איזה דפדפן הכי טוב לטעמכם? - עמוד 8 - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איזה דפדפן הכי טוב לטעמכם?

Born2Kill

איזה דפדפן הוא הכי טוב לטעמכם באופן כללי?  

2165 הצבעות

1. 1. איזה דפדפן הוא הכי טוב לטעמכם באופן כללי?

Recommended Posts

אתה כ"כ מחרטט...

נראה אותך חס וחלילה נכה ואין תקנים מחייבים לשירות נאות של חנייה ושירותים תקינים.

אם לא היה חוק / תקן כזה, הרי אף אחד לא היה עושה אותו כי הוא לא משתלם.

תקן זה היכולת של בני אדם להתקיים בסביבה תחרותית מבלי לגרום למישהו להתחזק למימדים שהוא מבטל דעות ומיעוטים.

אקספלורר עשה את זה שנים וכל מי שלא יקדם תקנים פתוחים יסיים כלקוח שבסוף אינטרסים צרים קובעים את החיים שלו.

לתת לך עוד דברים המשתמשים ב- JS?

Live Maps, Maps, Docs, TinyMCE (Text Editor Within Wordpress), All The Advanced Forums Platforms, Comments Engine in YNET and NRG...

רוצה עוד?

נגני הודיאו מבוססים תגית הוידאו יכולים להיראות כיצד שתרצה, בשביל זה יש אלמנטי Canvas (ש- IE לא תומך בהם).

Wikipedia כבר משתמשת בהם.

רוצה עוד משהו ב- JS:

http://editor.pixastic.com/

ואם אתה לא מבין את הכוח שיש למוצר כמו ZOHO בו המסמכים שלך נגישים מכל מחשב, אתה יכול לערוך אותם יחד עם מי שתרצה והמוצר חינמי ומתעדכן תכופות, אז כנראה שבאמת אתה גולש יותר מדי ב- IE ופספסת כמה שנים של כמו שהוא צריך להיות.

אם ככה, חזור להשתמש באאוטלוק אקספרס במקום ג'ימייל, ככה בכלל לא תצטרך JS.

נחמד שאתה מסלף דברים רק כי אתה לא אוהב את MS.

אבל בוא נזכר, בזמנו ה NETSACAPE היה קוד סגור בתשלום ורק לאחר כמה זיגזגים הם הפכו אותו לדפדן חינמי לכולם כש MS שיחררו את IE בחינם.

ובעיקרון רק לאחר שינוי בניהול ושהם הפסיקו לחדש וההפסד שלהם לIE הם התפרקו ושיחררו את הדפדפן כקוד פתוח.

גם נחמד לדעת שלNETSCAPE (או מוזילה) היה נתח שוק של 99.9% אחוז, אז נעשה תרגיל פשוט נראה לך שאם יש דפדפן שיש לו99% והוא הרבה יותר טוב מIE הוא היה נופל ל0% שימוש ב3 שנים? MS מונופול שמונופול בזמנו השתמשו באינטרנט בעיקר אנשים טכנים, אז בוא תגיד לי אתה מה יכול לגרום היום למשתמשי HWZONE לעבור מFF לIE הגרוע יותר ? כמו כן שנים הDEFAULT ב IE היה מנוע החיפוש שלהם? ואיך לקחו בגדול??

ראוי גם לציין שה W3C נולד אחרי שהתחילה מלחמת הדפדפנים ובתאכלס הם בחרו בצד של מוזילה לא כי התקן שלהם היה טוב יותר אלא כי הם החליטו שהם לא אוהבים את MS בגלל שהם שילבו את הדפדפן הנחות שלה במערכות ההפעלה.

ובכל מקרה, IE חידש ותרם רבות בתחום האינטרנט, לפחות עד IE6 שאחריו MS באמת נרדמו בשער ומאז הביקורת לגביהם מוצדקת לחלוטין.

שלא תבין לא נכון, אני בעד סטנדרטים ואני מאוד בעד תחרות אבל אני לא אוהב פופוליזם.

בדיוק כמו שאני אוהב שיש את OPEN וZOHO וגוגל קודס שעושים זובור לMS עם ה

אבל עדין כזכור לך בחוג התקינה (ובלובי הקוד הפתוח או בשמו האחר אנטי MS ובעלי תוכנית עיסקית שונה) הם בכוונה החליטו להתעלם מMS ויצרו "סטנדרטים" לא תואמים במקום לקדם את התעשיה.

