EA - הגענו למיצוי היכולות של ה XBOX360 - עמוד 2 - קונסולות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

EA - הגענו למיצוי היכולות של ה XBOX360

huber

Recommended Posts

• תגובות 129
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מה נהיה? הבנאדם הביא כתבה ואפילו לא זרק שם את הדעה האישית שלו וכבר קופצים עליו עם האשמות?

ממתי פורום כזה ניצי?

--------------------

להגיד שקונסולה מסויימת הגיע למיקסום היכולות שלה זה דבר די אמיץ להגיד, ולא ממש משהו שאפשר למדוד אותו בצורה סינטטית

ועוד איזה אחד מEA שהמשחקים שלהם רחוקים מלהיות מרשימים גרפית... לא הייתי מקשיב לו כל כך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

להגיד שקונסולה מסויימת הגיע למיקסום היכולות שלה זה דבר די אמיץ להגיד, ולא ממש משהו שאפשר למדוד אותו בצורה סינטטית

ועוד איזה אחד מEA שהמשחקים שלהם רחוקים מלהיות מרשימים גרפית... לא הייתי מקשיב לו כל כך

כמו שאמרתי,זה מסכם בערך את הידיעה. EA הם בהחלט לא בעלי הדיעה המהימנה ביותר בנושא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמרתי שמשערים שמיקרוסופט יוציאו קונסולה ב2011. לא אמרתי בוודאות שהם הולכים להוציא. אני לא יודע מתי הם הולכים להוציא את הקונסולה החדשה שלהם, אבל בשנה החדשה לא הפסיקו לצאת הכרזות של אנשים בכירים שאמרו שהאקס בוקס הבא הוא לצאת בשנים הבאות ולהערכתם זה יהיה בסביבות השנה 2011!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

כל אלה שמזלזים בEA או באיכות הגרפיקה של המשחקים של EA

אתם אמיתיים?

EA זה החברה הכי גדולה למשחקי מחשב, אנ מאמין שלפחות 75 אחוז מהמשחקים הטובים שיצאו אי פעם לכל פלטפורמה שאי (ובעקר למחשב) יצאו מאצלהם.

תשבו ותזכרו איזה משחקים גדולים הם הוציאו.

החברה האלה תותחי על, ואם הם אומרים שXBOX הגיע למיצוי היכולת הגרפית שלו אז אני מאמין שהם יודעים על מה הם מדברים..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם אמיתיים?

EA זה החברה הכי גדולה למשחקי מחשב, אנ מאמין שלפחות 75 אחוז מהמשחקים הטובים שיצאו אי פעם לכל פלטפורמה שאי (ובעקר למחשב) יצאו מאצלהם.

החברה האלה תותחי על, ואם הם אומרים שXBOX הגיע למיצוי היכולת הגרפית שלו אז אני מאמין שהם יודעים על מה הם מדברים..

תותחי על ? אתה מדבר על EA ?

לEA יש זבל בכמויות מזיכיונות של סרטים \סדרות

לטחינה של זיכיונות כמו EA

ולכל מיני משחקים כאלו -

http://www.gamespot.com/ds/sports/footballacademy/index.html

EA גם הרבה פעמים מפתחת את אותו המשחק להרבה פלטפורמות ואז במקרה הטוב רק חלק מהגרסאות יוצאות חרא

ובמקרה הרע כולן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם אמיתיים?

EA הייתה החברה הכי גדולה.

היום זאת ACTIVISION שדרך אגב נראה שנמאס לה מסוני :

http://gamer.nana10.co.il/Article/?ArticleId=644765&sid=212

אני בעד שסוני יקבלו את כל האקלוסיביים של EAו XBOX של ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם לא יעזבו את הPS3 יש להם משחקים כמו COD שמוכרים מצוין גם בPS3

הם סתם רוצים להלחיץ את להוריד מחיר כדי שיהיה להם יותר שוק פוטנצילי

בסדרות כמו COD לדוגמה הפיתוח ל360\PC\וPS3 זה אותו צוות

ככה שאין הגיון כלכלי להוציא את הPS3 מהמשווה

ובנוסף הם אמרו שב2010-2011 אם לא ירד מחיר אז ...

ותנחש מה בטוח שעד אז ירד המחיר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...