צריך הצעות לשיפור האתר ZAP. יש לי הכח להשפיע. - עמוד 4 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריך הצעות לשיפור האתר ZAP. יש לי הכח להשפיע.

alex.turovsky

Recommended Posts

• תגובות 71
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מה הקשר :s05:

תכתוב שניה "מסך" בזאפ, ותראה מה אתה מקבל.

יש שם טיפול באקנה אבל לא מסכי מחשב!!

תכתוב LCD בזאפ, ותראה מה תקבל.

יש שם תוספי לספורטאים אבל לא מסכי מחשב!!

עברתי על התוצאות ואני לא מבין מה הבעיה שלך איתן.

אתה סתם דמגוג בשקל.

מופיעה שם הקטגוריה "תוספי לספורטאים" עם פריט אחד, שבאופן מפתיע מכיל את המילה LCD ולכן מופיע בתוצאות. זאת לעומת 947 פריטים בקטגוריה "טלויזיות".

אז דיי עם הדמגוגיה, החיפוש עובד מצויין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי הם צריכים לעבוד קצת על איכות התוכן שלהם, בין אם זה לחייב משווקים למלא את כל פרטי המוצר.

נמאס לי לעבוד בשתי חלונות אחד בשביל ZAP והשני בשביל כדי למצוא את המוצר, כי רוב הפרטים של המוצרים פשוט לא רשומים לכן גם לא ניתן לבצע סינון אפקטיבי לפי הפרמטרים שמענינים אותי.

זה מאוד חשוב כי החוזק של האתר הוא בסינונים הללו, מכיוון שלא כולם מבינים עניין לאומת זאת הצצה אחת בפרמטרים המובילים הרשימת הסינונים יכולה לתת מושג כללי לגבי השאלות שהם צריכים לשאול לפני הקניה (אם אפשר גם לשפר את המסך יהיה טוב)

כמו כן שולבו שם מדריכי קניה מיותרים לחלוטין, שמכילים מידע כללי שלא מעניין אף אחד בזמן קניה, אם כבר שמים מדריך רכישה אז לא צריך סקירה טכנולוגית מה זה LCD ומזה CRT אלא מה היתרונות והחסרונות.

מעבר העיצוב של האתר קצת לא נוח ויש הרבה מוצרים ש"פג" התוקף שלהם, אולי לשלוח למשווק את רשימה של המוצרים שלו כל חצי שנה ולדרוש לעדכן את הזמינות שלהם.

כמו גם ברשימת המוצרים יש הרבה מידע מיותר, כמו טווח מחירים: 3000-5000 כאשר ליד יש השוואת מחירים בחנויות 4200-6700

ובכלל יש פה עודף פרטים שלא מאורגן ולא נוח לקריאה, לדעתי להעיף את זה ולרשום רק פרטים רלונטים כמו משווק דגם מחיר ועד 4 קריטריונים עיקרים נוספים

ולתצוגה של השאר אולי אפשר להשתמש בדבר הזה כמו בעמוד הראשי של הפרסומות שכשמרחפים מעל האפשרות היא מוצגת במסגרת הגדולה

אז שם ניתן יהיה להציג תמונה יותר גדולה של המוצר ורשימה מסודרת של כל המאפינים שלו.

עבור לתצוגה של זה נחמד, אבל עדיף היה להוסיף אפשרות להשוואה בין מוצרים, כלומר לסמן מוצרים מענינים ואז להכנס למסך השוואת מאפינים.

יהיו עוד הרבה אבל לא קופץ לי עכשיו כלום לראש כי די מזמן לא נכנסתי לשם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 7 חודשים מאוחר יותר...

הקפצה:

לאחרונה (כבר מספר חודשים) יש בזאפ איזה שהוא באג במנוע הסינון, המקשה מאוד על החיפוש.