(דרך אגב מה שהם עושים לא שונה משיטת המכירות של הקונסולות שהייתה נהוגה בזמנו עלידי סין לגבי ארה"ב(או מה שהם עושים עכשיו) רק שאז הממשלה סגרה את הבסטה לטובת "המשתמשים" (לטובת היצרנים האמריקאים).

מעבר לזה לגבי הZOHO ושיתוף המסמכים באינטרנט זה לא משהו חדש אבל זה בהחלט לא משהו שרלונטי ל99% מהמשתמשים

ומובן שלא למשתמש אירגונים, מעבר לזה שלMS יש כבר את אותה הפונקציונליות http://workspace.officelive.com/en-GB

פשוט כשאתה רצה לשמור תלחץ שמור ב ... (ואני זוכר שמישהו גם הצליח להפעיל את זה עם OPEN OFFICE)

שוב כל הכבוד לתחרות אבל כל מה שאתה אומר לי מזכיר לי מלחמות קונסולות או מלחמות או בYNET

רק לא רק :kopfpatsch:

וזה מעניין לי את התחת, כל עוד יש תחרות אני בעד המוצר הטוב ביותר, זה למה לMS אין לי טענות בזמן האחרון כי מזינים אותם

מכל הכיוונים כי הם משיקיעים בפרויקטי עתק על ימין ועל שמאל והם משתפרים...

אני דוקא רואה כרגע את כמונופול בהתהוות, הם גם כך מונפול בתחום החיפוש הפירסום הדואר אלקטרוני והוידאו

ולאט לאט הם מתרחבים בזמן שהם מאטים את קצב הפיתוח שלהם בשירותים הקימים כי מה לעשות מי יכול נגד נתח השוק שלהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 115
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אתה כ"כ לא בכיוון ולא מבין את הכיוון שהאינטרנט צועד אליו שכל מה שאני רוצה להראות לך נמצא כאן:

http://hacks.mozilla.org/

תעבור על הפוסטים, תקרא את האופציות המדהימות והמגוונות שיש למפתח תחת פיירפוקס 3.5, ספארי 4 או 3.

אתה חייב להבין, כיום למעשה הדפדפן הוא Real Time Compiler.

ואם אתה בעסקי התכנות, מה שחשוב בקומפיילרים זה התאימות שלהם לתקן, כדי שהקוד שעובד באחר יעבוד גם באחר והביצועים שלהם.

ב-2 התחומים IE פשוט רחוק רחוק מאחור.

שב, קרא ותידהם.

אחרי זה נדבר.

כל מי שמחזיק IE צריך להבין שאת כל מה שאפשרי כיום לעשות הוא מעכב, כי אף אתר לא ישקיע כ"כ הרבה בפיתוח כאשר 2/3 מהגולשים עדיין מגיעים עם דפדפנים שבמקרה הטוב הם עגלת סופרמרקט :-).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה אתה מנסה להראות/להוכיח ??? מה תקן? אתה משווה תקן חדש שנכנס לשימוש רק השנה לFLASH בן יותר מעשור?

חוץ מזה שתקן זאת סתם מילה יפה לבסיס מוסכם או סיכום של כל הדברים המוצלחים שאחרים עשו ושעדין לא מוגדרים כחופשים.

ובכלל במידה וADOBE היו פותחים את FLASH או יפתחו את הקוד שלהם לFLEX אז אני בספק אם הייתה רואה HTML5 או תראה את HTML6

ואם כבר אתה מדבר על יכולות אני מנחש שאתה מדבר על יכולות השפה אז אם כבר לך תבדוק את SILVER LIGHT (שלדעתי בעתיד יקחו חלק נכבד מהשוק).

חוץ מזה שמלבד זאת שבניגוד לHYPE (בעיקר מכיוון GOOGLE עם ה WAVE שלהם) מעבר להצגת יכולות HTML5 עדין לא עברה שום שלב רציני ביחוד לא בכיוון של פלטפורמט הWEB של העתיד.

