הגה לXBOX360 עד 900 שקל. איזה הכי כדיי? - עמוד 2 - קונסולות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הגה לXBOX360 עד 900 שקל. איזה הכי כדיי?

MassiveAmmo

Recommended Posts

אבל איך ייתכן שהגאים ללא תמיכה ב PS3 ו עדיין עובדים על זה?

שניסיתי את ה MOMO על ה PS2 זה לא עבד, ואני רואה סרטון ביו טיוב של אחד שהפעיל את ההגה על ה PS3 ומשחק GT5...מוזר לגמרי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 30
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

יש הבדל עצום בין לנסות להפעיל הגה על הPS2 לבין הPS3.

המומו הוא הגה למחשב בלבד עקרונית.

פשוט הPS3 יודע להריץ בערך כל הגה על בסיס , בעוד הPS2 ידע להריץ רק כאלו עם תאימות אליו.

זה לא המקרה בXBOX לפי מה שאני קורא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבנתי אותך.

פשוט עשיתי חיפוש בגוגל וראיתי בן אדם שכתב שהוא הצליח להפעיל את המומו הזה בחיבור ישיר לאקסבוקס ללא בעיות, אבל לא ראיתי הוכחות כמו סרטון או משהו דומה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בהצלחה , הביקורת שלי היא פשוט שמי שרוצה באמת משהו רציני - חייב הגה עם יותר מסיבוב מנקודה לנקודה - ואת זה יש רק בהגאים ה"כבדים" של לוגיטק.

השאר זה צעצועים שאין יותר מדי קשר לריאליזם.

ליביו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בהצלחה , הביקורת שלי היא פשוט שמי שרוצה באמת משהו רציני - חייב הגה עם יותר מסיבוב מנקודה לנקודה - ואת זה יש רק בהגאים ה"כבדים" של לוגיטק.

השאר זה צעצועים שאין יותר מדי קשר לריאליזם.

ליביו

דווקה אומרים שההגה של MS מגיב נכון לכביש ולצמיגים.

חוץ מזה גם ככה זה הכי טוב שאני יכול לקנות. לא יודע מה איתך אבל שאני משחק משחק מרוצים אייכותי עם שלט אני מרגיש שהמשחק מבוזבז,כיאילו אתה לא מנצל אותו. מכיר את ההרגשה הזאת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן ולא ...

יש לי DFP , אבל אני חייב לציין שכל עוד אין לי RACK כמו שצריך בשבילו (כיסא BUCKET או מינימום רקליינר ברמה של מה שיש לי מקור ברכב במציאות ובסיס להגה בגובה הנכון) - זה די קשה בגלל הזוויות הלא נכונות.

כשהכל מותאם - זה פשוט תענוג , אבל אחרת - אני מסתפק בשלט.

ליביו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן ולא ...

יש לי DFP , אבל אני חייב לציין שכל עוד אין לי RACK כמו שצריך בשבילו (כיסא BUCKET או מינימום רקליינר ברמה של מה שיש לי מקור ברכב במציאות ובסיס להגה בגובה הנכון) - זה די קשה בגלל הזוויות הלא נכונות.

כשהכל מותאם - זה פשוט תענוג , אבל אחרת - אני מסתפק בשלט.

ליביו

טוב אז אתה משהו מיוחד :silly:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הG25 עולה פי 3 מההגה של ה360 (שבארץ זה אומר פי 5, סתם כי בא להם) צריך להיות ממש מכור למרוצים בשביל להעריך את היתרונות של הG25 ביחס למחיר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המחיר הרישמי של ההגה של ה360 הוא 99 דולר, של ה G25- 300 דולר

ההגה של ה360 סביר לחובב מרוצים קאזואלי. המגבלה המרכזית שלו זה טווח תנועה של 270 בלבד, שזה יחסית נמוך. היתרון הוא התמיכה החזקה של משחקים בו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...