האם שווה לשדרג ? 260 > 295. - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם שווה לשדרג ? 260 > 295.

danielzy

Recommended Posts

האם שווה לשדרג 260C216.65NM עם קירור סטוק ואחריות שנתיים וחצי, ל295 עם אחריות שנתיים וחצי.

בתוספת של 1200 ש"ח.

יש לי לוח EX38 כך שאני לא יכול לעשות לבד...

השיקול שלי הוא שמבחינה סטטיסטית, עד היום, כרטיסי ה HIGH END היו חזקים יותר מכרטיסי ה HIGH של הדור שאחריהם [8800GTX&9800GTX+;98GX2&260GTX&280GTX] וכו'. עד שיצאו הדור החדש של הכרטיסים ערך הכרטיס שלי ירד משמעותית. ואם כיום אני יכול לקבל עליו קרוב ל1000 ש"ח, בעתיד אוכל לקבל עליו מקסימום 500 במזל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד 260GTX 216 יעלה בסביבות 1000ש"ח, הבעייה היא שאין לו לוח תומך (כך הוא ציין)

בוא נתייחס לעניין כאילו היתה לך אפשרות ל- כרגע:

לפי החישוב שלך שכולל מכירת ה-260 ב~1Kש"ח (1200ש"ח סך הכל שדרוג ל-gtx295) יוצא שב-200ש"ח הפרש\תוספת אתה מקבל 2 ליבות

gtx275 (בתדרים נמוכים במקצת מכרטיס gtx275 אבל עם 240SP לכל ליבה, על כרטיס בודד) במקום 2 כרטיסי gtx260 עם 216SP לכל ליבה.

אז בקיצור - 1000ש"ח ל-2 כרטיסי gtx260 216 מול 1200ש"ח לשני ליבות 240 gtx275 על כרטיס בודד (AKA gtx295)

זה לגבי ההבדלים במידה והיתה לך אפשרות .

אבל אין לך לוח תומך, אז השאלה הנותרת היא האם כדאי לשדרג ל-gtx295 עכשיו או להמתין ל-GT300

אני הייתי ממליץ להמתין ל-gt300 מבחינת ביצועים ועדיפות לליבה בודדת, אבל אז כנראה תקבל פחות כסף על מכירת ה-gtx260,

ואנחנו לא יודעים כמה תעלה הליבה החדשה ואילו דגמים יהיו רלוונטים, לכן אני לא ממליץ שום דבר, תעשה את השיקולים שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד 260GTX 216 יעלה בסביבות 1000ש"ח, הבעייה היא שאין לו לוח תומך (כך הוא ציין)

בוא נתייחס לעניין כאילו היתה לך אפשרות ל- כרגע:

לפי החישוב שלך שכולל מכירת ה-260 ב~1Kש"ח (1200ש"ח סך הכל שדרוג ל-gtx295) יוצא שב-200ש"ח הפרש\תוספת אתה מקבל 2 ליבות

gtx275 (בתדרים נמוכים במקצת מכרטיס gtx275 אבל עם 240SP לכל ליבה, על כרטיס בודד) במקום 2 כרטיסי gtx260 עם 216SP לכל ליבה.

אז בקיצור - 1000ש"ח ל-2 כרטיסי gtx260 216 מול 1200ש"ח לשני ליבות 240 gtx275 על כרטיס בודד (AKA gtx295)

זה לגבי ההבדלים במידה והיתה לך אפשרות .

אבל אין לך לוח תומך, אז השאלה הנותרת היא האם כדאי לשדרג ל-gtx295 עכשיו או להמתין ל-GT300

אני הייתי ממליץ להמתין ל-gt300 מבחינת ביצועים ועדיפות לליבה בודדת, אבל אז כנראה תקבל פחות כסף על מכירת ה-gtx260,

ואנחנו לא יודעים כמה תעלה הליבה החדשה ואילו דגמים יהיו רלוונטים, לכן אני לא ממליץ שום דבר, תעשה את השיקולים שלך.

