חרדים מתעמתים בירושלים: שישה שוטרים נפצעו - עמוד 3 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חרדים מתעמתים בירושלים: שישה שוטרים נפצעו

Nosh

Recommended Posts

• תגובות 154
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

הבעייה מתחילה בניסוח. אדם הצועק ססמאות, מניף שלטים ומקיים תהלוכות הוא מפגין, וככזה אמור להיות מוגן ע"י עקרונות הדמוקרטיה. אדם הזורק אבנים, מבעיר פחים ומכה עוברי אורח אינו מפגין. הוא מתפרע, מלשון "פרעות", ויש לטפל בו כפושע לכל דבר - ואם הוא מסכן חיים באותו רגע, זה גם אומר לתת לו כדור בראש.

העיתונות עושה עוול לאמת ברגע שהיא קוראת לארועים שכאלה הפגנות, במקום לקרוא לילד בשמו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קשקוש. ברגע שיש קבוצה שמפגינה בצורה אלימה כלפי כוחות הביטחון של המדינה, גם אם זה "רק" אבנים, צריכים לרסס אותם על אוטומט, ולבצע וידוי הריגה על השרמוטות שנשארו בחיים.

מה שאתה כותב לא מוסיף לאינטיליגנציה שלך

פיזור אמוציות בהודעה נוטה בד"כ לירידת רמה חדה בתוכן ההודעה

ורצוי מאוד לזכור שאלימות החרדים אינה מוגבלת לכוחות הבטחון. כל אזרח שימצא את עצמו בסביבה של החרדים ולא יבוא להם טוב בעין מסתכן בפגיעה בגופו וברכושו. כאשר האלימות מכוונת כנגד כוחות הביטחון בלבד, עוד אפשר להגיד שמדובר במחאה כנגד המדיניות (וגם אז לא מדובר בדרך מחאה לגיטימית) - אך כשזה מכוון כנגד כולם, מדובר בטרור לכל דבר, קרי הרצון לגרום לכך שדברים ייעשו בדרך שלך ע"י הטלת מורא על האוכלוסיה.

אתה בכלל חייב לטפל בעצמך, במיוחד לאור העובדה שהפרנויה שלך בשלבים מאוד מאוד מתקדמים

על פי דעה שפויה, יש לטפל בכל מפגין מתפרע, יש לעצור, יש להעמיד לדין ויש להעניש

המשטרה כהרגלה בקודש לא עושה כן, ועל כן ניתנת לגיטימציה ברורה להמשך אי אלו פרעות והפרות סדר

הטענה אמורה לבוא באופן ישיר כלפי הרשות המחוקקת שנותנת יד לדברים כאלו לקרות

כנ"ל למשטרה שממשיכה שלא לעשות משהו מיוחד

כל תגובה מסוג "לירות בהן" לא מקדמת מאומה, חוץ מיחצנות של מוחות חסרי אינטיליגנציה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הבנתי. למה שזה לא יהיה אותו דבר?

(אם כבר, זה יהיה אפילו יותר גרוע)

זה בדיוק אותו הדבר וזה מה שאני מנסה להגיד, איתך אין לי ויכוח בנושא כי ראיתי את התגובות שלך לגבי ערבים בעבר.

אני פשוט מכיר את התיפיפות הנפש של השמאלנים ברגע שזה מגיע לערבים אבל כאשר זה חרדים/מתנחלים/ימניים פתאום מותר הכל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעייה מתחילה בניסוח. אדם הצועק ססמאות, מניף שלטים ומקיים תהלוכות הוא מפגין, וככזה אמור להיות מוגן ע"י עקרונות הדמוקרטיה. אדם הזורק אבנים, מבעיר פחים ומכה עוברי אורח אינו מפגין. הוא מתפרע, מלשון "פרעות", ויש לטפל בו כפושע לכל דבר - ואם הוא מסכן חיים באותו רגע, זה גם אומר לתת לו כדור בראש.

העיתונות עושה עוול לאמת ברגע שהיא קוראת לארועים שכאלה הפגנות, במקום לקרוא לילד בשמו.

