צריך הצעות לשיפור האתר ZAP. יש לי הכח להשפיע. - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריך הצעות לשיפור האתר ZAP. יש לי הכח להשפיע.

alex.turovsky

Recommended Posts

להפוך את הביקורת ליותר אטרקטיבית, יענו לנסות לגרום ליותר אנשים לבקר. לא יודע איך, אפשר לתת מדבקת כוכב למי שמבקר, אבל אני בטוח שאפשר לחשוב על משהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 71
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

ראוטרים-באיזה תקן הראוטר תומך

מסכים-סוג פאנל, ארגונומיה

ספקים-אמפראז', מודולריות, כמות מסילות

מארזים-כמות וגודל מאוררים, כמות מפרצים, סוג חומר

קירור-גודל מאוורים, סל"ד, CFM, בקירור למעבדים להוסיף את התושבות שנתמכות

תוכנות-לעשות סדר (WIN XP מופיעה בקטגוריה של עיצוב גרפי)

עכברים-לעשות סדר בחיבורים וסוגי החיישן

אין לי כוח לחפש עוד ...

את רוב האנשים (שהם לא מהפורום הזה), זה לא מעניין סוג הפנל גם אם יגידו להם TN או הם לא יודעים מה זה אומר...

מארז...כנל רוב האנשים שלא עושים או שטויות, לא מעניין אותם מאיזה חומר עשוי המארז וכו', מעניין אותם רק השקט...

נראה לך שרוב האנשים מעניין אותם הסוג חיישן?

לגבי התוכנות מסכים.(אם זה באמת ככה)

קירור-גודל מאוורים, סל"ד, CFM, בקירור למעבדים להוסיף את התושבות שנתמכות=מסכים, כי מי שנכנס לשם כנראה מבין, כי אחרת הוא היה מסתפק במה שמגיע עם המארז.

ספקים-אמפראז', מודולריות, כמות מסילות=חח אתה רציני? נראה לך שבשביל 7 אנשים שזה מעניין אותם הם ישקעו כל כך הרבה זמן?

ראוטרים-באיזה תקן הראוטר תומך הכל תומך בG מי שצריך N יודע שהוא צריך N ובדרך כלל רשום שם...

לסיכום אם יוסיפו את כל הדברים האלה, זה סתם יסבך את רוב האנשים (נכון שזה יקל עלי ואליך אבל לרוב זה יפריע) והם לא ידעו מה לבחור...וזה לא בדיוק יעזור לזאפ.

ערן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

להפוך את הביקורת ליותר אטרקטיבית, יענו לנסות לגרום ליותר אנשים לבקר. לא יודע איך, אפשר לתת מדבקת כוכב למי שמבקר, אבל אני בטוח שאפשר לחשוב על משהו.

רוב התגובות שם כל כך לא מקצועיות ואנשים כותבים כאלא שטויות, שכל העניין של התגובות ודירוג מוצרים הופך למשהו בכלל לא רלוונטי ולא קשור.
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מסכים שחלק מהמושגים לא מובנים, אבל אתה לא חושב שלכתוב כמה מאוררים יש במארז זה מסובך מדי להבנה.

לגבי סוג החיישן, תראה בעצמך, תיכנס ל"עכברים", תבחר ב"BLUETOOTH", ותראה מה קורה האלה.

נגיד בן אדם לא מבין בראוטריםף אבל יודע שהוא צריך למצוא אחד בתקן N, אז הוא צריך להתקשר על כל דגם ולברר רק בגלל שאחרים לא יודעים מה זה והם יתבלבלו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תכלס הדבר שהכי מפריע לי זה שכדי לצמצם את התוצאות לפי מחירים אתה נדרש לבחור תחום מוגדר מראש לדוגמא 800-1200 או 200-500.

אני רוצה שתהיה אפשרות לעשות תחום מחירים מותאם אישית כלומר שאוכל לבחור שזה יראה לי תוצאות שהמחיר שלהם הוא בין 201 ל1436 או כל דבר אחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אלכס, אכן אתה חי בסרט כמו שכבר נאמר.

ZAP הוא לא אתר צרכני, למרות שהוא בהחלט מתיימר להיות. הוא אתר למטרות רווח, חד וחלק. הרוב המוחלט של ההצעות שהופיעו כאן בינתיים מתאימות לאתר צרכני אך לא לחברה שרוצה להרוויח - אפילו דברים שנראים כבעיות טכניות ותו לא כגון רשימות נפרדות לאותו המוצר (חשבת אולי שזה נעשה בכוונה כדי שיותר משווקים יוכלו להיות "מקום ראשון"?).

בקיצור, האתר הזה הוא לא יותר מפרסומת השוואתית. לא מדוייק, לא מעודכן ומכסה אולי שליש מהשוק וממש לא את כולו - וכזה בדיוק הוא ישאר כל עוד הקרטריון לאזכור חנות זו או אחרת הוא התשלום של בעלי אותה חנות לצוות האתר.

חלאס לבזבז את הזמן שלך ושלנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אלכס, אכן אתה חי בסרט כמו שכבר נאמר.

ZAP הוא לא אתר צרכני, למרות שהוא בהחלט מתיימר להיות. הוא אתר למטרות רווח, חד וחלק. הרוב המוחלט של ההצעות שהופיעו כאן בינתיים מתאימות לאתר צרכני אך לא לחברה שרוצה להרוויח - אפילו דברים שנראים כבעיות טכניות ותו לא כגון רשימות נפרדות לאותו המוצר (חשבת אולי שזה נעשה בכוונה כדי שיותר משווקים יוכלו להיות "מקום ראשון"?).

בקיצור, האתר הזה הוא לא יותר מפרסומת השוואתית. לא מדוייק, לא מעודכן ומכסה אולי שליש מהשוק וממש לא את כולו - וכזה בדיוק הוא ישאר כל עוד הקרטריון לאזכור חנות זו או אחרת הוא התשלום של בעלי אותה חנות לצוות האתר.

חלאס לבזבז את הזמן שלך ושלנו.

לא נראה לך שנסחפת?

הבנאדם ביקש עזרה במשהו שיכול לעזור לכולנו - יקרה או לא , זו נק' אחרת.

אם יש לך בעיה של זמן אל תגיב בכלל ותחסוך מכולנו את בזבוז הזמן בלקרוא את התגובה המיותרת שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תפרט בבקשה

לא זוכר פרטים, אבל חיפשתי לפני איזה שנה וחצי מכונת כביסה ובחלק מהמכונות לא היה מצויין אם הן מבצעות פעולה מסויימת או לא... היו עוד מיקרים שלא הייה פירוט מלא של הפונקציות של מוצרים... עכשו אני מחפש טלפון (הצעות מישהו :)) ואני רוצה טלפונים עם דיבורית- אבל אם אני עושה סינון לפי דיבורית (נכנס לטלפון שיש לו דיבורית ולוחץ על הפונקציה עצמה- לא סינון מהפרטים שבחלק העליון של הדף...) אני לא יכול לעשות סינון לפי דברים אחרים (לפי מחיר, לדוגמא... הוא מבטל לי את הסינון של הדיבורית- ואני לא רוצה לחפש בין איזה 100 טלפונים...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...