אתה בקיא יותר ממני. אני מכיר רק את השני דורות האחורנים. ב"כ, האם כרטיסי HIGH END של דור אחד משתלמים במחיר הנ"ל לכרטיסי HIGH של הדור הבא ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

GTX260 באמת לא מרצה אותך ב1680X1050? איפה אתה לא מרוצה ממנו?

דבר ראשון לא אמרתי שהוא לא מרצה אותי. ברוב [אבל לא בכל] הדברים הוא מרצה אותי. אבל נניח Crysis Wars, הוא בקושי מצליח לעבור 30-35FPS.

דבר שני, אם אני יכול לשדרג לכרטיס שממש מביא 200% ביצועים, ויש לי את הסכום, אז למה לא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וניסית לצאת במקודת הנחה שבמשחקי הפריימרייט מן הסתם נמוך בהרבה בגלל גורמים רבים כמו.... הרשת?

הממ, עשיתי בנמצ'ים ב Crysis Warhead וקבילתי פחות או יותר אותם תוצאות. אפילו Wars היה גבוהה מעט במפות מסויימות עם מעט שחקנים.

דבר שני, אם אני יכול לשדרג לכרטיס שממש מביא 200% ביצועים, ויש לי את הסכום, אז למה לא.
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מביא 200% ביצועים? יפה אבל רגע, אתה מתכוון תוספת של 100% נכון?

אבל אתה לא מכפיל גם את המעבד אז זה 80% נכון? ולא את הזכרון אז פחות? ומה בנוגע לדרייברים? אה, ורזולוצייה?

המממ :ם

יש לך ביקורת של הכרטיס בשימוש במעבד כפול ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא אין לי ממש צריך לחפש אבל הנה כמה שאלות לפני שתקבל את ההחלטה הסופית שלך

1 - האם לא נכוות מספיק ולמדת שלא מומלץ להשתמש במערך כרטיסים בצורה סדירה?

2 - האם אתה באמת מוכן להשקיע 1500~ שקל בשביל משחק אחד?

אני יודע שאני לא יכול להכריח אותך אבל תנסה לחשוב על זה קצת יותר, ומה יהיה בעוד שנה בדור הDX11? אפילו שזה לא הMUST אני יכול להבטיח לך ש99% מהאנשים פה ייכנסו לאטרף על חומרה חדשה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא אין לי ממש צריך לחפש אבל הנה כמה שאלות לפני שתקבל את ההחלטה הסופית שלך

1 - האם לא נכוות מספיק ולמדת שלא מומלץ להשתמש במערך כרטיסים בצורה סדירה?

2 - האם אתה באמת מוכן להשקיע 1500~ שקל בשביל משחק אחד?

אני יודע שאני לא יכול להכריח אותך אבל תנסה לחשוב על זה קצת יותר, ומה יהיה בעוד שנה בדור הDX11? אפילו שזה לא הMUST אני יכול להבטיח לך ש99% מהאנשים פה ייכנסו לאטרף על חומרה חדשה.

אני בכלל לא סגור. יש לי אופצייה, אז אני פותח אותה ודן בעניין. לא החלטתי כלום עדיין.

1. מה שהבנתי זה שכל הבעיות שהיו עם מערך ספציפי של 4850, עם שאר הכרטיסים של ATI זה לא קרה. גם הבעייה כיום יכולה להסתדר עם עדכון ביוס [כשאני מכרתי לא היה את העדכון עדיין :P].

2. דבר ראשון 1200 ש"ח. וזה לא בדיוק משחק אחד, כי כל הזמן יוצאים כרטיסים. מצד שני, 1200ש"ח + נניח 500 ש"ח שאני אמכור את הכרטיס בעתיד, 1700 ש"ח לכרטיס מדור חדש. עכשיו אני חושב על זה, לא משתלם בעליל.

אפשר לנעול :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...