מחשב קורס תוך כדי מאמץ קל - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשב קורס תוך כדי מאמץ קל

IDAN AMRAM

Recommended Posts

טוב קודם כל שלום לכולם!

בעיה שהתחילה לא מזמן: כל פעם שאני מפעיל משחק (לא משנה איזה) הכל בהתחלה מתקתק כמו שעון ואחרי ממש מספר דקות מעטות

המחשב קורס. עכשיו בדרך כלל המסך פשוט נכבה ולא נדלק (זה השלב שאני עושה ריסט) או לחילופין המסך מתעוות קצת ואז אני רואה מסך כחול

שרשום שם שנאסף מידע לקבצי DUMP (נראה לי).

זהו... אני לא יודע מה השתנה, עד עכשיו לא הייתה לי את הבעיה הזו ואני לא יודע מאיפה היא צצה או מה גורם לה.

אני צריך את העזרה שלכם במציאת מקור הבעיה, אז בבקשה אם למישהו יש רעיון אני אשמח. ;)

תודה מראש :yelclap:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מחשב קורס בשביל התחממות , זה מצבלב נורמלי :)

אתה צריך לבדוק את הטמפ' של המעבד ושל המערכת , וגם אתה צריך לבדוק בביוס באיזה טמפ המחשב יתחיל את עצמו מחדש או יכבה

אבל אתה צריך לבדוק גם כן , אתה אמרת שיש לך מסכים כחולים , אז האם ניתחת את זה ? אם ניתחת מה התוצאה ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר לטמפ':

system 41

CPU 62

AUX 55

בביוס המחשב אמור לעשות system shutdown רק ב 90 מעלות ו system warning ב 80 מעלות

ובקשר לניתוח, אני לא יודע איך מנתחים... אם אפשר הסבר אני אשמח. תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה צריך להוריד את התוכנה של הWINDBG וערכת הסימנים SYMBOLS שמתאימה לגירסת וינדוס שלך

אתה מתקין את שתיהן , אחרי זה אתה מפעיל את התוכנה של הWINDBG ואתה טוען את תיקיית הסימנים ואחרי זה אתה פותח את קובץ הDUMP ויגיד לך איפה הבעיה.. זה בקיצור ובתכלס , תסתכל בסטיקי ותראה איך עושים את זה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב עשיתי מה שכתוב והוא מציג שהקריסה נגרמת כנראה בגלל nvlddmkm.sys

נסיתי לחפש מה זה אומר ומצאתי שזה בגלל משהו שקשור לדרייברים, אבל ניסיתי להסיר ולעדכן וזה לא עזר... עדיין קורס

מישהו יכול לחשוב על רעיון אחר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לך בעיה בדרייבר של כרטיס המסך , לך למנהל ההתקנים , תסיר אותו

תוריד את זה : http://us.download.nvidia.com/Windows/185.85/185.85_desktop_winvista_32bit_english_whql.exe

גש ל windows/system32/drivers ותשנה את השם של הקובץ הזה מ nvlddmkm.sys ל nvlddmkm.sys.old

אחרי זה גש לתיקייה שיש בה את הקבצים שנחלצו מקובץ ההתקנה ויש לך קובץ nvlddmkm.sy_ תעתיק אותו ל WINDOWS\SYSTEM32

אחרי זה תפתח COMMAND PROMT ע"י התחל , הפעלה , וכתיבת CMD

cd\

cd windows

cd system32

expand nvlddmkm.sy_ nvlddmkm.sys

תעתיק את הקובץ ל windows/system32/drivers

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל תודה על העזרה

עשיתי מה שאמרת אבל אחרי שאני נותן את הפקודת expand

הוא רושם לי:

expanding nvlddmkm.sy_ to nvlddmkm.sys

can't open output file nvlddmkm.sys

ולא נוצר הקובץ החדש אז אין לי מה להעתיק...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תלך למחשב שלי, לכונן C ותראה תיקייה בשם אם אתה פותח יש לך תיקיית WINVISTA , פותח יש לך תיקיית 185.85 , פותח ויש לך תיקיית ENGLISH

יש לך קובץ שמה שנקרא nvlddmkm.sy_ קליק ימני עליו , העתק , אתה הולך לתיקיית SYSTEM32

C:\WINDOWS\SYSTEM32

אתה עושה שמה הדבק

תפתח התחל , הפעלה (RUN) , תכתוב CMD

תכתוב

cd\

cd windows\system32

expand nvlddmkm.sy_ nvlddmkm.sys

נוצר לך קובץ לידו , אתה מעתיק אותו ל C:\WINDOWS\SYSTEM32\DRIVERS

ושלום על

אני ניסיתי את זה אצלי והכל עבד מצויין

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב הצלחתי (נכנסתי דרך משתמש Administrator אחר, למרות שגם אני administrator)

החלפתי קבצים והכל אבל לצערי זה עדיין לא עובד... הוא מראה את אותה הבעיה שמתייחסת לאותו הקובץ :(

אין מצב שזה קשור לטמפ' בכל זאת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...