פרטים חדשים על Max Payne 3 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פרטים חדשים על Max Payne 3

Domovoi

Recommended Posts

• תגובות 205
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

ציפיתי שאחרי מה שקרה עם GTA4 הם ישפרו את העבודה שלהם לא יעשו אותה יותר גרוע :nono: אני אפילו לא הולך לבדוק על המשחק הזה יותר, הוא יהיה זבל שיקבל ציון גבוה בגלל השם שלו ובגלל המפיצה/מפתחת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שכבר כתבתי בזמן ההכרזה על המשחק,הוא יהיה סביר,ואולי אפילו טוב,אבל לא מקס פיין אמיתי.

עם כל הכבוד וההערכה שלי לרוקסטר ולמשחקיהם,מי שהפכה את MAX PAYNE לקאלט שהוא היא אך ורק REMEDY,ובלעדיהם הסדרה פשוט לא תהיה אותו הדבר..

אם אכן המשחק לא יצא למחשב,יהיה עוד יותר עצוב..לא ברור לי עד עכשיו למה משחקים מסויימים לא יוצאים למחשב..שהרי החברות משקיעות מינימום הכרחי בכדי לעשות פורט מקונסולה,ויש להן פוטנציאל רווח עצום(כי בעלי מחשב יש הרבה יותר מבעלי כל הקונסולות יחד..זה שרובם לא יקנו את המשחקים לא אומר שאין פוטנציאל כלשהו)

בכל מקרה אפשר להתנחם בעובדה שALAN WAKE מתקדם(בערך) ונראה טוב מתמיד עם כל פיסת מידע ומשחקיות..ALL HAIL REMEDY!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מקס פיין ת.נ.צ.ב.ה (תיהיה נשמתו צרורה בצרור החיים)

המידע הזה גורם לי תחושה ממש מגעילה שיהיה עוד משחק גרוע כמו farcry2. (שם נחשק למשחק גרוע)

לפחות עכשיו אני יודע יכול לקרות בניגוד בFC2 שלא ידעתי שאקבל יריקה בפרצוץ מהיוצרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שכבר כתבתי בזמן ההכרזה על המשחק,הוא יהיה סביר,ואולי אפילו טוב,אבל לא מקס פיין אמיתי.

עם כל הכבוד וההערכה שלי לרוקסטר ולמשחקיהם,מי שהפכה את MAX PAYNE לקאלט שהוא היא אך ורק REMEDY,ובלעדיהם הסדרה פשוט לא תהיה אותו הדבר..

אם אכן המשחק לא יצא למחשב,יהיה עוד יותר עצוב..לא ברור לי עד עכשיו למה משחקים מסויימים לא יוצאים למחשב..שהרי החברות משקיעות מינימום הכרחי בכדי לעשות פורט מקונסולה,ויש להן פוטנציאל רווח עצום(כי בעלי מחשב יש הרבה יותר מבעלי כל הקונסולות יחד..זה שרובם לא יקנו את המשחקים לא אומר שאין פוטנציאל כלשהו)

בכל מקרה אפשר להתנחם בעובדה שALAN WAKE מתקדם(בערך) ונראה טוב מתמיד עם כל פיסת מידע ומשחקיות..ALL HAIL REMEDY!

הרבה אנשים שיש להם קונסולה יש להם גם מחשב, ומאותו קהל יש לא מעט אנשים שאם תתן להם גירסת (שתפרץ כמובן) יעדיפו להוריד אותה ולא לקנות את המשחק לקונסולה - הנה איבדת קבל יעד שכנראה היה רוכש את המשחק. אם אחוזי הפירטיות כיום במחשבים אפילו להשקיע בפורט לפעמים לא כדאי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ת.נ.צ.ב.ה.ו(תהיה נשמתו צרורה בצרור החיים הוירטואליים)

מה הם חושבים לעצמם לעזאזל? ברזיל? מה עוד? אולי יהיה מיניגיים שמקס יצטרך לעשות קרב ריקוד(סמבה) עם האויבים שלו?

רק להסתכל על הקונספט ארט..זה פשוט זלזול במעריצי הסדרה..הכל צבעוני ויפה..ממש יופי,אני מניח שזה אומר שכל סגנון הפילם-נואר הולך לקיבינימט..

HUBER-אתה צודק אבל לא לגמרי..למה נראה לך שרוב גרסאות המחשב של משחקים יוצאות כמה חודשים אחרי גרסאת הקונסולות? כי הם עושים בה שיפורים כלשהם? ממש לא..מדובר בצעד הגנתי כנגד אותה הבעיה אותה הזכרת..המשחק יוצא קודם לקונסולות,וכל אותם הגיימרים שמתים לשחק במשחק קונים אותו..ולאחר מכן הוא יוצא למחשב,כשמי שעוד לא קנה אותו לקונסולות סביר שלא יעשה זאת גם הלאה..וכך ישנו גם ניצול של שוק המחשב האישי וגם התגוננות מפני בעיית הפיראטיות יחדיו!

אז אתם רוצים להתגונן? תוציאו משחקים למחשב שנה אחרי שיצאו לקונסולות מצידי..אבל תוציאו אותם,ראבק!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל למה להרוס משחק שהצליח כל כך טוב אני בטוח שלמקס פיין יש ויהיו יותר מעריצים מאשר ל ALAN WAKE...עכשיו כל אלו שקנו באמת את המשחקים האלו בעבר יתאכזבו אם זה לא יגיע למחשב.

אנשים שמעריכים ויש מספיק כאלו, קונים משחקים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל למה להרוס משחק שהצליח כל כך טוב אני בטוח שלמקס פיין יש ויהיו יותר מעריצים מאשר ל ALAN WAKE...עכשיו כל אלו שקנו באמת את המשחקים האלו בעבר יתאכזבו אם זה לא יגיע למחשב.

אנשים שמעריכים ויש מספיק כאלו, קונים משחקים.

בעולם שולט הכסף .בשביל כסף הורגים, אונסים, שופכים דם, משפילים, עושים אנשים נכים והורסים שם של יצירת מופת ואלו הם רק הסעיפים הראשונים ברשימת-"HOW TO MAKE A LOT OF MONEY,

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תמיד אותו סיפור, הסוף ידוע מראש.

למפתחת המקורית אין בעלות על השם אלא למפיצה,

המפיצה מפציצה בהבטחות על משחק המשך ומה שאנו מקבלים בסוף זה יצור כלאיים חסר נשמה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הם חושבים לעצמם לעזאזל? ברזיל? מה עוד? אולי יהיה מיניגיים שמקס יצטרך לעשות קרב ריקוד(סמבה) עם האויבים שלו?

אולי התכוונת לקפוארה במקרה? :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה עושה רושם של מקרה קלאסי של סחיטת כסף ממותג מוכר.

זה בקלות היה יכול להיות משחק חדש, כותר חדש לגמרי ואולי אפילו מוצלח למדי (אין מה לעשות, דמות של אנטי-גיבור מסוקס ומדמם זה תמיד דבר שימשוך קהל מעריצים :)). אבל כותר חדש לגמרי מביא פחות רווחים יחסית לחליבה של משהו שהיה מוצלח בעבר..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...