EA - הגענו למיצוי היכולות של ה XBOX360 - קונסולות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

EA - הגענו למיצוי היכולות של ה XBOX360

huber

Recommended Posts

http://www.bit-tech.net/news/gaming/2009/06/09/ea-we-ve-maxed-out-the-xbox-360/1

Patrick Soderlund מ EA הכריז באוזני עיתונאי של המגזין הרישמי של (אאוץ'!) כי ה XBOX360 הגיע למיצוי היכולות שלו מבחינתם לעומת ה PS3 שעדיין מכיל יכולות שעדיין לא מוצו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 129
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

את מי זה מעניין? זה כמו שבדור הקודם הPS2 הגיע ל"מיצוי יכולתו" ואילו באקסבוקס המקורי עוד היה אפשר להתקדם,ולמרות הכל,המשחקים שיצאו לשני הקונסולות במקביל פשוט השתמשו ביכולות הPS2,וכוחו של הבוקס לא נוצל במלואו..וזהו.

וכך יהיה גם בדור הנוכחי..המשחקים שיצאו בעתיד ישתמשו במירב כוחו של הבוקס,אבל יראו ויפעלו בדיוק באותה צורה גם בPS3..כי זה מה שמשתלם לעשות..אני מבטיח לך כאן ועכשיו שמעטים יהיו המשחקים(שיצאו לשני הקונסולות במקביל,כן?) שבהם לגרסאת הPS3 יהיה יתרון נראה לעין על גרסאת הבוקס..זה יהיה פשוט לפתח שני משחקים שונים ביחד,במקום לפתח אחד זהה לשני הקונסולות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל זה חסר משמעות.

בדור הקודם לאקסבוקס היה יתרון גרפי משמעותי- שיידרים ניתנים לתכנות, שכמעט ולא נוצל. בדור הזה לפס3 יש בסך הכל קצת יותר כוח עיבוד (במחיר של סירבול מטורף בקוד) אז אתה באמת מצפה לראות יתרון כלשהו? לכל היותר זה יתבטא בעוד קצת פריימים לשניה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

HUBER אל תהפוך לנו לקרירין מספר 2..אנחנו יודעים שיש לך PS3 ושאתה נורא אוהב אותו ורוצה לראות אותו מצליח..אבל זאת לא סיבה לעשות הכל בכדי לגרום לבוקס להיראות גרוע..

זה לא שאני קונה את ההצהרות של מייקרוסופט שהאקס בוקס יחזיק עד 2015,כן? לדעתי כבר בעוד שנה-שנה וחצי נקבל הכרזה על דור חדש של ..אבל עם זאת אין ספק שהסוף של הבוקס לא קרוב,ועד היום הPS3 לא הוכיח אפילו פעם אחת שיש לו יתרון משמעותי בחומרה שלו על פני הבוקס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה אתה לוקח את זה אישית? אף אחד פה לא נגדך.

ואני בטוח שהחומרה של PS3 חזקה יותר משל זו של X360, אבל כX360 היא עדיין הקונסולה הנמכרת יותר והיא זו שמוכרת יותר משחקים (וזה מה שחשוב), אתה תמשיך לראות משחקים דומים מבחינה גרפית גם בX360 וPS3, ואז היתרון של הPS3 נעלם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

HUBER אל תהפוך לנו לקרירין מספר 2

בחיים שלי לא האשימו אותי בפאנבויזם או בטרוליזם בשום מקום ואני פעיל ברשת מעל 25 שנה - רק פה הרצון לתרום ולהציף מידע מהרשת יכול להיחשב ככזה. אני מנהל זה זמן מה את הדיונים שלי בפורום הזה ובעוד פורום במקביל - ולהגיד לך את האמת? ההבדל ברמת התגובות פשוט שמיים וארץ. אז אני את המסקנות שלי הסקתי ואת הזמן הפנוי המועט שיש לי (אני לא ילד כמו רב הגולשים פה, אני נשוי + קטנטונת) אשקיע במקום בו קהל הגולשים ורמת התגובות יותר תואמות לטעמי. שום דבר לא אישי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בחיים שלי לא האשימו אותי בפאנבויזם או בטרוליזם בשום מקום ואני פעיל ברשת מעל 25 שנה - רק פה הרצון לתרום ולהציף מידע מהרשת יכול להיחשב ככזה. אני מנהל זה זמן מה את הדיונים שלי בפורום הזה ובעוד פורום במקביל - ולהגיד לך את האמת? ההבדל ברמת התגובות פשוט שמיים וארץ. אז אני את המסקנות שלי הסקתי ואת הזמן הפנוי המועט שיש לי (אני לא ילד כמו רב הגולשים פה, אני נשוי + קטנטונת) אשקיע במקום בו קהל הגולשים ורמת התגובות יותר תואמות לטעמי. שום דבר לא אישי.

בהצלחה, שיא הרצינות.

