התקשורת בכלל לא בעד קדימה... מה פתאום?... - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התקשורת בכלל לא בעד קדימה... מה פתאום?...

IG

Recommended Posts

אז מה אתה רוצה?

לתת רק לקבוצה קטנה את האפשרות להתחתן ולקבור את האפשרות בשביל השאר?

אם היו מעבירים את החוק הזה, לא היו משנים אותו ולא היו מוסיפים אליו את שאר מנועי החיתון. ביתיינו רוצה חוק שיכלול את כולם.

גם אני רוצה חוק שיכלול את כולם. רק מה, עם הקואליציה וההסכם הקואליציוני הנוכחי זה לא הולך לקרות.

נכון להיום, מבחינת הרבנות, עד לא יהודי עד שתוכיח אחרת. במסגרת הצעת החוק שהועלתה, מי שלא היה רוצה להתחתן ברבנות, יכול היה לעשות כן. האוכלוסיה היחידה לה החוק לא היה עוזר, היא ההומואים והלסביות, אך אני משוכנע שגם ליברמן לא מעוניין לתמוך בהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 64
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אתה אדיוט שמפיץ סיסמאות של קדימה בלי לדעת אפילו מה הקשר בין מה שאתה אומר למציאות.

אחלה רמת דיון יש לך... כל מי שלא חושב כמוך הוא ישר אדיוט. ממש עושה חשק לדון איתך על משהו.

בשביל מה פתחת את הדיון, בשביל שכולם יגידו לך כמה חכם אתה וצודק או בשביל לשמוע עוד דעות וזוויות ראיה?

חשבתי שאתם "הרוסים" (כמו שאתה כל הזמן מתגאה יגאל), יש לכם תרבות דיון גבוהה, מסתבר שיש כאלו שיש להם תרבות דיון ויש כאלו שאין להם, וזה בלי קשר לעדה או מוצא.

ובכל מקרה, מה הקשר סיסמאות של קדימה? ליברמן התנגד להצעה של קדימה לא בגלל שהוא חושב שהיא חלשה מידי ולא מספיק מהפכנית, תלמד את הנושא לפני שאתה מפיץ סיסמאות של ביתינו.

ליברמן התנגד להצעה כי לפי ההסכם הקואליציוני שהוא חתם, לא יהיו נישואים אזרחיים ליהודים בישראל. לא יהיו נישואים לחד מיניים ולא תהיה הכרה בנישואים של פסולי חיתון.

העיקר שהפעם, בבחירות האלו, בניגוד לאיך שהוא היה בבחירות הקודמות, ליברמן הוא לא אחד שמפיץ סיסמאות ואחרי הבחירות שוכח את כל ההבטחות.

נהדר.

נראה אם ביתנו תנסח חוק משלה שיכלול גם הומואים ולסביות וגם כאלה שאינם יהודים שרוצים להינשא ביניהם.

אחלה. יש להם עוד קצת יותר משלוש וחצי שנים - אתה תזכור להקפיץ את הדיון הזה כשזה יקרה?

רק אני אמליץ לך לא למהר לשמור את הכתובת הזו במועדפים....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בידיעות היום יש כתבה של עמוד על ההבטחות של ביתנו, ומה קרה לכל אחת. מעניין שאין משהו דומה על אף מפלגה אחרת, ושכל זה נעשה רק 4 חודשים אחרי הקמת הממשלה. בלי קשר למה ביתנו עשתה או לא עשתה, זו פשוט התנכלות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי. לא לדעתי.

זה אולי 4 חודשים אחרי הבחירות, אבל זה גם 3 שנים אחרי הבחירות הקודמות, ו-5 וחצי שנים אחרי הבחירות הקודמות קודמות.

זה הפך כבר לשיטה עבור ליברמן.

בכל מערכת בחירות הוא מזהה את הנושא החם, קופץ עליו, מתלהם, מבטיח דברים שהוא יודע שלא ניתן להעביר ונוטש אותם יום אחרי שהמצביעים שלו נותנים לו את הקול.

אתה זוכר מה היה הנושא המרכזי שלו בבחירות הקודמות? אני אזכיר לך - שלטון החוק והמלחמה במשפחות הפשע. הוא הבטיח לשבור להם את העצמות, לחזק את המשטרה (הוא, הנאשם בשחיטות ובהכאת ילדים יחזק את המשטרה) ולהחזיר את הביטחון לאזרח.

הוא הצליח בבחירות. מה הצליח - הביא אותה ב-11 מנדטים. זה כמעט 10% מהקולות הכשרים.

