקים בנידות זה מצוין לדברים אחרים לא

אם אתה רוצה עוד דברים ופחות חשוב לך משחקים סלולרי חדיש יתן לך יותר

נכון שיש אפשרות להטעין בעזרת חיבור של ה-DS למחשב בעזרת , הבעיה היא שהטענה כזו נמשכת בערך פי שתיים מהטענה דרך החשמל. דרך אגב, בארץ ראיתי חנות שמוכרת מטען ל-DS Lite במחיר של 69 ש"ח, אני רכשתי מ-DX את אותו מטען בדיוק ב-1.5 דולר כולל משלוח

אתה לא חיב את הכבל של הDS בכלל וגם לא מטען מיוחד

זה מיני מניסיון מספיק כבל כזה שגם מגיע בהרבה מוצרים אחרים ואתה מחבר אותו לכניסת וזהו

אולי יש מוצרים כאלו אם הסמל של הDS כמו שיש כרטיסי SD אם הסמל של הWII

זה לא אומר שזה מיוחד -סך הכל עשו אריזה מיוחדת למשוך קהל ולהראות ללא מבינים שהמוצר מתאים

אבל תכלס זה בולשיט

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...