מחשב חדש שבניתי בעצמי עחשה ריסט כול הזמן ולא עולה - עמוד 2 - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשב חדש שבניתי בעצמי עחשה ריסט כול הזמן ולא עולה

gal555

Recommended Posts

אוקיי ניסתי את מה שאמרת והבעיה לא ניפתרה אני עכשיו יבדוק אם המעבד יושב טוב או גוף הקירור השלו למרות שאם הוא לא היה יושב טוב בסוקט אני כבר הייתי רואה את זה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 36
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

תשמע זה יכול להיות הספק או המעבד או הכרטיס מסך או הזיכרון או אפילו אחד החיבורים.

אם אתה בטוח שכל אחד מהחלקים האלו עובד טוב ומחובר כמו שצריך אבל עדיין לא עולה לך המחשב, אולי כדי שתנסה לאפס את ה"ביוס"...

מעבר לזה, האם ניסית להפעיל את המחשב דרך הכפתור POWER שעל הלוח-אם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן ניסיתי להפעיל מהכפתור שעל הלוח וזה לא עזר וגם ליד הכפתור הזה יש שני מסכים קטנים הבנתי שהם אמורים לידלוק אבל הם לא דולקים כשאני מדליק את המחשב. חוץ מהספק ניראה לי שהכול עובד טוב אני אנסה ספק אחר ואני אראה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו?

לא הבנתי מה שאלת?

אמרת שאתה חושב שכל החיבורים וכל החומרה מחוברת כראוי ושתנסה ספק חדש, אז תודיע לנו מה קורה אחרי שתנסה את הספק החדש...

חוץ מזה העניין שלא דולקים החלונות זה מראה על בעיה, אני לא רוצה להאשים אף אחד אבל זה או אתה לא חיברת טוב משהו בחיבורים (לאוו דווקא החומרה אלא יותר החיבורים של הספק ללוח-אם) או הלוח-אם תקול או הספק לא מעביר מתחים אבל אני לא יכול להיות בטוח מה בעיה...

הייתי שוקל לחזור למקום שממנו קניתי את הלוח-אם ולבקש מהם לבדוק אותו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה המתחעבודה המינימלי של הזכרונות? תסתכל מה כתוב על המדבקה או שתכתוב את הדגם - לפעמים קיימת בעיה של אתחול כאשר הזכרונות אמורים לעבוד במתח גבוה. כמו כן, יכולה להיות פשוט אי התאמה בין הזכרונות ללוח האם אפילו אם הוא מהמשובחים.

כדאי לנסות להפעיל את המחשב עם אשר המתח המינימלי שהם צריכים = ל 1.8V.

ואז אם הזכרונות שלך עובדים במתח גבוה יותר, לשנות בביוס הגדרות מתחים ונתונים של הזכרונות, לכבות את המחשב ולהתקין את הזכרונות שלך. ואז לבדוק אם המחשב עובר ל POST.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה נראה כאילו המעבד שלך מתחמם וכותצאה מכך הוא ריסט. כנס לביוס ושים לב לטמפ' של המעבד אם היא גבוהה כנראה לא הרכבת את הגוף כמו שצריך

אם הטמפ' גבוהה פרק את הגוף והחלף משחה טרמית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום לכולם

אתמול הרכבתי בעצמי מחשב חדש המיפרט שלו מופיע בצד וכשאני מדליק אותו הוא נידלק לכמה שניות ואז נכבה ואז שוב פעם אחרי כמה שניות נידלק וניכבה עד שאני מוציא את הכבל מהחשמל בבקשה תעזרו אני לא יודע מה הבעיה אני אשמח אם תעזרו לי בבקשה.[br]פורסם בתאריך: 10.06.2009 בשעה 22:05:40

מישהו?

קרוב לוודאי שהתבלבלתה בין שני חיבורים שנראים זהים: נגיד לא קראתה את מה שכתוב על לוח האם.

תפרק את כל הרכיבים ותוודא באמצעות חוברת ההוראות של כל אחד מהם שהוא מורכב נכון: אין דבר כזה "נראה לי, אני חושב ש, זה נראה מתאים".

מה רמת האנגלית שלך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...