ו... מה עשה? חיזק את המשטרה? הקים יחידה מיוחדת ללוחמה במשפחות הפשע יחד עם מס הכנסה? הציג תוכנית למלחמה בפשע?

יוק.

אבל כשהוא, בתור מפלגה שרוב המצביעים שלה ימניים שרצו לראות את אולמרט הולך הבייתה (כנראה), נקרא לבוא ולהציל את הממשלה הזו שעמדה על כרעי תרנגולת, הוא בכיף נכנס, עם ה-11 מנדטים שהוא קיבל, להיות שר לאיומים אסטרטגיים - והממשלה הזו שרדה יותר מהממשלות שקדמו לה.

בשביל זה הוא נבחר? להיות חבר חסר השפעה עם משרד שנבנה בשבילו בממשלה של אולמרט?

על מה הוא רץ בבחירות האלו תגיד לי, מה היה המצע שלו?

ממשל נשיאותי עם שרים מקצועיים (מצחיק, לא? הוא היה פשוט ראש המוסד והקצין מודיעין ראשי, שהוא היה ממש שר מקצועי כשהוא קיבל את המינוי לשר לאיומים אסטרטגיים)

שינוי שיטת הממשל

ברית הזוגיות

ו... חוק הנאמנות.

שוב - אותה רטוריקה - לזהות מה עכשיו חם אצל הציבור, מה יביא מנדטים הפעם (חוק הנאמנות שלו, שהוא יודע שלא ניתן להעביר), לנטוש את כל ההבטחות שלו מבחירות קודמות, ולהציג מצג מתלהם.

הרי היו לו כבר 11 מנדטים בכנסת הקודמת - למה הוא לא הציע את כל הצעות החוק האלו אז?

אז מה, זו לא סיבה טובה לכתבה של ידיעות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חשבתי שאתם "הרוסים" (כמו שאתה כל הזמן מתגאה יגאל), יש לכם תרבות דיון גבוהה, מסתבר שיש כאלו שיש להם תרבות דיון ויש כאלו שאין להם, וזה בלי קשר לעדה או מוצא.

אה סליחה, הוא לא מגיע למפגשים שלנו "הרוסים" כבר הרבה זמן,

כנראה שהוא זקוק לקורס רענון. :P

בכל אופן, אני אישית לא בחרתי ב"ישראל ביתנו" בבחירות האחרונות ובדיוק

בגלל דברים כאלה אני שמח שעשיתי זאת(ולא, לא הצבעתי קדימה ואני למעשה ימני בדעותיי).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מור, בהודעה ההיא עניתי ככה לא כי אני לא רוצה לשמוע דעות- אנ רוצה לשמוע דעות שקשורות לנושא- והוא אפילו לא קרא את הכתבה... ובכול התגובות שלו הוא מציג את כל הסיסמאות והשקרים של השמאל...

אגב, איפה בדיוק התגאתי בתרבות הדיון שלי וקשרתי את זה לעבודה שאני "רוסי"?

וזה לא סיבה טובה. בכול זאת, מספר המנדטים שלא לא כזה גבוה והוא תלוי בצורה רבה במפלגות אחרות שלא תמיד תומכות בחוקים האלה. בנוסף, בכמה תחומים הוא כבר יכול להתעסק במקביל? ליברמן הוא שר החוץ בזמן משבר קשה עם ארה"ב... תן לו עוד חצי שנה לפני שאתה קוטל אותו. בכול את, הוא לא היחיד שהבטיח ולא קיים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

IG

ביום ההצבעה ולפניו דוד רותם התראיין בכל תוכנית אקטואליה אפשרית ברדיו,

הוא אמר חד משמעית שזה חוק מצויין אבל שהם לא יכולים להצביע בעדו בגלל הסכמים קואליציונים.

כמובן שגם קדימה יצאו כאן קטנים במיוחד עם חוק שכל מטרתו היא להביך את ביתנו

(שגם ברור שהסיבה שהם הצביעו נגדו כשהיו בממשלה היא ש"ס).

אין ספק שישראל ביתנו מנצלים בצורה יוצאת דופן את הזכרון הקצר של הציבור,

אין להם בעיה להבטיח מה ש"טרנדי" ולזנוח את זה רגע אחרי הבחירות.

מעניין מה יהיה המצע בבחירות הבאות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לרוב האנשים מברית המועצות לשעבר אין תרבות דיון, מכוון שהם חיו תחת משטר דיכוי שאחד המאפיינים המרכזיים שלו היה חוסר סבלנות לדעות של אחרים, ולא היה בו בכלל תרבות דיון פוליטי

ליברמן הוא דוגמה למופת לכך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם לא זונחים שום דבר.

