פרטים חדשים על Max Payne 3 - עמוד 3 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פרטים חדשים על Max Payne 3

Domovoi

Recommended Posts

• תגובות 205
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

וואלה אני לא מדיימין לעצמי פיין במשחק צבעוני... אם הם רצו לעשות את המשחק באזור כזה.. שיעשו אותו שחור לבן זה יהיה הרבה יותר עדיף לדעתי....

בנתיים מה שנראה שממקס פיין לא נשאר דבר ואנחנו מקבלים עם עלילה סגורה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צריך להביא שינוי למשחק, בעיקר בגרפיקה. אני מקווה שכמו שאני רואה עלילה מהתמונות, ככה היא גם תיהיה. (תהרגו אותי איך אני עושה את זה).

פיספסת את כל העניין של המשחק-יש הרבה משחקים של FPS הייחודיות של מקס פיין זה האופי של המשחק=פילם נואר והבנייה שלו כמו עם קטעי מעבר-בזה שעשו אותו צבעוני כמו כל משחק אחר-ושינו לגמרי את האישיות של הדמות הראשית פשוט הרסו את המשחק.. :bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מקומם אותי שאומרים שהמשחק גרוע! למה? בגלל שהוא חוזר על עצמו? באותה מידה אני יכול לאמר ש חוזר על עצמו!

FC2 הוא המצאה גאונית! כמו שהתלהבו מהראשון בזמנו, כך צריך להתלה מהשני בזמננו. הגרפיקה מדהימה, שלא נדבר על משחקיות, רעיון כללי........אדיר.

אני חייב להגיב על זה פשוט חייב...FC2 משחק שנהיה משעמם אחרי חצי שעה משחק זה לא משחק... אני לא רוצה להוציא 250ש"ח על משחק שכל דבר שלא תעשה בו חוזר על עצמו... אין שום חידוש, כל משימה אותו דבר. זה נקרא משחק זול שאפשר שמעניין לשחק בו שעה שעתיים גג.

עניין של גראפיקה זה ג'ימיק ומשחקיות גם לא משהו...

עכשיו תאר לעצמך משחק כמו WOW שמכניסים לשם אקדחים הזוי לא?? לא מתאים למשחק..

או תקח את MAFIA ותעשה אותה עם חלליות זה לא יהיה אותו דבר.. אנשים רוצים המשך לג'אנר ולא משחק זול ונוצץ.

יש משפט חכם: "לא כל דבר שנוצץ זהב"

ופה הרסו לגמרי את המשחק עם הציבעוניות שלו, פילם נואר פשוט לא יכול להיות צבעוני כמו שהם עשו את זה. זה לא זה חד וחלק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עד שלא ראיתי את התמונות מהמשחק לא יכולתי להאמין שהמשחק יצא כל כך מעפן, ואז כשראיתי אותם

כל התקווה שהייתה לי נמוגה, נראה לי שאפילו אם תצא גרסה לPC אני לא אשחק בכותר הזה כי הוא לא קשור

בכלל לשניים הקודמים, בקיצור אסון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמנם אומרים שמשחקים זה עניין של טעם, אבל כאן זה כאילו אתה טוען שכדור הארץ שטוח!

קודם כל...

בGTA המשימות לא חוזרות על עצמן בדיוק. (בניגוד לFC2 שבו כל פעם אתה צריך לפוצץ משאית מוגנת שעושה פטרולים לפחות 10 פעם)

הגאונות בFC2 הוא האופן המגעיל והחולני שניצלו את המיתוג של FC, קודם כל העובדה שאין קשר עלילתי או באופי המשחק.

וגם האופן שמבקרי משחקים שחקו כמה דקות מהנות ולא שמו לב שהמשחק הוא מיץ של זבל רקוב בשקית של פראדה. (וככה הוא לא קיבל ציון ממוצע של 40)

זה שהגרפיקה טובה זה לא אמור לעניין בכלל כל עוד לא כיף לשחק ואין עניין עלילתי לשחק.

