חרדים מתעמתים בירושלים: שישה שוטרים נפצעו - עמוד 11 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חרדים מתעמתים בירושלים: שישה שוטרים נפצעו

Nosh

Recommended Posts

רוני, אני אגיב מאוד בקצרה-

איפה בדיוק old cat מתנהג כמו ילד?

כל מה שאני רואה פה הוא את אוזלת היד שאתה מגלה מול תגובה מנוסחת היטב, מגובה היטב, לא מתלהמת וששומרת על עקביות מוחלטת עם הפוסטים הקודמים שקשורים אליה.

פשוט אין לך מה להגיב, אז אתה חוזר על אותו תקליט שבור, ומסרב בכל אופן לפתוח קצת את העיניים ולראות את המצב בשטח. זה בדיוק מה שנקרא "שטיפת מוח", השאלה מי שטף את שלך.

התחבבה עלי השטות של "חרדים מקולקלים". אז רגע, אם מישהו עושה משהו לא בסדר, החברה החרדית מנדה אותו? משהו כמו אמא שמתכחשת לילד שלה בגלל שהוא מתפרע?

כלומר, שמדובר במעשה חיובי יש לזקוף זאת לזכות "החברה החרדית" ושמישהו סוטה מהדרך יש להפיל את האשמה רק על אותו אינדיבידואל, וחס וחלילה שזה יכנס לסטטיסטיקה מסוימת עם המילה "חרדים"?

זה לא הולך ככה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 154
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

בואו נגדיר את זה ככה- לדעתי החברה החרדית היא חברה נוראית. אבל אני חוזר ואומר, רוב החרדים לא משתוללים ככה. זה מיעוט. זה כמו לומר שכל הרוסים תוקפניים בגלל שיש כאלו (בכוונה בחרתי רוסים :smile1:)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

החרדים מזכירים לי את הרשות הפלסינאית לא עושים כלום ורק באים בטענות ודרישות.

ככה זה שאתה לא תורם לא עובד ומקבל כסף על זה. אתה רק רוצה ורוצה ורוצה ואף פעם לא שבע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בואו נגדיר את זה ככה- לדעתי החברה החרדית היא חברה נוראית. אבל אני חוזר ואומר, רוב החרדים לא משתוללים ככה. זה מיעוט. זה כמו לומר שכל הרוסים תוקפניים בגלל שיש כאלו (בכוונה בחרתי רוסים :smile1:)

ליכולת ההשפעה שיש לגורמים מסויימים באוכלוסיה החרדית אין אח ורע וחברה החילונית - וההשוואה שלך ממש לא במקום. יש הבדל בין אלימות "ספונטאנית" של אנשים בודדים לבין פרעות מאורגנות היטב של עשרות אנשים. נכון, רוב החרדים לא "משתוללים ככה", אבל זו ממש לא סיבה לא לטפל באלה שכן ובעיקר במי שהסית לכך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

החרדים מזכירים לי את הרשות הפלסינאית לא עושים כלום ורק באים בטענות ודרישות.

ככה זה שאתה לא תורם לא עובד ומקבל כסף על זה. אתה רק רוצה ורוצה ורוצה ואף פעם לא שבע.

נו , נו

בתור קבוצה הם מתנהלים דומה - חחח

אלא מה ?

הפלסטיני עובד על תחושת ה"קורבן "

ואילו החרדי עובד על תחושת ה"נצלן"

התוצאה דומה כלומר "תנו לי תביאו לי מגיע לי אני רוצה !"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...