לימודים גבוהים בארה"ב - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לימודים גבוהים בארה"ב

id3232

Recommended Posts

שלום

אני כרגע משרת בצבא ונותר לי עוד שנתיים

לאחר הצבא בעז"ה אני אהיה מעוניין לעבור לארה"ב בשביל לימודים גבוהים בשאיפה למוסדות היוקרתיים.

ברצוני לקבל עצות מכם בעניין תנאי הקבלהתמבחנים שיש לעשות וכיצד ניתן להתכונן אליהם.

שמעתי על SAT וSAT 2 וקצת סדר בראש יעזור לי מאוד.

תודה ויום טוב

נ"ב

ברשותי אזרחות אמריקאית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 124
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

די פשוט. אתה נרשם פה http://www.collegeboard.com/ ל SAT ולSAT הנושאיים (הידועים גם כ SAT2) הדרושים למסלול שאליו אתה רוצה להתקבל. הבחינה נערכת גם בארץ, ויש גם קורסים (למרות שהיא די קלה, אפשר ללמוד לבד מספרים)

כל מידע נוסף תלוי באוניברסיטה לה אתה רוצה להתקבל, זה מאד משתנה ממוסד למוסד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:lol:... קרוע

אגב זה באמת אפשרי לעשות דבר כזה לעבור ללמוד בארה"ב?

כמובן צריך שתהיה לך תעודת בגרות לפחות מפוצצת?

אזרחות?

והמון כסף? זה תמיד היה החלום שלי לעשות את זה אבל אין לי אזרחות ולא כסף :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרבה מאוד כסף, רק הלימודים במכללה פשוטה יחסית יעלה לך סביבות ה$6,000 לשנה, לימודים במשהו יותר יוקרתי יעלה משהו כמו $30,000 לשנה, ואל תשכח שזה רק לימודים, ויש עוד המון הוצאות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה זה להתקבל. אם התקבלת, האוניברסיטה תדאג למאה אחוז מהכסף שאתה צריך. בחלק מהאוניברסיטאות אם אתה צריך עזרה פיננססית זה ישפיע על הסיכויים שלך להתקבל, בחלק לא, אבל אם התקבלת- הכסף מובטח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן בדיוק כמו שזה נשמע. אתה מוזמן להכנס לאתרים שלא האוניברסיטאות הגדולות, לחלקים על עזרה פננסית ולקרוא לבד.

אני מניח שמה שלא ברור זה כמה כסף שאתה צריך. זה הרבה יותר מסובך ממה שזה נשמע. אתה צריך למלא דיווח הצהרת נכסים, כמה כסף המשפחה שלך מרוויחה וכמה כסף זמין. אם אתה בא ממשפחה בורגנית ממוצעת עם הכנסה של מעל 45 אלף דולר בשנה, תקבל בערך חצי מהדרוש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...