דרך אגב אתה כמובן יודע שAjax שהזכרת קודם בתחילת דרכו לפני שהוא עוד הפך לתקן קיבל את כל הדחיפות מכיוון IE

ואם לא שמת לב הPHOTOSHOP הזה היה עבורך ועבור התשוקה שלך לנושא הקוד הפתוח: http://i42.tinypic.com/o872ps.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נחמד שאתה מסלף דברים רק כי אתה לא אוהב את MS.

בוא נראה מי מסלף.

אבל בוא נזכר, בזמנו ה NETSACAPE היה דפדפן קוד סגור בתשלום ורק לאחר כמה זיגזגים הם הפכו אותו לדפדן חינמי לכולם כש MS שיחררו את IE בחינם.

ובעיקרון רק לאחר שינוי בניהול ושהם הפסיקו לחדש וההפסד שלהם לIE הם התפרקו ושיחררו את הדפדפן כקוד פתוח.

לא נכון. נטסקייפ היה כל הזמן חינמי למשתמשים פרטיים (חלק מהזמן הוא היה shareware עם תקופת התנסות באורך בלתי מוגבל).

גם נחמד לדעת שלNETSCAPE (או מוזילה) היה נתח שוק של 99.9% אחוז, אז נעשה תרגיל פשוט נראה לך שאם יש דפדפן שיש לו99% והוא הרבה יותר טוב מIE הוא היה נופל ל0% שימוש ב3 שנים? MS מונופול שמונופול בזמנו השתמשו באינטרנט בעיקר אנשים טכנים, אז בוא תגיד לי אתה מה יכול לגרום היום למשתמשי HWZONE לעבור מFF לIE הגרוע יותר ? כמו כן שנים הDEFAULT ב IE היה מנוע החיפוש שלהם? ואיך לקחו בגדול??

לאקספלורר 4 וצפונה היו יתרונות על נטסקייפ 4. לא גדולים לדעתי. אבל הסיבה שרוב האנשים עברו לאקספלורר היא שהוא כבר היה שם והם לא ידעו מספיק כדי להחליף. ולא, רוב המשתמשים בסוף האלף הקודם כבר היו לא טכניים.

ראוי גם לציין שה W3C נולד אחרי שהתחילה מלחמת הדפדפנים ובתאכלס הם בחרו בצד של מוזילה לא כי התקן שלהם היה טוב יותר אלא כי הם החליטו שהם לא אוהבים את MS בגלל שהם שילבו את הדפדפן הנחות שלה במערכות ההפעלה.

מה פתאום? W3C נוסד ב- 1994. בערך באותה שנה הוציאה את אקפלורר 2, שהיה מבוסס על הקוד של מוזאיק. אקספלורר 2 לא היה יכול להתחרות בשום דבר, בטח שלא היו אז "מלחמות דפדפנים".

W3c לא בחרו בצד של מוזילה, מה פתאום? היו שני תקנים דה-פקטו מתחרים, זה של נטסקייפ וזה של . W3C הציגו תקן שלישי, מוסכם על כולם. ותתפלא לשמוע, היא אחת מהחברות שב- W3C ומשפיעה רבות על התקנים של האירגון.

ובכל מקרה, IE חידש ותרם רבות בתחום האינטרנט, לפחות עד IE6 שאחריו MS באמת נרדמו בשער ומאז הביקורת לגביהם מוצדקת לחלוטין.

מה, בטח. חידושים כמו פרצת האבטחה הידועה כ- ActiveX למשל.

אבל עדין כזכור לך בחוג התקינה (ובלובי הקוד הפתוח או בשמו האחר אנטי MS ובעלי תוכנית עיסקית שונה) הם בכוונה החליטו להתעלם מMS ויצרו "סטנדרטים" לא תואמים במקום לקדם את התעשיה.

מה? למיקרוסופט אין סטנדרטים פתוחים, כלומר תיעוד מלא של הסטנדרט שכל אחד יכול להתשמש בו כדי לפתח תוכנות לסטנדרט, אז איך אתה רוצה שישתמשו בסטנדרט שלהם? לא סתם כל גרסה של אקספלורר שוברת אתרים שתוכננו לגירסאות קודמות וכל גירסה של וורד לא מסוגלת להתיג חלק מהמסמכים שהוכנו על גרסאות קודמות.