צודק, עם קצת אובייקטיביות בדברייך, אולי אפילו תוכל לנסח חוק חדש

מעניין למה לא חוקק בעבר חוק כזה, דורש עיון

אשמח לראות אותך ברשות המחוקקת, מחוקק חוק שאכן מתיר עשיית הצעדים שנקטת לעייל

תוכל לנסח בלשון פשוטה בזה הרגע חוק שמתיר את מה שרשמת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שאתה כותב לא מוסיף לאינטיליגנציה שלך

פיזור אמוציות בהודעה נוטה בד"כ לירידת רמה חדה בתוכן ההודעה

אתה בכלל חייב לטפל בעצמך, במיוחד לאור העובדה שהפרנויה שלך בשלבים מאוד מאוד מתקדמים

על פי דעה שפויה, יש לטפל בכל מפגין מתפרע, יש לעצור, יש להעמיד לדין ויש להעניש

המשטרה כהרגלה בקודש לא עושה כן, ועל כן ניתנת לגיטימציה ברורה להמשך אי אלו פרעות והפרות סדר

הטענה אמורה לבוא באופן ישיר כלפי הרשות המחוקקת שנותנת יד לדברים כאלו לקרות

כנ"ל למשטרה שממשיכה שלא לעשות משהו מיוחד

כל תגובה מסוג "לירות בהן" לא מקדמת מאומה, חוץ מיחצנות של מוחות חסרי אינטיליגנציה

בינתיים המוח חסר האינטליגנציה פה הוא של "מישהו" שטוען שצריך (ואפשרי) לעצור ולהעמיד לדין מחבלים, בעת ביצוע פעולת טרור.

אני לא אתפלא לשמוע אם היית מבין אותם אנשים הזויים שטענו שצריך להעמיד לדין את השוטר/חייל (לא זוכר בדיוק) שירה במחבל מאחד מפיגועי הטרקטור שהיו לאחרונה, או אלה שטענו שצריך להעמיד לדין את שי דרומי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בצבא....

פה זה שטחי מדינת , לא "שטחים" חוץ מזה זה לא כל הנוהל בשלמותו , לא החסרת מספר חלקים כמו ירי באוויר?

בנוסף לזה אומנם נפצעו מספר שוטרים ומפגינים אך לא הייתה סכנת חיים, גם שהם זרקו אבנים ובטח שלא חיתולים...

יש צורה לפזר הפגנה עם אמצעי פיזור ולשוטרים יש (לפחות צריך להיות) אמצעי הגנה (שכוללים קסדה+קרמי קל+מגן) לכן כל עוד אין שימוש בנשק חם מצד המפגינים או באמצעים

שעלולים לסכן חיים (כמו בן אדם שמסתער אל שוטר עם סכין) אין שום סיבה או הצדקה מוסרית לפתוח באש

שלא לדבר על הסכנה והבעיה של לפתוח באש לעבר מסת מפגינים או אנשים

בנוסף לכך יש איסור על פעילות צבאית (לפיזור הפגנות, שיטור אזרחי וכו...) בתוך שטחי הקו הירוק לכן הנוהלים שאתה מדבר אליהם לא רלוונטים

כן בהחלט נחמד לדבר על זה מאחורי המסך.

אבל תתפלא עד כמה המציאות שונה שאתה מוקף בחבורה של נבלות שחושבים שאבנים וחפצים אחרים הם אמצעים לגיטימיים להפגנות.

אתה יכול בבקשה להסביר לי מה העיקרון של "ההפגנה" הזאת?

לכל אותם יפי נפש,

לכם קל לדבר, אחרי הכל אתם לא אלו שבסיכון ונוח לכם לא להכניס את עצמכם לנעליים של אלו שכן.

אז לדעתך מותר שכל כוחות הביטחון יפצעו ... הכל כמובן שמדובר בפציעות קלות עד בינוניות שאינם מסכנות את החיים שלהם.

כי אחרי הכל:"חופש הביטוי" ו"עקרונות הדמוקרטיה נכון?