פשוט אחרי שהשמאל עושה דה-לגיטימאציה לכל מה שהיוצא מהמפלגה הזו (בלי קשר לטוב או לא) ובג"צ (הידוע בנייטראליות שלו) לועג להצעות שלהם (במקום ביקורת בונה או פשוט תשובה של "כן"\ "לא"), הם לא יכולים לעשות הרבה. בגלל הנ"ל כל מי שתמוך בחוקים שלהם (גם אם הם טובים ונכונים) נתפס כמשוגע.

זה לא ליברמן רוכב על טרנדים... המצע שלו די קונסיסטנטי (מה המילה בעברית? :P) במשך השנים... יועצי התקשורת בוחרים להדגיש חלקים ממנו לפני הבחירות (הצעת הטרנספר של שליברמן ובחינה מחדש של זכויות הלא מתגייסים- הידועים בכינוי חוק הנאמנות קיימים כבר איזה 10 שנים)...

מי שכן רוכב על טרנדים זה חצי מהכנסת- ומי שיוצר אותם זה השמאל... הרי זה לא סתם שמכול המפלגות ההזויות בכנסת, הכי כיף לצחוק על ה"רוסים"...\

לרוב האנשים מברית המועצות לשעבר אין תרבות דיון, מכוון שהם חיו תחת משטר דיכוי שאחד המאפיינים המרכזיים שלו היה חוסר סבלנות לדעות של אחרים, ולא היה בו בכלל תרבות דיון פוליטי

ליברמן הוא דוגמה למופת לכך

אבל למה אתה שוב מז^& בשכל?

ליברמן הגיע לארץ לפני איזה 30+ שנים בגיל צעיר... אפשר לחשוב שהוא שרת בקג"ב :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי ויקיפדיה

http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%90%D7%91%D7%99%D7%92%D7%93%D7%95%D7%A8_%D7%9C%D7%99%D7%91%D7%A8%D7%9E%D7%9F

הוא עלה בגיל 20 - דבר שאומר שהוא קיבל חינוך שהיה נהוג בברית המועצות ונחש מה?

שחינוך שקיבלו בברית המועצות אין שום איזכור לסבלנות או דמוקרטיה או לפלורליזם

אבל למה אתה שוב מז^& בשכל?

מה אמרנו על תרבות הדיון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם לא זונחים שום דבר.

פשוט אחרי שהשמאל עושה דה-לגיטימאציה לכל מה שהיוצא מהמפלגה הזו (בלי קשר לטוב או לא) ובג"צ (הידוע בנייטראליות שלו) לועג להצעות שלהם (במקום ביקורת בונה או פשוט תשובה של "כן"\ "לא"), הם לא יכולים לעשות הרבה. בגלל הנ"ל כל מי שתמוך בחוקים שלהם (גם אם הם טובים ונכונים) נתפס כמשוגע.

זה לא ליברמן רוכב על טרנדים... המצע שלו די קונסיסטנטי (מה המילה בעברית? :P) במשך השנים... יועצי התקשורת בוחרים להדגיש חלקים ממנו לפני הבחירות (הצעת הטרנספר של שליברמן ובחינה מחדש של זכויות הלא מתגייסים- הידועים בכינוי חוק הנאמנות קיימים כבר איזה 10 שנים)...

מי שכן רוכב על טרנדים זה חצי מהכנסת- ומי שיוצר אותם זה השמאל... הרי זה לא סתם שמכול המפלגות ההזויות בכנסת, הכי כיף לצחוק על ה"רוסים"...\

יותר טוב, יועצי התקשורת בוחרים להדגיש מה שהם רוצים, אבל ליברמן עקבי בדעות שלו והמצע לא משתנה הרבה.

בגלל זה הוא תומך במשטר נשיאותי עם שרים מקצועיים, אבל לא מפריע לו לכהן כשר התחבורה או השר לאיומים אסטרטגיים (שזה משרד שלא היה קיים עד אליו, כלומר לא רק שאין שום מצב שהוא שר מקצועי במשרד הזה, זה משרד מיותר שלא צריך בכלל במשטר מקצועי).

אבל אתה בוחר למה להתייחס בתגובות שלך. מה עם העובדה שהוא יושב בממשלה עם ש"ס? מה עם העובדה שהוא ישב שנה וחצי בממשלת אולמרט?