קח למשל את ה- OOXML, או איך שלא קוראים לתקן האופיס-מבוסס-XML שהם דחפו בכח דרך ה- ISO כמתחרה ל- OpenDocument: התקן ענק, גדול פי כמה מ- OD, ואף אחד לא מממש אותו כמו שצריך - אפילו האופיס של לא מצליח לממש אותו!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא נכון. נטסקייפ היה כל הזמן חינמי למשתמשים פרטיים (חלק מהזמן הוא היה shareware עם תקופת התנסות באורך בלתי מוגבל).

גרסאת הביטא שלהם הייתה חופשית לכולם שלא לצרכים מסחרים, בזמן שהגרסאה הסופית שוחררה חינם רק למוסדות חינוך ומוסדות ללא רווח

אבל כן הייתה אפשרות להשתמש בגרסאת התנסות ללא הגבלה וזה בוטל רק ב96 המוצר הפך לחינם לכולם קצת אחרי שIE2 יצאה חופשי לכולם.

לאקספלורר 4 וצפונה היו יתרונות על נטסקייפ 4. לא גדולים לדעתי. אבל הסיבה שרוב האנשים עברו לאקספלורר היא שהוא כבר היה שם והם לא ידעו מספיק כדי להחליף. ולא, רוב המשתמשים בסוף האלף הקודם כבר היו לא טכניים.

זאת דעתך, אני רמתי כבר את דעתי לגבי הדפדפן שבזמנו היה שם נרדף לאינטרנט עם 99.9 אחוז שליטה בשוק.

מה פתאום? W3C נוסד ב- 1994. בערך באותה שנה הוציאה את אקפלורר 2, שהיה מבוסס על הקוד של מוזאיק. אקספלורר 2 לא היה יכול להתחרות בשום דבר, בטח שלא היו אז "מלחמות דפדפנים".

מה זה משנה מתי W3C נוסדו, הם נכנסו לזירה אחרי מלחמת הדפדפנים או במילים אחרות כשהתחילו להופיע "הדף הזה נצפה הכי טוב בדפדפן XXX" שזה היה לקראת 97

W3c לא בחרו בצד של מוזילה, מה פתאום? היו שני תקנים דה-פקטו מתחרים, זה של נטסקייפ וזה של . W3C הציגו תקן שלישי, מוסכם על כולם. ותתפלא לשמוע, היא אחת מהחברות שב- W3C ומשפיעה רבות על התקנים של האירגון.

לא אז ב97 אבל ככל שMS הלשתלטו יותר על השוק כך הם יותר שברו את ההגה לכיוון השני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה קשה, אמיר. אפילו קשה לציטוט.

בנוגע לנטסקייפ, אמרת בדיוק את מה שאני אמרתי: כל משתמש פרטי יכול היה להשתמש בנטסקייפ בלי לשלם ובלי לעבור על החוק.

בנוגע לאקספלורר 4, מה היו היתרונות הגדולים והבולטים שלו על נטסקייפ 4? ActiveX? הוא הפך לדפדפן המוביל כי קיבלת אותו ביחד עם מערכת ההפעלה ולמתחרה לא היו יתרונות מספיק משמעותיים כדי שתתחיל להוריד ולהתקין.

W3C הפך לגורם חשוב בגלל מלחמות הדפדפנים. כשכל מיישם תקן פרטי ומכריח את מפתחי האתרים להכין גירסאות שונות לכל (כולל גרסאות שונות של האתרים לגרסאות שונות של הדפדפנים), צריך גוף מוסכם שיקבע תקן אחיד.

ושוב, עד היום ה- W3C לא פועל לפי החליל של מוזילה. גם הכניסה כמה מהשיפורים שלה לתקנים. אלא מה, אתה הופך את הסיבה לתוצאה: ציפצפה על התקנים של W3C, כפי שהיא ציפצפה על כל תקן אחר שלא היה בשליטתה המלאה: למה לה לאפשר תחרות הוגנת? כתוצאה מכך אפילו תקנים ותיקים כמו CSS 2 זוכים למימוש עלוב בדפדפן הכי מתקדם וחדש שיש למיקרוסופט, שלא לדבר על תקנים חדשים יותר כמו CSS 3. חברות קטנטנות כמו אופרה הצליחו להוציא דפדפנים בעלי מימוש טוב בהרבה.

