הגה לXBOX360 עד 900 שקל. איזה הכי כדיי? - קונסולות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הגה לXBOX360 עד 900 שקל. איזה הכי כדיי?

MassiveAmmo

Recommended Posts

• תגובות 30
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

בא נסכם את זה אחרת.

יש בדיוק 2 הגאים ששווים קניה לדעתי אם אתה חובב מירוצי מכוניות.

(פשוט כל דבר מתחתם = צעצוע שלטעמי כבר עדיף לשחק עם השלט)

1) לוגיטק DRIVING FORCE PRO - סביבות ה800-1000 ש"ח

2) לוגיטק G-25 שעולה 1800 ש"ח

Driving Force GT = גירסא מעודכנת של הDRIVING FORCE PRO - ללא שום שדרוג מכאני.

ההבדל בין 1 ל 2 הוא מנגנון FORCE FEEDBACK משופר , דוושת קלאץ' ולא רק גז וברקס ושיפטר 6 הילוכים במקומ סיקוונסיאלי.

ליביו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק ציינתי את שתי ההגאים היחידים ששווים קניה.

כל אחד בתקציב אחר וכל אחד שווה את הכסף שלו.

לפי האתר של לוגיטק אבל אני רואה שאף הגה שלהם לא נתמך על ה360 (הם נתמכים למחשב ולPS3....)

אז - בעיה.

היתרון בהגאים של לוגיטק - 3 סיבובים מנעילה לנעילה (900 מעלות) ומנגנון הFORCE FEEDBACK הכי טוב בשוק BY FAR - מה שמעלה אותו מרמת צעצוע להגה.

אבל נראה כאילו יש בעיה עם הXBOX.

UPPERMC - המומו היה גירסא למחשב של הDRIVING FORCE , רק מאוד משופרת (הגה מעוצב ע"י מומו מעור ואלומיניום , דוושות מתכת ספורטיביות) - אבל פונקציונאלית - הוא מיושן מאוד וממש לא מגיע לרמה של 2 ההגאים שכתבתי.

(למרות שחיצונית - הוא מרשים מאוד יותר משניהם)

ליביו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האם יכול להיות,ואני רק מנחש,שמייקרוסופט "דאגה" לכך שההגאים היחידים שיעבדו על הבוקס יהיו הגאים של..מייקרוסופט?

..כבר נתקלתי במצלמת של מייקרוסופט שפעלה רק עם MASSANGER(ולא עם ,להשוואה..)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז ההגה היחידי שאני יכול לקנות זה ההגה של MICROSOFT?

800 שקל בארץ ואין לו הילוכים,והוא לא מסתובב 900 מעלות.

לא יודע ניראה לי ממש לא משתלם,אולי אז כדיי ללכת על הגה אחר אם יש?

בוא נגיד ככה. איזה אפשרויות יש ל XBOX360? לא יכול ליהיות שרק הגה אחד!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אחרי חיפוש קליל (וזה פרט שלא ידעתי) אכן - הXBOX תומך בערך רק בהגה שלו והגה שנקרא DRIVEFX של לוגיטק שלא נראה כאילו הוא שווה משהו (גם בלי שיפטר ובלי שום דבר אחר....)

פשוט עצוב המצב.

ליביו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היה פעם איזה הגה שהיה MOMO RACING EDITION..אני לא סגור איזה חברה מכרה את זה(נראה לי לוג'יטק),אבל אני זוכר שזה היה באנדל ממש טוב למחיר..

אולי ה momo racing?

יש לי אחד כזה אבל אני לא בטוח שהוא מתחבר ל XBOX

עריכה:

אחרי בדיקה אני רואה שהוא תומך ב בלבד.

ממ, אחרי שיטוט בגוגל אני מוצא אנשים שפשוט הפעילו את זה גם על PS3 וגם על 360...נחמד לדעת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחח מייקרוסופט מייקרוסופט..האם אין איזשהו גבול לדרקוניות שלהם? אני מבין שזה עבד להם יופי בשלושים שנה האחרונות והביא אותם לאן שהם..אבל פאק,אנחנו פה לא בימי הביניים..אתם לא יכולים להכריח את כולם לעשות בדיוק מה שאתה רוצים בכח..ממש גועל נפש כל העניין..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יכול להיות,אבל נראה לי מאוד תמוה שלוג'יטק,הידועה בשליטתה בשוק בקרי השליטה האיכותיים/"מקצועיים" תוותר על קהל יעד פוטנציאלי גדול שכזה בגלל "שלא בא לה לשלם על רשיון"...אולי הדרישות של מייקרוסופט הופכות את כל העסק ללא משתלם מבחינה כלכלית..או שאולי ישנה בעיה או מחלוקת אחרת לה אנו לא מודעים..איך שלא לסובב את זה..לא נראה לי שלוגיטק היו מוותרים על להוציא אביזרים לבוקס בגלל תשלום פשוט שמקובל בכל העסקאות הללו..מה גם שליביו ציין שיש איזה הגה של לוג'יטק שכן תומך בבוקס..אבל הוא גרוע..

מסתורין מסתורין :silly:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש איזה מכשיר בשם XCM שמאפשר להפעיל שלטי PS3 על 360. לא הצלחתי לברר אם הוא מאפשר להפעיל את ה G25

http://www.xcm.cc/XFPS_360_PRO.htm

רשום שזה מאפשר להריץ הגה על 360. לא מצאתי אישור לעניין

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...