בלחיצה על מספר כפתורי הסינון באת חיפוש - כל השדה של הסינון מתאפס... יש כאן עוד מישהו שנתקל בבעיה הזאת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מאיפה אתה יודע מה היה בכמעט שנה הזאת מאז שהנושא נפתח? (אגב radioactive WTF הקפצת את הנושא הזה מיוני 2009 :kopfpatsch:)...

הפגישה ההיא בוטלה כי אנשים לא רצו להגיע לפגישה ופחדו (אתה יודע, מהסוג של רמבו מאחורי מסך , קרמבו לפני מסך) . . .

אני דווקא בקשר עם מי שרלוונטי וכל מה שאמרתם הועבר והיה מעקב אחרי הנושא הזה. מה עשו עם זה, לא מעניין אותי.

העיקר אני הבאתי את דבר העם לגורם הלרוונטי בהנהלה ועמדתי במילתי.

אגב, הפגישה בוטלה אבל הם עמדו במילתם ושלחו ל-10 מבקרים נבחרים תעודת הוקרה על..טוב זה רשום שם.

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה בודק QA, מה בדיוק בדקתי? מה שהיה פה באתר עם REIMAGE זה היה בודקי QA בחינם בחסות האתר, אז אל תתחיל איתי.

אני רוב חיי רושם למען הגולשים כדי לשתף ידע ואז אתה בא וצוחק? תתבייש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי, חסר להם מנגנון אמינות. כלומר מלא פעמים אתה נכנס רואה מוצר, מחיר טוב מאד, כשאתה בא לקנות אתה מגלה שהוא לא קיים בתצורת העיסקה המוצעת.

אם היה אפשר לתת לחנויות האלו "נקודות אי אי אמינות" זה היה סבבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא כזה משנה עכשיו כי כבר קם ל-ZAP מתחרה שלקח להם המון לקוחות שלא היו מרוצים מאותם דבריםש עלו כאן ובעיקר מעניין הביקורות הבעייתי(זאפ הטענה הייתה שזאפ העלו מלא ביקורות שליליות ולא העלו חיוביות לגבי חנויות מסויימות).

www.kama.co.il

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה בודק QA, מה בדיוק בדקתי? מה שהיה פה באתר עם REIMAGE זה היה בודקי QA בחינם בחסות האתר, אז אל תתחיל איתי.

אני רוב חיי רושם למען הגולשים כדי לשתף ידע ואז אתה בא וצוחק? תתבייש.

נדפקת?

המבצע שהיה ל-REIMAGE עם גולשי האתר היה QA בתמורה להשתתפות בהגרלה, והכל היה גלוי וחשוף. מה רע בזה?

אתה זה שפתח פה דיון עם "הצעות לשיפור האתר" כביכול במסווה של "ZAP אנשים נחמדים ורוצים לדעת מה אתם חושבים", כאשר בפועל:

יש לי הכח להשפיע

LOL.. אתה קצת חיי בסרט.

ZAP מונע ע"י אינטרסים כלכליים (מין הסתם) ולכן אינטרסים כלכליים הם מה שמשפיעים עליו. לא "מבקרים" כאלו ואחרים.

ברור, הם רוצים לשמוע את דעתכם כדי לקבל רעיונות בחינם, אבל זה לא אומר שהם יעשו משהו שלא ישתלם להם כלכלית.

זו הסיבה שהם לא יפסיקו לפרסם ביקורות על חנויות בצורה סלקטיבית בהתאם לכמות הכסף שהן משלמות.

זו הסיבה שהם לא יחזירו את התוית של "יבואן רישמי" שפגעה בהכנסות שלהם מהיבואנים המקבילים, שהם כמובן רבים יותר מהיבואן הרישמי הבודד.

זו הסיבה שהם לא יציקו לחנויות שדוחפות רווח לשם המוצר בשביל להופיע בנפרד (ככה הגולש לוחץ על כמה חנויות והם מקבלים יותר כסף).

וכו'...

:goodposting:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...