רק אל תשכח שאותם אנשים משתמשים בחופש הביטוי שלהם על מנת לשלול זכויות שניתנות לכל אזרח במדינה דמוקרטית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בינתיים המוח חסר האינטליגנציה פה הוא של "מישהו" שטוען שצריך (ואפשרי) לעצור ולהעמיד לדין מחבלים, בעת ביצוע פעולת טרור.

אני לא אתפלא לשמוע אם היית מבין אותם אנשים הזויים שטענו שצריך להעמיד לדין את השוטר/חייל (לא זוכר בדיוק) שירה במחבל מאחד מפיגועי הטרקטור שהיו לאחרונה, או אלה שטענו שצריך להעמיד לדין את שי דרומי.

לא דוקא הייתי בצד השני

אבל אתה עדיין לא מספיק חכם בשביל להבין, שמה שרשמת היה אחד הדברים הטיפשיים ביותר, שפשוט שהוא יצא מעודף אמוציות

למעשה, היית עושה מעצמך בדיחה אילולא רק היית מציין מה שציינת, על אחת כמה וכמה עם אותם ביטויים

בעזרת אינטיליגנציה, צריך לדעת להפריד בין הרגשות שלך , בין הלוגיקה, ובין החיבור ביניהם

אם אתה לא מסוגל לעשות זאת, עדיף שלא תביע את הדעה שלך

למעשה, זה אחד מהברגים שחסר בכל צד קיצוני במדינה הזאת

אם כבר נכנסת לסוגיית המחבל בטרקטור, דעתי היא שבנאדם אדם שמסכן חיי אדם , באופן מיידי ניתן לכל הסובבים רישיון להרגו

שי דרומי? דווקא הצדקתי את הבחור, אפילו חיבבתי אותו שהביא נושא כל כך מעצבן לשולחן הדיונים ובעזרת התקשורת שהיא הכלי היחידי במדינה הזאת, גם הביא לחקיקת חוק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מבין ממש לא מבין כאלה שמצביעים על לירות על מפגינים [דווקא חרדים] ועוד מדובר על בודדים בהפגנות.

בעיקרון מי שכותב ככה זה אלה שמוכרים פה בפורום כאנטי חרדים.

"נאורים" אתם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מבין ממש לא מבין כאלה שמצביעים על לירות על מפגינים [דווקא חרדים] ועוד מדובר על בודדים בהפגנות.

"נאורים" אתם.

איני קורא לירות על "מפגינים". אני קורא לירות באופן אישי בכל אדם, יהודי או ערבי, חילוני או חרדי, שבחר לוותר על ההגנה שמקנה לו התואר "מפגין" בכך שהניף אבן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"נאורים" אתם.

מחזק...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"נאורים" אתם.

רוני התגובות שלך לא עוזרות ולא מקדמות שום דבר

אתה הרי הכי לא אובייקטיבי פה, אתה שופע סובייקטיביות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רוני התגובות שלך לא עוזרות ולא מקדמות שום דבר

אתה הרי הכי לא אובייקטיבי פה, אתה שופע סובייקטיביות

אני לא חושב שמישהו פה אובייקטיבי..

הכל פה זה דעות ודעות = סובייקטיבי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איני קורא לירות על "מפגינים". אני קורא לירות באופן אישי בכל אדם, יהודי או ערבי, חילוני או חרדי, שבחר לוותר על ההגנה שמקנה לו התואר "מפגין" בכך שהניף אבן.

זה נושא גדול עליך, ומורכב מאוד, כל אחד ניהיה פה מחוקק

ואם מדובר בילד בן 16 מסכן, שלא הספיק ללמוד מהחיים שלו, ואין לו מושג מה הוא עושה שם בכלל

אני רוצה לראות אותך יורה עליו, אבל לדעתי, אתה תירה בו, דוקא בגלל הכובע, ולא כי הוא ממש היווה סכנה

בהחלט, לקטול חיים של בנאדם בן רגע זה נושא מאוד פשוט

בכל זאת, כבר הספקת בפעם האלף לחוקק פה חוקים שנוטלים חיי אדם בקלות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...