כנראה שיועצי התקשורת שלו עושים עבודה די טובה אם זה התדמית שיש לו, ולא רק "בבחירת" מה "להדגיש" מתוך המצע העקבי שלו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הישבה בממשלה של אולמרט עם כל מה שהוא עשה זה באמת פאשלה, אבל מתי הוא אמר שהוא לא ישב עם ש"ס (או כל אחד אחר חוץ מהערבים אולי)?

ואיך אתה רוצה שהוא יקדם חוק כלשהו כשהוא לא בממשלה (שר)? ברגע שיהיו פה שרים מקצועיים הוא אמור להתפטר. לפני זה זה חסר טעם.

איומים אסטראטגייה זה סתם משרד מונפץ ותחבורה זה לא בדיוק מיקצוע (לפחות לא מכיר מישהו בכנסת שיש לו קשר מקצועי לתחבורה...)- אבל זה "סיבה" לישיבה שלו בממשלה- מקום שממנו הוא יכול להשפיע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מבין בכלל מה זה משטר נשיאותי ושרים מקצעיים?

מה הקשר ח"כ עם נסיון בתחבורה בשביל שר התחבורה?

כל הרעיון ש... תקשיב טוב, חזק חזק, לא חברי כנסת יהיו שרים, אלא.... אנשים מקצועיים.

כל הרעיון של צורת ממשל כזו היא שלא פוליטיקאים יהיו שרים.

ואם הוא תומך בזה, לא צריך להיות שר בשביל להשפיע ולקבל החלטות - בשביל זה יש לו 15 חברי כנסת.

שיהיה חבר קונגרס, כמו שעושים במשטרים נשיאותיים - וידאג להשפיע משם.

אתה יודע - כמו שהוא דוגל - הפרדת ראשויות בין הראשות המבצעת לראשות המחוקקת...

אני נגד הרעיון של שרים מקצועיים, אני חושב שזו צורת ממשל לא טובה, ושבשביל החלק המקצועי יש לך מנכ"ל משרד מקצועי, ויועצים, ושר צריך להיות פוליטיקאי, עסקן - בולדוזר.

אבל ליברמן חצה כבר את הגבול - להגיד שאתה מקדם דבר אחד, אבל לעשות מדיניות הפוכה לחלוטין. העיקר שאתה מצליח להסביר את זה לעצמך ולחשוב שהוא אלוהים.

בארץ אבל יש תהליך אחר - ח"כ, אחד מ-120, זה כבר לא מגניב, לא נחשק, לא טוב מספיק לאנשים כמו ליברמן.

מגיעים לך כל מיני אנשים שעוד לא עשו הרבה במישור הציבורי, שרק הרגע הפכו להיות פוליטיקאים, כל מיני בוגי יעלונים, אבישי ברוורמנים, מירי רגבים או יוסי פלדים, ואם הם לא שרים - זה לא מספיק. יכול להיות שהם באמת מוכשרים, שהם אנשים מאוד מרשימים ויש להם הרבה מה לתרום, אבל ראבק - כרגע נבחרת, מה - ח"כ זה השפלה? קדנציה אחת בתור ח"כ פשוט זה יותר מידי? תעבוד בוועדות, תגיש הצעות חוק (לשר אסור להיות חבר בוועדות - אז למה הוא ח"כ?) אולי אפילו תקבל איזה ראשות ועדה במהלך הקדנציה - תקדם את מה שחשוב לך - עזוב רגע את הוולו, הנהג והמזכירה השלישית.

העובדה שבוגי יעלון היה נעלב אם הוא לא היה שר בלי תיק וזה שהוא, בקדנציה הראשונה שלו בחיים הציבוריים, כבר סגן ראש הממשלה - אומרת משהו על המערכת הפוליטית שלנו.

העובדה שאבישי ברוורמן הולך להתמודד על ראשות העבודה - אחרי 4 שנים במפלגה... הוא טירון במפלגה כרגע...

צורת הממשל בישראל צריכה ניעור. אבל מה שיותר צריך ניעור זה המנטליות של הממשל ושל הציבור בישראל. צריך ללמד פה סבלנות.

בחירות יש פעם ב-4 שנים, ולא צריך משאל עם או אי אמון או הדחות באמצע. לתת לממשלה שנבחרה, כל ממשלה, 4 שנים לעבוד, ובסוף לשפוט אותה - או שהיא עפה הבייתה על טיל טומהוק כמו שהגשש אומרים, או שיש להם מנדט לעוד 4 שנים.

בארץ, איך אומר הסטיקר עם התמונה של אחמניג'ד? "לי עוד שנתיים יש אטום, לכם עוד שנתיים יש בחירות".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...