מיקרוסופט לא מתנגדת לתקני ה- WWW, היא פשוט מממשת אותם עקום ומאוד מאוד לאט. יש משהו בתקנים שמאפשר לאפל או מוזילה לממש אותם בקלות ורק למיקרוסופט לא? זה לא רציני, בחייך. פשוט לא מעוניינת להשקיע בדפדפן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איסתרא בלגינא, קיש קיש קריא.

זה שאתה לא רוצה לשים לב זאת בעיה שלך, אבל אני אחזור שוב NETSCAPE הייתה תוכנה מסחרית ולמרות שהם נתנו למשתמשים אפשרות להשתמש בגירסאת התנסאות ללא הגבלה, הם עדין היו חברה מסחרית והמטרה הייתה שתרכוש את הדפדפן (והיה להם הסכם רשיון בשבילך ומחר הם יכלו לשנות את דעתם)

ורק לאחר שMS הוציאו את IE2 בחינם לכולם NETSCAPE ביטלו את זה והפכו את הדפדפן לחינמי לחולוטין. (MS ראשונים).

לגבי IE4 לא יודע, אני רשמתי לך שMS חידשו עד IE6.

לגבי W3C זה בדיוק מה שרשמתי, רק שהוספתי שלאחר מיכן כמה שMS שלטו יותר בשוק איך שהוא איגוד התקינה התרחק מהם. (למרות שMS היו התקן דה פקטו בשטח).

עכשיו מה קשור CSS 3? אם לא שמת לב אני לא נמגן על MS ואני לא משתמש בIE (למרות שלדעתי הוא מצוין למשתמש הפשוט, עם פזילה לCHROME)

אני גם בעד תקנים בשוק ותחרות, רק שרציתי לציין לגבי הבחור שהתחיל את הויכוח איתי שהמצב הוא לא שחור ולבן ואין שום סיבה להתיחס למצב כמו FANBOY שצועק הדפדפן XXXX הכי טוב, כי אין דבר כזה (פותח הסקר החכים ורשם "לטעמכם")

אז בתיחסתי לאותו בחור שהחליט שMS הם התגלמות כל הרוע ושהם לא תרמו שום ובלה בלה בלה ... וזה פשוט לא נכון (אלא אם כן מתעלמים מהעובדות) MS עם ה IE שלהם עד IE6 עדו עבודה טובה, זה שהם נרדמו אחרי זה, זאת בדיו הסיבה שאני עובד עם FF3.5 (ועבדתי עם הקודמים ).

ואם FF ירדמו אני העבור ליצרן הבא (כרגע אני מחכה שCHROME יכניסו עוד אפשרויות מעבר לTHEME המינימליסטי שלהם).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כבד קצת את הבחור "שצועק"...

ראשית, אין לי דבר מול מיקרוסופט, אפשר לחשוב שהיריבים שלהם נותנים לי כסף.

אני בעד תחרות פתוחה ותקנית, כל מה שלא תקני הוא נגד תחרות ונפסל אצלי על הסף.

בחירה של תמיד תהיה סובייקטיבית, לעומת זאת עדיפות של מוצר על מוצר לעיתים ניתן לכמת.

פיירפוקס טוב בכל פרמטר מאקספלורר.

יש לו רק בעיה אחת, הוא לא משווק עם מערכת הפעלה.

אחוז האנשים שהראיתי להם את פיירפוקס ונשארו בו שואף ל- 100%.

כולל ההורים שלי שאין להם ידע בכלום ורק מה שאינטואיטיבי עובד עבורם.

פיירפוקס מהיר משמעותית, תומך בתקנים, בעל יכולות בעזרת תוספים שאין לאף .

הוא לא מושלם, אך טוב מאקספלורר (לא שזה קשה במיוחד).

אכן, באספקטים מסויימים עדיף עליו ואפילו אופרה.

אני נגד כל דבר שכולא את הצרכן בכלוב.

מה שפותח לצרכן אפשרויות אלו תקנים פתוחים, זה כל מה שאני אומר.

כל עוד אקספלורר לא שם, הוא לא רלבנטי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...