באמת לא יפה מה שאתם עושים פה חבר'ה.. דוגרי.. ואני לא בא לחנך אף אחד... הבנאדם בסך הכל רוצה להביא חדשות מהרשת, ולא משנה אם יש לו PS3 או טמגוצ'י... זה הכרזה (דיי) רשמית, ככה שזה המצב, אז מה אם יש לו PS3? :s05:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל ה360 לא הולכת להעלם בקרוב כי מסתמן שMS מתכננת לעשות סוג של השקה מחודשת שפרויקט נטל יצא

כניראה יכניסו את נטל גם בכל חבילה ויעשו פרסום גדול ומשחקים מתאימים וכל מה שצריך

וזה במקום קונסולה חדשה

גם הPS3 ישאר כניראה הרבה זמן בשטח והוא גם בנוי לזה אם ארד דיסק ובלו רי בכל חבילה

אבל בנוגע להכרזה של EA אני רואה את זה אחרת

לדעתי זה יותר קשור לאפשרויות האכסון ופחות לחוזק עצמו כי המכשירים די דומים מהבחינה הזאת

בPS3 פשוט אפשר להכניס הרבה יותר תוכן בHD מאשר ב360 בלי לדלג על לקוחות מסוימים (בעלי 360 קור\ארקיד )

גם הפרימיום והעלית לא חסינים לגמרי

תחשבו לדוגמה על משחקי JRPG אם הרבה סירטוני CG באיכות FHD שתופס 50 גיגה

או משחק כמו פורצה 3 רק אם יותר מכוניות ומסלולים (פרוצה 3 כבר תופס 2 -DL )

או GTA5 אם 3 ערים בגודל של GTA4

זה בעיה גם לבעלי 360 פרימיום עלית להתחיל להתקין את הכל על ארד דיסק קטן יחסית

אבל לאומת זאת בPS3 הכל נכנס על הבלו רי ואם רוצים התקנה לא בעיה לקנות בזול ארד דיסק של ניד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא האשמתי אותך בשום דבר,ומצטער מעומק ליבי אם נפגעת מההערה או מההשוואה שלי.

מה שאמרתי לאו דווקא מבוסס על החדשה הזו,אלא בא אחרי קריאה מעמיקה של התגובות המגוונות שלך במהלך הזמן שלי כאן,ואם אתה לא מסכים עם הדעה שלי או איתי אתה יותר ממוזמן לכתוב ולהסביר..לשם כך המסגרת הזו נקרת "פורום" ו"דיון",או פשוט להתעלם מהערותיי.

בכל מקרה,אין צורך להיעלב ולהגיד שלא תגיב כאן יותר...

ו..אני חייב לשאול..מקווה שלא תיפגע ממני שוב אבל..איך אתה פעיל ברשת מעל 25 שנה,אם הרשת העולמית קיימת רק מ91?(ובארץ מ93 אור סו..)

ולנושא הדיון:מצחיק שהצהרה כזו באה דווקא מEA החכמולוגים,שלא זכור לי שהוציאו משחק באמת מדהים מבחינה גראפית בזמן האחרון..אולי הבעיה נעוצה במפתחת ולאו דווקא בחומרה..? ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצחיק זה. האקס בוקס אומנם כמעט מנוצל עד הסוף אבל עדיין יש לו פטנציאל אדיר ובגלל זה הוא המתחרה מספר אחד של . שתי הקונסולות מראות רמת ביצועים גבוהה ושתיהן לא הולכות למות בזמן הקרוב. האמת אני גם מאמין שמיקרוסופט תשחרר את האקס בוקס הבא (משערים שזה יקרה בסביבות ה2011) היא תמשיך לתמוך באקס בוקס 360 כי הוא עדיין יהיה במצב טוב. כנ"ל לגבי הPS4 שסוני תשחרר.

חוץ מזה, אני מאוד מאוד לא רואה את EA בתור מקור סמכותי היות והם חברה כושלת שמוציאה משחקים ממוצעים, ומשעממים. בשנה האחרונה הם לא הוציאו שום דבר מעניין חוץ מME שזה היה משחק מעולה (אבל קצר מדי). EA הם כולה חברה משנית ולא אמינה. מנצלת את כל הפוטנציאל? פחח קודם שתתחיל בכלל לנצל שמינית מהפוטנציאל.

ד"א אני מדבר רק בתחום הקונסולות, לא מכליל את המחשב. למחשב הם הוציאו את סימס3 שעד כה מצליח, למרות שאני כבר סיימתי לשחק במשחקים כמו זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

MS לא תשחרר שום חדש ב2011 צא מהסרט, ובפעם האחרונה שבדקתי הPS3 הוא המתחרה העיקרי של הXBOX לא להיפך אבל ניחא.

אין שום סיבה להוציא קונסולה חדשה, נגמר המרוץ לגראפיקה הטובה ביותר, הגראפיקה הגיעה למצב שהיא כבר לא פאקטור רציני, במיוחד במשחקי קונסולה, כולם מנסים לחדש(או לחקות את הWII) , אין שום סיבה כלכלית שבעולם להוציא קונסולה חדשה, במיוחד עם אחוז החדירה של הXBOX.

MS רוצה שבכל ביית יהיה , והיא דוחפת כל דבר אפשרי שזה יעבוד, השכרת סרטים, , הורדות דיגיטאלית של כל דבר אפשרי, סנכרון עם רשתות חברתיות, IPTV, VOIP ומה לא, הדברים האלה יתפסו נתח שוק רציני רק אולי בעוד שנתיים, להוציא קונסולה נוספת זה לזרוק את המילארדים שהיא שפכה על ה360 לפה.

הבטחה אישית שלי - ממני יותר לא תשמעו בפורום . היו שלום ותודה על הדגים.

אם הייתי יודע שהתפילה תתגשם הייתי מבקש דייט עם סקרלט ג'והנסון...

בכל מקרה EA הם לא פקטור עם כל הכבוד, במיוחד פטריק, אויי לי המנהל הכללי של DICE אמר משהו, וגם אם כן, 3 שנים לנצל פלטפורמה עם התמיכה המטורפת שMS נותנת למפתחים זאת הפתעה לא קטנה, עם איכות הSDK של MS הייתי מצפה מזה להגמר עוד בשנה הראשונה, ומאיך שMass Effect 2 נראה על ה360 יחסית לראשון, אם כל משחק יראה ככה על ה360 והPS3 אני לא צריך קונסולה חדשה ב20 שנה הקרובות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...