וזה מה שיכול להיות לגבי מקס פיין:

אמנם כאן הדמות עדיין תיהיה מקס (בניגוד לFC2)

כל האווירה העלילה והדראמה התהפכו כליל.

מה שמופת לדעתי בMP2 היה שהעלילה הייתה מופתית בקנה מידה ספרותי, האווירה הייתה מופתית בקנה מידה קולנועית והמשחקיות הייתה מאוד כייפית ולא כבדה ומסורבלת.

וכל האלמנטים האלה מביאים למשחק מופת שלא נשכח בלב של כל מי ששיחק בו.

הדבר היחיד שיכול להשאר במקס פיין 3 זה המשחקיות וסיכוי אפסי לעלילה.

ולפי מה שראיתי ב4GTA לא אתפלא אם יהיה יריקה בפרצוף של כל מי שקנה את המשחק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמנם אומרים שמשחקים זה עניין של טעם, אבל כאן זה כאילו אתה טוען שכדור הארץ שטוח!

קודם כל...

בGTA המשימות לא חוזרות על עצמן בדיוק. (בניגוד לFC2 שבו כל פעם אתה צריך לפוצץ משאית מוגנת שעושה פטרולים לפחות 10 פעם)

הגאונות בFC2 הוא האופן המגעיל והחולני שניצלו את המיתוג של FC, קודם כל העובדה שאין קשר עלילתי או באופי המשחק.

וגם האופן שמבקרי משחקים שחקו כמה דקות מהנות ולא שמו לב שהמשחק הוא מיץ של זבל רקוב בשקית של פראדה. (וככה הוא לא קיבל ציון ממוצע של 40)

זה שהגרפיקה טובה זה לא אמור לעניין בכלל כל עוד לא כיף לשחק ואין עניין עלילתי לשחק.

מה שמופת לדעתי בMP2 היה שהעלילה הייתה מופתית בקנה מידה ספרותי, האווירה הייתה מופתית בקנה מידה קולנועית והמשחקיות הייתה מאוד כייפית ולא כבדה ומסורבלת.

וכל האלמנטים האלה מביאים למשחק מופת שלא נשכח בלב של כל מי ששיחק בו.

ולפי מה שראיתי ב4GTA לא אתפלא אם MP3 יהיה יריקה בפרצוף של כל מי שקנה את המשחק.

כל מילה בול.. מסכים אם כל מה שאמרת אבל לא מבין למה חשבת שבGTA המשימות חוזרות על עצמם.

התכוונתי לFC2 ושיניתי אל מנת שאנשים אחרים לא יתבלבלו אבל תחלס גם נהיה מאוס אחרי SA ואפילו VICE CITY...

לגבי MP3 אין שום ספק שהמשחק יצא מעפן בגלל שהוא לא ממשיך את הג'אנר המקורי.. לכן לא משנה כמה הגרפיקה אפקטית והמדבר יהיה יפה זה לא יהיה משחק טוב לשם MP3 אולי ל או לFC או איזה CRYSIS אבל לא למקס פיין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

GTA 4 היה נחמד, לא יותר מזה. לגירסה של הקונסולות הייתי נותן 8, לגירסה של המחשב 6 כי הפורט היה גרוע. לפי איך שזה ניראה המצב פה לא יהיה יותר טוב אז אני מהמר שהמשחק הזה לא יהיה שווה יותר מ 6/10.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ידעתי שהוציאו פרטים חדשים על העלילה חוץ מהמקום של המשחק והגיל של מקס... על הגראפיקה עוד אפשר לדבר...

בכל מקרה גם אני לא ממש אופטימי בקשר לשינויים האלה אבל לכו תדעו אולי תהיה הפתעה כלשהי... :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדבר הכי הגיוני שהם יכולים לעשות זה בתחילת המשחק להגיד:

מקס פיין שלנו נהיה נרקומן

ומשתמש קבוע ב LSD לכן הגראפיקה כזאת

הוא באמת נהיה נרקומן במשחק השלישי, זה מכל המשככי כאבים שהוא לקח בשני המשחקים הקודמים :silly: (אני רציני לגמרי)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...