האם תצאו עם דו מינית? - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם תצאו עם דו מינית?

LILIAN_81

Recommended Posts

• תגובות 157
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

אחי לא פלא שאתה לא מצליח להכנס.. כולם פה מדברים על סקס בשלישיה ואתה מוצא ערכים בויקידפיה?

אבי אטינגר כבר אמרנו? :silly:

שמע, אני לא יודע מה איתך, אבל אני יודע מה המשמעות הנכונה של דו-מיני, תגיד לי אתה, היית רוצה לחשוב על סקס בשלישייה שכולל בת עם זין?

לא תודה.

אבל ביסקסואלית זה בסדר :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע, אני לא יודע מה איתך, אבל אני יודע מה המשמעות הנכונה של דו-מיני, תגיד לי אתה, היית רוצה לחשוב על סקס בשלישייה שכולל בן עם זין?

לא תודה.

אבל ביסקסואלית זה בסדר :smile1:

אתה מתבלבל עם קוקסינלית לבין דו מינית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מתבלבל עם קוקסינלית לבין דו מינית.

Babylon Hebrew Thesaurus

הורד מילון זה

קוקסינל

(ז') גבר שעבר ניתוח לשינוי מינו, גבר הלובש בגדי אישה, טרנסווסטיט, כינוי לגבר נשי

תודה למפתחים של QTL :D

אני לא מתבלבל, אני לא מדבר על מישהי שעברה ניתוח כדי שיהיה לה זין, אני מדבר עם מישהו שנולדה עם 2 איברי מין - אחד של כל מין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה לעזעזל הבעיה בדו מינית? (דו חורית דו כיוונית) זה לא שהיא שונה מכול אדם אחר חוץ מההעדפות המיניות שלה

(אוהבת להנות משתי העולמות ).

אם יש אהבה וזה לא אמורה להיות בעיה בכלל,אם זה בקטע של חרמנות אז גם בסבבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אף אחד לא נולד עם 2 איברי מין :screwy:

הינה:

http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%90%D7%99%D7%A0%D7%98%D7%A8%D7%A1%D7%A7%D7%A1

למרות שאומרים בארץ דו-מיני\ת מתכוונים למשיכה מינית לשני המינים ולא לשני אברי מין זכרי ונקבי גם יחד.

ואנשים פה כבר גלשו מהנושא לגמרי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם היא באמת אוהבת אותך ורוצה שהקשר יחזיק מעמד היא צריכה לוותר על הכל

כולל וזה אומר גם המין השני לא משנה אם זה גבר אישה או כלב

לפי דעתי הסיכוי לבגידה גבוה יותר בקשר עם אחת שהיא ביו, הרי נפתחות לה יותר אופציות מהצד ליפול עליהן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ליליאן :

1. אפשרות אחת שאת בעלת תאווה מינית גבוהה ולכן רוצה לשגל כל מה שזז ( יאמי )

2.דבר נוסף שאפשרי שאת לסבית שניכנעת ללחצים חברתיים ( יענו "דו מינית " ) ( האם את פסיבית או אקטיבית )

3. אפשרות נוספת שאת בן אדם חופשי ומשוחררת מכל סטיגמה ( אז ראה ערך ראשון קרי יאמי )

4. אפשרות נוספת היא שאת סטרייטית רגילה אמהמה רק סקרנית ורוצה לנסות ( רק קצת חוששת ומפחדת או סתם מעלה את הרגשות האלו כדי להוסיף התרגשות לנושא )

5. הדיון הזה עושה אותי חרמן רצח - חח.

בקיצור , כמו שארטי קלע בול , למערכות יחסים מיזדמנות זה סאבבה וכיף אז אין לך מה להילחץ על הנטיות המיניות שלך , כל זמן שתהיי שלמה עם עצמך את תמצאי אנשים שירצו לאהוב אותך ולהיות איתך ( לסבית סטרייטית ) למצא גבר שלא יהיה אכפת לו שהבת זוג שלו ניטחנת ע"י בחורות , פחחח לא חושב שתמצאי אלא אם כן הוא נימצא באותו סיטואציה כמו שלך קרי הומו בארון או משהו כזה . גבר סטרייט לא יוכל להתמודד עם הנושא הזה לאורך זמן , זה יותר מידיי מסרס .

אני ממליץ לך בגיל הזה פשוט להינות ממה שאת נהנת ותבדקי עם עצמך מה את מעדיפה ויותר , אני יכול להגיד לך גם שזה תלוי בבן/ת אדם שאת נימצאת איתם , כלומר יתכן שתכירי גבר שיגרום לך לא לחשוב על בנות וליהפך , בקיצור אל תילחצי כהדברים יהיו רציניים את כבר תדעי ואם את באמת אוהבת את שני המינים אז ממש כמו שאנשים מתחתנים ונהיים נאמנים למי שהם בחרו , אני חושב שכך את תהיי , נאמנה לבן / בת זוג שלך ולא קשור ביכלל איזה מין הם .

מזל שזה / זו לא אחת שדלוקות על הכלב של השכן - חח .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי Babylon Pro:

ביסקסואלי -

(ת') דו-מיני, שיש בו איברי זכר ונקבה; בעל משיכה לגברים ונשים

דו מיני -

שיש בו איברי זכר ונקבה; ביסקסואל, בעל משיכה לגברים ונשים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...